Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PustaButelka

Dlaczego nie umiecie kochać?

Polecane posty

Kochacie tylko ciało, bo ono rozkosz wam daje. I co nam z tego, gdy dusza pozostaje nadal samotna? Usycha spragniona uczuć wyższych do jakich nie jesteście zdolni. Tęskni spragniona czułości, poświęcenia i oddania. Umiera niezaspokojona.

Tak jest panowie, nie inaczej. 

Wyrzuciłam to z siebie nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę by mówił do mnie "Hej mała, świetny masz tyłek", ale "Kocham Cię, bo masz bogate wnętrze. Nie jesteś pusta jak ta lala". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę by mówił do mnie "Hej mała, świetny masz tyłek", ale "Kocham Cię, bo masz bogate wnętrze. Nie jesteś pusta jak ta lala". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Moja ukochana przyszla do mnie w nocy i wiecie co powiedziala na ucho? 'Zesrałam się' - a ja wtedy od razu wyglancowałem jej te dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2019

Dlatego ja czekałam na mężczyznę z piękną duszą-i znalazlam takiego.Piekna bratnia dusza.Kiedy mężczyzna potrafi z części siebie zrezygnowac bo nie ma w nim ani grama egoizmu-to dla mnie to jest to.Warto było czekać......i cialem i duszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, w komediach romantycznych wszystko jest możliwe, ale chodzi o to, że życie to tragikomedia, panowie zmieniają tylko maski i kostiumy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PustaButelka napisał:

Nie chcę by mówił do mnie "Hej mała, świetny masz tyłek", ale "Kocham Cię, bo masz bogate wnętrze. Nie jesteś pusta jak ta lala". 

Więc przestań mieć świetny tyłek :D

Dobra, na bok żarciki, wiem o czym mówisz.. spragniona miłości tak jak ja..

(a na pragnienie najlepiej napić się piwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki masz sposób na ugaszenie tego pragnienia? Hm? Popadnę w alkoholizm jeśli posłucham tej rady.

Jeśli nie będę miała ładnego tyłka, to powie na mnie locha. I tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu
13 minut temu, PustaButelka napisał:

Kochacie tylko ciało, bo ono rozkosz wam daje. I co nam z tego, gdy dusza pozostaje nadal samotna? Usycha spragniona uczuć wyższych do jakich nie jesteście zdolni. Tęskni spragniona czułości, poświęcenia i oddania. Umiera niezaspokojona.

Tak jest panowie, nie inaczej. 

Wyrzuciłam to z siebie nareszcie.

Proszę, skoro jesteś taka romantyczna to przeczytaj...

 

Miłość i nienawiść

Razem połączone są bardziej żywiołowe niż zawiść

Te dwa żywioły 

Bez których człowiek jest całkiem goły 

zwalczają się nawzajem

ich ślad góruje nad każdym świata skrajem

Tam gdzie jest stopa człowieka

Tam i jego dusza czeka

Tam gdzie jest dusza mężczyzny 

Tam doświadczysz i kobiecej blizny

Gdzie jest męska nienawiść 

tam i uświadczysz kobiecą zawiść

Są jak ogień i woda 

Dwa żywioły,  które ziemia ci poda

A tobie odwagi to doda

Gdy Kupidyn swoją strzałę w twoim kierunku wystrzeli

Cały twój świat nabierze bieli

To będzie raj wymarzony

w swym szczęściu nieskończony 

W którym miłość pokonuje nienawiść

Eliminując tym samym ludzką zawiść

Piękno kobiety poskramia żywioł mężczyzny 

Lecząc jego największe blizny 

Razem dopełniają się wzajemnie 

Tworząc księżyca pełnie

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to dla mnie Bicu? Dzięki, nie wiem co powiedzieć. Piękny. Stoisz pod moim oknem z bukietem czerwonych róż?  Nie jestem na to gotowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu
Przed chwilą, PustaButelka napisał:

Napisałeś to dla mnie Bicu? Dzięki, nie wiem co powiedzieć. Piękny. Stoisz pod moim oknem z bukietem czerwonych róż?  Nie jestem na to gotowa. 

