Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panifreyja

Mężczyźni szukają kobiet z mieszkaniem ...

Polecane posty

W dzisiejszych czasach, czyli jeszcze 15 lat temu, gdy szukałam dla siebie partnera, ale również i potem, z 10 lat temu, zauważyłam tendencję, która wywołuje po dziś dzień u mnie głęboki niesmak. Mianowicie: mężczyźni szukając partnerek życiowych, szukają takich ustawionych, z posagiem w formie mieszkania. To mieszkanie też nie może być małe jak kawalerka, musi być duże, aby on też nie "kisił" się w małym mieszkanku. Uważam to za szczyt bezczelności ze strony mężczyzn, że szukają "gotowca" i bez wysiłku chcą się "ustawić". To dyshonor dla mężczyzny, jeśli oczekuje, że kobieta zapewni mu mieszkanie. Powinien sam lub wespół z partnerką to gniazdo budować. Mężczyźni, którzy "czatują" na ofiarę z mieszkaniem to wałachy a ich postawa życiowa jest godna pogardy. A jak wy uważacie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Zgadzam sie z Tobą. Ale ja na takich nieudacznikow i nierobow nawet nie patrzę. Szkoda życia na takich frajerów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, panifreyja napisał:

szukają takich ustawionych, z posagiem w formie mieszkania.

Lepiej odrazu z domem heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Dopiero teraz do was dociera że faceci to do dużo więksi materialiści niż kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, lonelyman napisał:

Lepiej odrazu z domem heh.

A znam takie przypadki, gdzie facet miał szczęście i dostał żonę z domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, panifreyja napisał:

A znam takie przypadki, gdzie facet miał szczęście i dostał żonę z domem :)

mam kolegę z mieszkaniem fajny ale nie śmiały i żadnej nie znalazł ..ponieważ boi się zagadać....no ze strachu zabetonowany...co zrobić nie pije nie pali...pracowity...a baby 0.000 na buzi nie wcale taki kiepski ale wstydliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mieszkać z facetem a później zostawi z wszelkimi bo mu będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie każdy facet ma uczucia on tylko wykorzysta i następna albo zdradzi na boku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak jest na odwrót to nikt nic do tego nie ma.Hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 godzin temu, panifreyja napisał:

W dzisiejszych czasach, czyli jeszcze 15 lat temu, gdy szukałam dla siebie partnera, ale również i potem, z 10 lat temu, zauważyłam tendencję, która wywołuje po dziś dzień u mnie głęboki niesmak. Mianowicie: mężczyźni szukając partnerek życiowych, szukają takich ustawionych, z posagiem w formie mieszkania. To mieszkanie też nie może być małe jak kawalerka, musi być duże, aby on też nie "kisił" się w małym mieszkanku. Uważam to za szczyt bezczelności ze strony mężczyzn, że szukają "gotowca" i bez wysiłku chcą się "ustawić". To dyshonor dla mężczyzny, jeśli oczekuje, że kobieta zapewni mu mieszkanie. Powinien sam lub wespół z partnerką to gniazdo budować. Mężczyźni, którzy "czatują" na ofiarę z mieszkaniem to wałachy a ich postawa życiowa jest godna pogardy. A jak wy uważacie kobiety?

Dramat. Nigdy sie z tym nie spotkalam, moj maz zaraz po slubie kupil mi dom (a mielismy juz jedno mieszkanie na wynajem i dom w ktorym mieszkamy- chcial tylko zebym miala wlasny dom w razie czego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx

Ja mam dom, ale na takiego bez mieszkania nawet nie zwracam uwagi.Po co mi biedniejszy facet ode mnie? Mam 28 lat, szukam starszego, od 30 do 40 lat, a taki powinien już myśleć o przyszłości i mieć jakieś mieszkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jak jest na odwrót to nikt nic do tego nie ma.Hipokryzja

Ból męskiej dooooooopy za: 3, 2, 1 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Krzyśipiłka napisał:

Dla mnie dyshonorem jest, jeżeli kobieta oczekuje uczucia od faceta, ale miała w sobie już jakiegoś...choya.  

Przy facecie numer dwa to jest już tylko biznes.

Ból męskiej dooooooopy za: 3, 2, 1 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, danuta grytschuk napisał:

mam kolegę z mieszkaniem fajny ale nie śmiały i żadnej nie znalazł ..ponieważ boi się zagadać....no ze strachu zabetonowany...co zrobić nie pije nie pali...pracowity...a baby 0.000 na buzi nie wcale taki kiepski ale wstydliwy....

