Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wszystko zniszczyliśmy

Polecane posty

Gość Gość

Miałam wyjątkowy kontakt ze wspaniałym mężczyzną, który tak jakby zastępował mi tatę. Był dla mnie przyjacielem i kimś ważnym. Niestety przydarzyło się coś bardzo złego. Wylądowaliśmy w łóżku. Nie wiem jak mogło do tego dojść. Mam ogromne wyrzuty sumienia. Boję się, że zniszczyliśmy tym to co było. Chciałam się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Byliście trzeźwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Miałam wyjątkowy kontakt ze wspaniałym mężczyzną, który tak jakby zastępował mi tatę. Był dla mnie przyjacielem i kimś ważnym. Niestety przydarzyło się coś bardzo złego. Wylądowaliśmy w łóżku. Nie wiem jak mogło do tego dojść. Mam ogromne wyrzuty sumienia. Boję się, że zniszczyliśmy tym to co było. Chciałam się wyżalić.

głupie baby potrafią zniszczyć wszystko, próżne z was istoty, nie macie hamulcy moralnych, jesteście kompletnym wielkim zerem, szkoda mi was nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość mustafa napisał:

głupie baby potrafią zniszczyć wszystko, próżne z was istoty, nie macie hamulcy moralnych, jesteście kompletnym wielkim zerem, szkoda mi was nawet

Hamulcy haha jelopy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Byliście trzeźwi?

Tak. Chociaż była odrobina alkoholu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Slawek71 napisał:

Proste facet wykorzystał Cię,gdyby było inaczej,to po dotyku pierwszym,pocałunku itp.sam powiedział by Tobie STOP,a dwa jeżeli się szanujesz to do tego byś nie dopuściła,nawet po lampce wina czy dwóch.

To nie jest tylko jego wina. On do niczego mnie nie zmuszał, siłą mnie nie wziął. Wina leży po obu stronach. Tak mi się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość mustafa napisał:

głupie baby potrafią zniszczyć wszystko, próżne z was istoty, nie macie hamulcy moralnych, jesteście kompletnym wielkim zerem, szkoda mi was nawet

Taaa, a on jak kłoda leżał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego zaraz zniszczyliście? Seks to piękna i normalna rzecz. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego zaraz zniszczyliście? Seks to piękna i normalna rzecz. Pozdrawiam 

Nie powinniśmy tego robić. Nie uważasz, że to zdarzenie znacząco zmienia naszą relację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie powinniśmy tego robić. Nie uważasz, że to zdarzenie znacząco zmienia naszą relację?

To na pewno wszystko zmieni. Bedzie juz inaczej. Albo dobrze albo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie tylko zastanawia, nie przeszkadzało ci to, ze idziesz do łózka zz kims kto był w sensie dla ciebie jak tata? Tak napisałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale histerie, i co z tego, wielkie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mnie tylko zastanawia, nie przeszkadzało ci to, ze idziesz do łózka zz kims kto był w sensie dla ciebie jak tata? Tak napisałaś. 

Trudno mi jakoś racjonalnie odpowiedzieć na to pytanie. To się stało tak nagle, bardzo spontanicznie. Raczej nikt tego nie planował. Ja na pewno nie. Zaczęło się od pocałunku, który wyszedł z jego strony. Nie wiem dlaczego nie zareagowałam. Dlaczego nie przerwałam tego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Trudno mi jakoś racjonalnie odpowiedzieć na to pytanie. To się stało tak nagle, bardzo spontanicznie. Raczej nikt tego nie planował. Ja na pewno nie. Zaczęło się od pocałunku, który wyszedł z jego strony. Nie wiem dlaczego nie zareagowałam. Dlaczego nie przerwałam tego... 

Pewnie w takich przypadkach sìe tego nie planuje. Nie raz, nie dwa się stało ze dobrzy przyjaciele pod wplywem chwili się ze soba przespali. Wydaje mi sie, ze to sie dzieje gdy oboje lub jedna osoba czuje cos wiecej.  Tylko chyba po takim czyms sie wszystko zmienia. Juz nie bedzie tak jak kiedys. Takiej przyjazni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie w takich przypadkach sìe tego nie planuje. Nie raz, nie dwa się stało ze dobrzy przyjaciele pod wplywem chwili się ze soba przespali. Wydaje mi sie, ze to sie dzieje gdy oboje lub jedna osoba czuje cos wiecej.  Tylko chyba po takim czyms sie wszystko zmienia. Juz nie bedzie tak jak kiedys. Takiej przyjazni. 

Byłam mocno zaskoczona, gdy on zbliżył się do mnie. Pojawił się taki moment zawahania, ale z drugiej strony coś nie pozwoliło mi przerwać tego. Pojawiło się coś w rodzaju pragnienia bliskości? Ciekawości? Jak to jest? Bardzo szybko się to potoczyło. Chwila zapomnienia... Boję się, że wszystko już przepadło, to co było wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Moze okaze sie ze dopiero teraz masz przyjaciela naprawde ? Przyjaciel plus dobry seks to fajna sprawa, a dobry byl seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sreee
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Trudno mi jakoś racjonalnie odpowiedzieć na to pytanie. To się stało tak nagle, bardzo spontanicznie. Raczej nikt tego nie planował. Ja na pewno nie. Zaczęło się od pocałunku, który wyszedł z jego strony. Nie wiem dlaczego nie zareagowałam. Dlaczego nie przerwałam tego... 

baby to durne peezdy, nigdy nie wiedzą co i jak się stało, ty krwa spałaś czy robiłaś to lunatykując?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowane
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Byłam mocno zaskoczona, gdy on zbliżył się do mnie. Pojawił się taki moment zawahania, ale z drugiej strony coś nie pozwoliło mi przerwać tego. Pojawiło się coś w rodzaju pragnienia bliskości? Ciekawości? Jak to jest? Bardzo szybko się to potoczyło. Chwila zapomnienia... Boję się, że wszystko już przepadło, to co było wcześniej. 

gume choć użył czy zaraz będzie bękart? a może nawet nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Miałam wyjątkowy kontakt ze wspaniałym mężczyzną, który tak jakby zastępował mi tatę. Był dla mnie przyjacielem i kimś ważnym. Niestety przydarzyło się coś bardzo złego. Wylądowaliśmy w łóżku. Nie wiem jak mogło do tego dojść. Mam ogromne wyrzuty sumienia. Boję się, że zniszczyliśmy tym to co było. Chciałam się wyżalić.

Otworzyłaś nowe drzwi w swoim życiu. Może za nimi znajdziesz  miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

O ile starszy jest od ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Pasi-konik napisał:

O ile starszy jest od ciebie ?

Ponad 30 lat, więc dość sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Pasi-konik napisał:

Moze okaze sie ze dopiero teraz masz przyjaciela naprawde ? Przyjaciel plus dobry seks to fajna sprawa, a dobry byl seks ?

Był dobry i czułam się przy nim bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Był dobry i czułam się przy nim bezpiecznie.

To nie ma czego żałować.....😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×