To jest wiersz z lutego tego roku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu
Przed chwilą, PustaButelka napisał:

Napisałeś to dla mnie Bicu? Dzięki, nie wiem co powiedzieć. Piękny. Stoisz pod moim oknem z bukietem czerwonych róż?  Nie jestem na to gotowa. 

To jest wiersz z lutego tego roku. 

Aczkolwiek napisany przeze mnie.:)

f.kafeteria.pl/temat-7524456-nowy-wiersz-o-milosci-do-oceny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba kwestia człowieka i tego czy już dorósl. Mnie na przykład nie kręcą wymalowane dziewczyny z cyckami i ... na wierzchu. Lubię i podoba mi się jak dziewczyna jest mądra, wierna i ma poczucie humoru. Taka z którą można porozmawiać na każdy temat. Najlepiej żeby umiala zająć się domem i dziećmi(nie, nie chce robić z niej kury domowej). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, maciek6991 napisał:

To chyba kwestia człowieka i tego czy już dorósl. Mnie na przykład nie kręcą wymalowane dziewczyny z cyckami i ... na wierzchu. Lubię i podoba mi się jak dziewczyna jest mądra, wierna i ma poczucie humoru. Taka z którą można porozmawiać na każdy temat. Najlepiej żeby umiala zająć się domem i dziećmi(nie, nie chce robić z niej kury domowej). 

Dobrze że są tacy jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 godziny temu, PustaButelka napisał:

Nie chcę by mówił do mnie "Hej mała, świetny masz tyłek", ale "Kocham Cię, bo masz bogate wnętrze. Nie jesteś pusta jak ta lala". 

Ja mówię to drugie, nie to pierwsze.

 

1 godzinę temu, maciek6991 napisał:

To chyba kwestia człowieka i tego czy już dorósl. Mnie na przykład nie kręcą wymalowane dziewczyny z cyckami i ... na wierzchu. Lubię i podoba mi się jak dziewczyna jest mądra, wierna i ma poczucie humoru. Taka z którą można porozmawiać na każdy temat. Najlepiej żeby umiala zająć się domem i dziećmi(nie, nie chce robić z niej kury domowej). 

Mam tak samo.

Umiemy kochać, tylko trzeba znaleźć odpowiedniego. Patrząc na wygląd, nie da się go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini Chad

A wy jesteście takie bezinteresowne i rzucacie się na przegryrów w depresji? Nie odrzucacie faceta bo jest inny niż w waszym wyobrażeniu? Wszyscy jesteśmy egoistami ale nie wszyscy sobie zdali jeszcze z tego sprawę. Nie jesteście od nas inne, a powiem więcej. Myślę, że jeszcze bardziej egoistyczne i hedonistyczne niż przeciętny mężczyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palec do palca

Teraz w tych czasach znaczy, króluje materia  nie  dusza . Gdziez  można poznać lub odkryć, co człowiekowi w duszy gra ? Jak zobaczyć, czy i kto jest fantastyczny ?  Ciało i cwaniactwo , metal, stal i rozbuchane ego . Marnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivan
11 godzin temu, PustaButelka napisał:

Kochacie tylko ciało, bo ono rozkosz wam daje. I co nam z tego, gdy dusza pozostaje nadal samotna? Usycha spragniona uczuć wyższych do jakich nie jesteście zdolni. Tęskni spragniona czułości, poświęcenia i oddania. Umiera niezaspokojona.

Tak jest panowie, nie inaczej. 

Wyrzuciłam to z siebie nareszcie.

bo przyciągasz do siebie samych pustaków, teraz pomyśl dlaczego tak się  dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pierwsze spojrzenie jest decydujące? To naturalne, że mój wzrok kieruję na przystojnego, dorodnego faceta. Wtedy pojawiają się przysłowiowe klapki na oczach. Uroda bałamuci, manipuluje umysłem, wmawiając: "Znalazłaś ideał. Przecież ch.am, prostak czy buc nie potrafiłby tak zadbać o siebie". Z kolei przeciętniak nie potrafi na dłużej zatrzymać mojej uwagi. Nawet gdy próbuje, wychodzi to prozaicznie, czasami sztucznie. 

