Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fanka

Multimammy

Polecane posty

Gość Fanka

Dlaczego Aśka już nie nagrywa? Ktoś coś wie? Nigdy nie miała tak długiej przerwy. Ja.lubię ją oglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agawa

Nie wiem, tez sie zastanawialam. Mamusiowelove cos wspominala w komentarzach na jej temat ze cos sie konczy cos sie zaczyna...

Ale nieladnie ze strony Aski, ze nie poinformowala swoich widzow...

Ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jutuba

W ostatnim filmiku multimammy na koniec cos wspomniala, ze ma nadzieje, ze czesciej bedziemy sie widziec. A tu nic od tamtego czasu nie nagrywa. bardzo nieladnie sie zachowala. Powinna powiedziec , ze nie bedzie nagrywac, a nie ze czesciej. Tak sie nie robi. Moze tym chciala, sbysmy dalej ja ogladali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jutuba

Ponoc na instagramie poinformowala, ze nie bedzie nagrywac. Nie wszyscy maja insta. Nie wszyscy co ogladaja youtube, to tez ogladaja instagram danego tworcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka

Czesc filmikow na yt zniknela np vlogmasy 2018. Konto na fb rowniez. Asiu jesli to czytasz WROC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nieladnie

zostalo raptem kilkanascie filmow. Mnie zastanawia fakt tych zablokowanych komentarzy, ktore byly juz wczesniej, a ona sie tlumaczyla, ze to youtube. Hmmm byc moze sama specjalnie wczesniej je zablokowala, aby nikt nie pisal wlasnie teraz zadnych komentarzy. Najpierw bardzo walczy o widza, czesto podkreslala, ze duzo oglada, a malo subskrybuje, a potem znika. Ja nie posiadam instagrama, wiec nie wiedzialam, ze przestala nagrywac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm

Teraz zac,ela nahke nagrywac i jej kolezanka daga tez nagle dodaje filmy. Uwazam ze jako osoba subskrybujaca mam prawo woedziec co soe dzieje a nie ze jednegi dnia filmy sa prywatne a za 2 miesiace aktywne... tragedia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znowu chyba nie nagrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gg123

Ktoś coś wie? Czemu Asia tak zniknęła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×