Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anniasta

zabieg na twarz Poznan

Polecane posty

Gość Anniasta

Hej, chce zapisac sie na zabieg na twarz w Poznaniu. Chodzi mi o zabieg nie kosmetyczny, a taki z zakresu medycyny estetycznej. Nie mam w tym zadnego doswiadczenia, wiec bylabym wdzieczna o poradę. Zalezy mi na salonie, ktory wykonuje takie zabiegi w malo inwazyjny sposob i dba o estetyczny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telof76

A ile masz lat, jakie problemy ze skórą? Ciężko coś doradzić, nie wiedząc jakie masz oczekiwania od zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Moze mezoterapia albo kwas hialuronowy. Albo idź na konsultacje to lekarz cos ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia.en
Dnia 20.05.2019 o 01:59, Gość Anniasta napisał:

Hej, chce zapisac sie na zabieg na twarz w Poznaniu. Chodzi mi o zabieg nie kosmetyczny, a taki z zakresu medycyny estetycznej. Nie mam w tym zadnego doswiadczenia, wiec bylabym wdzieczna o poradę. Zalezy mi na salonie, ktory wykonuje takie zabiegi w malo inwazyjny sposob i dba o estetyczny efekt.

Cześć, 

jaki zabieg dokładnie Cię interesuje? Coś na zmarszczki czy raczej bardziej pielęgnacyjny? Z poznańskich klinik mogę polecić Idealiste (niedaleko Posnani). Bardzo miła obsługa - przed zabiegiem możesz umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której Panie doradzą Ci jaki zabieg będzie odpowiedni dla Twojej skóry. I ceny jak najbardziej na plus! Efekt zabiegów też super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość basia.en napisał:

Cześć, 

jaki zabieg dokładnie Cię interesuje? Coś na zmarszczki czy raczej bardziej pielęgnacyjny? Z poznańskich klinik mogę polecić Idealiste (niedaleko Posnani). Bardzo miła obsługa - przed zabiegiem możesz umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której Panie doradzą Ci jaki zabieg będzie odpowiedni dla Twojej skóry. I ceny jak najbardziej na plus! Efekt zabiegów też super 🙂

Zgadzam się! Ostatnio byłam w Idealiste i miałam zabieg influzji tlenowej. Jestem bardzo zadowolona. Faktycznie supermiła obsługa robi robotę 😉 Efekty zabiegu i cena też są OK. Warto śledzić ich Facebooka, bo często mają promocje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelosia

Ja byłam na mezoterapii w MediArt Clinic w Poznaniu. Polecam przede wszystkim salon, bo mają nowoczesny sprzęt, obsługa miła, bardzo pomocna. Zaopiekowali się moją skórą, tzn. dopasowali odpowiedni zabieg, dzieki czemu ta mezoterapia naprawde dala u mnie fajny efekt i pewnie za jakis czas ją powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjamilak
Dnia 1.06.2019 o 15:05, Gość kelosia napisał:

Ja byłam na mezoterapii w MediArt Clinic w Poznaniu. Polecam przede wszystkim salon, bo mają nowoczesny sprzęt, obsługa miła, bardzo pomocna. Zaopiekowali się moją skórą, tzn. dopasowali odpowiedni zabieg, dzieki czemu ta mezoterapia naprawde dala u mnie fajny efekt i pewnie za jakis czas ją powtórzę

Widziałam, że robią też laserowe zamykanie naczynek czy coś takiego. Moja mama niedługo idzie tam na konsultację :) Ogólnie gabinet ma bardzo dobrą opinię "na mieście".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×