Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezaspokojona

Moj facet unika seksu

Polecane posty

Gość Niezaspokojona

Moj facet mial 5 lat temu op.na prostate i od tego czasu nie uprawia seksu, czy to normalne ? Czy moze mu cos 'spieprzyli'  byl w b.dobrym duzym szpitalu w de. Poczatkowo myslalam ze moze go boli i czekalam ale to juz 5 lat a on sie nawet dotknac nie da !  Zachowuje sie jakby nigdy nic sie nie stalo ! Spi kolo mnie wszystki inne jak dawniej tylko sie dotknac nie da, co mam zrobic moze isc do lekarza ? Ale glupio to powiedziec lekarzowi no i nie wiem co on na to, bo to wstydliwy temat tym bardziej ze przed op. bylo super w tych sprawach, Moze wypowie sie jakis mezczyzna w srednim wieku jak to jest z tym ? Moze sa tu pielegniarki i moze cos wiedza na ten temat ? Pomoze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona

Dlaczego 'prozna '? Przeciez to jesr zycie i ja go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona

Pomoze ktos ? Nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Nie wiem czy to normalne po operacji (powinnas pojsc do lekarza I zapytac), ale jakakolwiek jest tego przyczyna, nie mysle ze to w porzadku zebys ty zyla bez seksu. Pomysl ze tak byc Moze do konca twojego zycia... jestes gotowa na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona

Raczej NIE jestem gotowa zyc bez seksu, nasz seks byl udany, bylo super naprawde, nadal mam zywe wspomnienia ale juz nierealne, nadal gzdradzic i nie mogla bym go zdradzic, najlepiej by bylo spytac sie tam w szpitalu gdzie byl na op. no i najmniej wstydu bo ci doktorzy sa od tego aby udzielac info, ale to jest daleko, tak by bylo najprosciej ale nie mam jak a przez tel. przeciez tego nie zalatwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie łatwiej porozmawiać o tym z mężem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona

Gosc wyluzuj jak chce go wykorzystac przeciez to dla jego dobra, kiedys bardzo to lubial i robil to cudownie, seks przewaznie byl z jego inicjatywy, a teraz zero dotyku, opedza sie jak od muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona

Rozmawialam ale to nic nie daje, nie ma odp. albo cos powie na odczep sie, mysle ze on sam nie wie co jest grane, no ale co robic w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auuuu

Widocznie ma problem ze wzodem  i jest to dla niego bardzo krępujace. Powinien udać się do lekarza. Probuj go na to namówić do skutku.. innego rozwiązania nie ma. Powiedz  mu że masz swoje potrzeby A takie unikanie tematu coraz bardziej będzie się odbijać na waszym  związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj
23 minuty temu, Gość Niezaspokojona napisał:

Gosc wyluzuj jak chce go wykorzystac przeciez to dla jego dobra, kiedys bardzo to lubial i robil to cudownie, seks przewaznie byl z jego inicjatywy, a teraz zero dotyku, opedza sie jak od muchy.

bez seksu da się żyć, co innego żyć z roszczeniową babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie raz nie dwa
21 minut temu, Gość Niezaspokojona napisał:

Rozmawialam ale to nic nie daje, nie ma odp. albo cos powie na odczep sie, mysle ze on sam nie wie co jest grane, no ale co robic w takiej sytuacji ?

staje mu? zrób mu loda i sprawdź..... może ma cie dosyć i mu nawet nie chce stawać na twój widok, zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona

Gosc wyluzuj - ja jestem rozczeniowa ? Twierdzisz ze bez seksu da sie zyc ? To sprobuj !  Jak swiat wielki wszystko co chodzi prucz zegara to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona

Gosc nie raz nie dwa - on sie nawet tknac nie da, ogania sie jak sie przysune,loda nie da sobie zrobic, nie da sie za tylek potrzymac nawet, poza tym mowi ze mu dobrze ze mna, lekarke mamy z Polski wstyd powiedziec to kobiecie wolala bym z facetem rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj
8 minut temu, Gość Niezaspokojona napisał:

Gosc wyluzuj - ja jestem rozczeniowa ? Twierdzisz ze bez seksu da sie zyc ? To sprobuj !  Jak swiat wielki wszystko co chodzi prucz zegara to robi.

zestarzejesz się i będziesz żyć bez seksu, jesteś chora jak myślisz że miłość to tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona

Gosc wyluzuj - milosc to nie tylko seks ale dodatek i to bardzo przyjemny, a jak sie zestarzeje to co innego ale puki co to moge milej spedzac wolny czas,jak uwazasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

0p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
5 godzin temu, Gość Niezaspokojona napisał:

Dlaczego 'prozna '? Przeciez to jesr zycie i ja go kocham.

 Nikt ci nie broni go kochać, jego możesz kochać a inny może cię łomotać. Ot tak dla twojej zdrowotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo znajdz sobie kochanka albo wez rozwod.  5 lat bez seksu to już grube przegięcie. Od razu dostałabys rozwód z orzeczeniem o jego winie skoro facet od 5 lat nie chce współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezaspokojona
5 godzin temu, Gość Kochliwy napisał:

 Nikt ci nie broni go kochać, jego możesz kochać a inny może cię łomotać. Ot tak dla twojej zdrowotności.

Nie chce rozwodu i nie chce kochanka dobrze nam jest no ale ten seks ... ciagle jestesmy razem, poza praca,tesknimy za soba ,jak bym poszla gdzies na godzine to od razu by sie zorientowal i pytal gdzie bylam. Ciekawe ile mezczyzn tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Czy wiecie  z zycia ilu facetow stalo sie impotentami, znacie takich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×