Może homo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jak jest na odwrót to nikt nic do tego nie ma.Hipokryzja

Dlaczego hipokryzja?! Zawsze tak było w świecie zwierząt, że to samiec buduje gniazdo. To mężczyzna ma się zatroszczyć o lokum a nie kobieta. To jest naturalne. Burząc naturalny porządek, podcina się samemu gałąź, na której się siedzi, bo mężczyźni dzisiaj są kompletnie wykastrowani, nie czują i nie widzą swoich obowiązków i powinności. To skoro kobieta ma wszystko robić, zarabiać na wszystko, mieć pieniądze, to po co jej taki kastrat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, panifreyja napisał:

Może homo...?

nie dziewczyno ..nie...z powodu strachu zablokowany..nie zaraz homo...porządny facet...nie jakiś rozpustnik i ku...r//wstydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, danuta grytschuk napisał:

nie dziewczyno ..nie...z powodu strachu zablokowany..nie zaraz homo...porządny facet...nie jakiś rozpustnik i ku...r//wstydliwy

Rozumiem. To może niech z tym problemem idzie do psychologa, jeśli mu to przeszkadza. Jeśli to psychika, to by mu się pewnie taka wizyta albo sesja przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, panifreyja napisał:

Rozumiem. To może niech z tym problemem idzie do psychologa, jeśli mu to przeszkadza. Jeśli to psychika, to by mu się pewnie taka wizyta albo sesja przydały.

nic nie pomaga...potrzeba rozmowy z nim..psycholog nie będzie siedział dzień i noc i mówił nie wstydź się albo ...zabierze mu fobie....nie idzie...zrozum...to trzeba dobrej wyrozumialej kobiety i czasu żeby się przełamał...a nie hozia na joozia..powoli i powoli podejście do sexu...z wyrozumiałością i dobrocią..czasu...inaczej można go tylko zranić...wystarczy już jego lez..szkoda mi jego bo fajny facet..pracowity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonny

Hey Danuta-Sruta, meska cipo, probujesz sie reklamowac zapyzialy prawiczku? Wsadz w dziurke od klucza, moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, danuta grytschuk napisał:

mam kolegę z mieszkaniem fajny ale nie śmiały i żadnej nie znalazł ..ponieważ boi się zagadać....no ze strachu zabetonowany...co zrobić nie pije nie pali...pracowity...a baby 0.000 na buzi nie wcale taki kiepski ale wstydliwy....

Będziesz na niego zarzucała wędke? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyber

ONA ma juz dzieciaki z poprzednich zwiazkow. To zadnego duzego brania u fajnych facetow nie bedzie miala. Juz jest po duzych przejsciach.Odpad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, lonelyman napisał:

Będziesz na niego zarzucała wędke? .

nie..ponieważ ja jestem jego starsza koleżanka starsza od jego matki....i nie łajdacze się po drugie mieszkam w berlinie on w Polsce..jesteśmy znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pener

Berlinski pener, hehhe

harz 4 menel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srał wam ahmed
15 godzin temu, Gość xxxxxxxxx napisał:

Ja mam dom, ale na takiego bez mieszkania nawet nie zwracam uwagi.Po co mi biedniejszy facet ode mnie? Mam 28 lat, szukam starszego, od 30 do 40 lat, a taki powinien już myśleć o przyszłości i mieć jakieś mieszkanie. 

po co facetowi biedniejsza baba? a jednak często takie biorą. Wy baby to jèbane materialistki jesteście, srał wam ahmed w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok w tył
13 godzin temu, panifreyja napisał:

Dlaczego hipokryzja?! Zawsze tak było w świecie zwierząt, że to samiec buduje gniazdo. To mężczyzna ma się zatroszczyć o lokum a nie kobieta. To jest naturalne. Burząc naturalny porządek, podcina się samemu gałąź, na której się siedzi, bo mężczyźni dzisiaj są kompletnie wykastrowani, nie czują i nie widzą swoich obowiązków i powinności. To skoro kobieta ma wszystko robić, zarabiać na wszystko, mieć pieniądze, to po co jej taki kastrat????

No więc już rozumiesz dlaczego tyle was bab jest samych, bo wy robicie z związku biznes a nie szukacie uczucia, to jest smutne co z wami się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

Ale to oznacza że są zaradni 😄 po co się męczyć i pracować jak można na gotowe? A kobiety niestety często są zdesperowane i przygarną każdego, byle tylko "spodnie w szafie wisiały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm
Dnia 19.05.2019 o 12:43, Gość xxxxxxxxx napisał:

Ja mam dom, ale na takiego bez mieszkania nawet nie zwracam uwagi.Po co mi biedniejszy facet ode mnie? Mam 28 lat, szukam starszego, od 30 do 40 lat, a taki powinien już myśleć o przyszłości i mieć jakieś mieszkanie. 

Nie ty masz dom tylko pewnie rodzice ci zapisali głupia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×