Piękno wydaje się pełne, doskonałe. Zachwyca nas i przyciąga. Podziwiając nie wyobrażamy sobie, że może być w środku puste, bez życia. Stąd nasze wybory, które później sprowadzają na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość palec do palca napisał:

Teraz w tych czasach znaczy, króluje materia  nie  dusza . Gdziez  można poznać lub odkryć, co człowiekowi w duszy gra ? Jak zobaczyć, czy i kto jest fantastyczny ?  Ciało i cwaniactwo , metal, stal i rozbuchane ego . Marnie. 

Jest to trudne, bo jak poznać wnętrze kogoś, kto żyje w zakłamaniu? Kto nie pozwala się poznać, manipuluje? Odkryć się przed kimś, skoro sama nie potrafię stanąć w prawdzie wobec siebie samej. Spojrzeć w lustro bez poczucia winy i krzywdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivan
10 minut temu, PustaButelka napisał:

Może pierwsze spojrzenie jest decydujące? To naturalne, że mój wzrok kieruję na przystojnego, dorodnego faceta. Wtedy pojawiają się przysłowiowe klapki na oczach. Uroda bałamuci, manipuluje umysłem, wmawiając: "Znalazłaś ideał. Przecież ch.am, prostak czy buc nie potrafiłby tak zadbać o siebie". Z kolei przeciętniak nie potrafi na dłużej zatrzymać mojej uwagi. Nawet gdy próbuje, wychodzi to prozaicznie, czasami sztucznie. 

Piękno wydaje się pełne, doskonałe. Zachwyca nas i przyciąga. Podziwiając nie wyobrażamy sobie, że może być w środku puste, bez życia. Stąd nasze wybory, które później sprowadzają na dno.

pięknie napisane, ALE co teraz z tym zrobisz aby uniknąć pułapki ładnego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok do przodu
5 minut temu, PustaButelka napisał:

Jest to trudne, bo jak poznać wnętrze kogoś, kto żyje w zakłamaniu? Kto nie pozwala się poznać, manipuluje? Odkryć się przed kimś, skoro sama nie potrafię stanąć w prawdzie wobec siebie samej. Spojrzeć w lustro bez poczucia winy i krzywdy. 

zamiast zakładać codziennie maske bądź ze sobą szczera, dopiero wymagaj tego od innych, trudne zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok do przodu
5 minut temu, PustaButelka napisał:

Jest to trudne, bo jak poznać wnętrze kogoś, kto żyje w zakłamaniu? Kto nie pozwala się poznać, manipuluje? Odkryć się przed kimś, skoro sama nie potrafię stanąć w prawdzie wobec siebie samej. Spojrzeć w lustro bez poczucia winy i krzywdy. 

zamiast zakładać codziennie maske bądź ze sobą szczera, dopiero wymagaj tego od innych, trudne zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zensan

Autorko, bo kochać trzeba za nic a nie za coś.... ale ty tego nie potrafisz, więc i tego nie otrzymujesz, chyba to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ivan napisał:

pięknie napisane, ALE co teraz z tym zrobisz aby uniknąć pułapki ładnego opakowania?

Czasami myślę, że podjęłam już decyzję. Przede wszystkim muszę robić wszystko, by nie uzależnić się od mężczyzny. Nie pozwolić komuś, by władal moim umysłem, a ciało traktował jak zabawkę.

Przystojniacy to cholerni manipulanci. Wiedzą jak wykorzystać swoją powierzchowność, bo wyjść na swoje. Przejrzałam ich na wylot. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość rok do przodu napisał:

zamiast zakładać codziennie maske bądź ze sobą szczera, dopiero wymagaj tego od innych, trudne zadanie

W dzisiejszych czasach trudno być szczerym. Próbujemy podążać za tłumem, zapominając o tym, kim jesteśmy. Szczerość wymaga dużej odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pusta butelka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Pusta butelka 😂

Może czeka by ją ktoś napełnił Śmieszku. Tylko czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×