Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blabla

pobita

Polecane posty

Gość blabla

zdradzilam meza bo po 16 latach jego calkowitego nieokazywania uczuc chcialam poczuc troche ciepla ( moj maz byl moim pierwsszym i jedynym mezcyzna ) .wyprowadzilam sie z domu , jestesmy w separacji , maz po 3 miesiacach znalazl sobie kobiete i spotyka sie z nia do dzisiaj ale miedzy nami temat sie nie zakonczyl .  Musze dodac jesli to ma w ogole jakiekolwoek znaczenie ze przed slubem maz wielokrotnie mnie zdradzal, czy po slubie takze to tego juz nie wiem. Teraz maz zneca sie nade mna psychicznie wyzywajac od najgorszych , uderzyl mnie kilka razy , robil awantury przy dzieciach. Oczekuje ode mnie ze bede blagala go na kolanach o przebaczenie ...lecz ja ciagle widze to jak mnie dusil ... Nie wiem kto bardziej zawinil , czy da sie to jakos posklejac i czy to co zrobil mi jest adekwatna kara za to co zrobilam ja ( on tak mowi , ze tylko oddal ) To nie jest prowo ... Ja naprawde jestem w takiej sytuacji od bardzo dawna , nie radze sobie z tym , mam wyrzuty sumienia ale tez zal o to co zrobil mi maz. Czy mam prawo miec zal? czy on dobrze zrobil robiac mi krzywde ? prosze mnie nie oceniac i nie pisac ze jestem wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Temat między wami już dawno się zakończył.. skoro nie okazywał to nie kochał..ludzie czasem  męczą się w związkach,bo dzieci,bo kredyty itp..więc jedyne wyjście to rozwód..Moze boli Cię to,że kogoś znalazł, jak mógł..skoro był nieszczęśliwy to mógł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

dodam ,ze on nadal chce byc ze mna , ale zachowuje sie do mnie tak jak opisalam wyzej. Prosilam o terapie , raz pojechalismy , nie podobalo mu sie co Pani mowila , potem wydzwanial do niej i jej ublizal . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

nie boli mnie ze kogos znalaz, bylismy w separacji, boli mnie to ze mnie bił ,a mimo wszystko nadal chce byc ze mna... mam tylko go ublagac o przebaczenie. pisze mi dziennie po 200sms... wiekszosc to wyzwiska straszne , po czym pisze ze on czeka ... przychodzi do mnie, szarpie mnie, ostatnio wychodzac kopnal mnie ot tak bez o strzezenia... ale mowi ze mnie kocha tylko to wszystko przeze mnie , zdradzilam go... mam blagac ... a ja nie potrafie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź go zablokuj. Unikaj tego człowieka. Tę separację zamień na rozwód. Jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

zniszczylam sobie zycie... chcialam troche poczuc sie wazna i po co mi to bylo :( milosci i tak chyba nie ma... ludzie sie tylko krzywdza. Ja bylam osoba bardzo uczuciowa,rodzina i maz zawsze byli najwazniejsi... ale mimo to zdradzilam...  :( teraz jestem karana w straszny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość blabla napisał:

zniszczylam sobie zycie... chcialam troche poczuc sie wazna i po co mi to bylo 😞 milosci i tak chyba nie ma... ludzie sie tylko krzywdza. Ja bylam osoba bardzo uczuciowa,rodzina i maz zawsze byli najwazniejsi... ale mimo to zdradzilam...  😞 teraz jestem karana w straszny sposob

Ty nie tylko jesteś pobita ale i ulomna,tyle lat tkwić w czymś,gdzie facet jej nie chciał.wow,szacun za głupotę.Zero szacunku do siebie,więc i on ma zero szacunku do Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tre

Każda s zma ta  Ktora zdradza powinna być bita. 

Puscilas się a on tylko cię poddusil, powinnaś mu podziękować bo należało ci się ostre wpie rd ol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla
2 minuty temu, Gość Tre napisał:

Każda s zma ta  Ktora zdradza powinna być bita. 

Puscilas się a on tylko cię poddusil, powinnaś mu podziękować bo należało ci się ostre wpie rd ol

a facet ? moze zdradzac? ja bylam zdradzana wielokrotnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość blabla napisał:

a facet ? moze zdradzac? ja bylam zdradzana wielokrotnie !!!!

Skoro zdradzal to nie miał u Ciebie zaspokojonych potrzeb,i to nie o seks chodzi czasami..więc nie rozumiem tkwienia na siłę,bo mam meza..tkwienia w czyms gdzie ktos ciebie nie kocha.Mowienie,a okazywać to to dwie różne sprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

to jesli mnie nie kochal nigdy i nie kocha teraz to dlaczego nie poszedl po rozwod... dlaczego nadal chce mnie... mimo ze nie narzeka na brak towarzystwa... przez dzieci? ale on dzieci prawie nie widuje... dzwoni czasem do nich i moze czasem zabierze na obiad i tyle.. nie nocuja u niego, nie przebywaja razem( ja nie zabraniam, moj maz widocznie nie ma takiej potrzeby )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej ojej
1 minutę temu, Gość blabla napisał:

to jesli mnie nie kochal nigdy i nie kocha teraz to dlaczego nie poszedl po rozwod... dlaczego nadal chce mnie... mimo ze nie narzeka na brak towarzystwa... przez dzieci? ale on dzieci prawie nie widuje... dzwoni czasem do nich i moze czasem zabierze na obiad i tyle.. nie nocuja u niego, nie przebywaja razem( ja nie zabraniam, moj maz widocznie nie ma takiej potrzeby )

Bo specjalnie Ciebie dręczy bo sama pozwalasz i tyle.Filozofii nie rozumie,że facet jej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

czyli ze mnie jest ...ka a moj mąż ma racje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

 forum gdzie jest napisane "wspieramy sie wzajemnie , doradzamy " a temat hot ...co dzis na obiad , a jak ktos w depresji naprawde potrzebuje pomocy to cisza... :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uf i po co

Każda kobieta co się szanuję myśli o sobie i dzieciach i już dawno by odeszła..Ty masz zerowe poczucie wartości więc i facet tak Cię traktuje.Traktujemy innych tak na ile pozwalamy sami,więc sorki ale to małżeństwo nie powinno nigdy zaistnieć a dzieci i w związkach bez papuerka się pojawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttr

Koleś cię zdradzał przed ślubem, a ty się zgodziła na ślub. 

Może niczym nie zawinilas, ale sama sobie takiego faceta który zdradza, wybralas. 

Więc nie mniej teraz do nikogo pretensji że to ty jesteś najgorsza. Zdradza tylko najgorsze ... ludzkie. Ty sobie wybralas ... na partnera, napewno wiedziałaś że zdradzi cię znów. Najgorsze jest jednak to że znizylas się do jego poziomu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla
1 minutę temu, Gość Ttr napisał:

Koleś cię zdradzał przed ślubem, a ty się zgodziła na ślub. 

Może niczym nie zawinilas, ale sama sobie takiego faceta który zdradza, wybralas. 

Więc nie mniej teraz do nikogo pretensji że to ty jesteś najgorsza. Zdradza tylko najgorsze ... ludzkie. Ty sobie wybralas ... na partnera, napewno wiedziałaś że zdradzi cię znów. Najgorsze jest jednak to że znizylas się do jego poziomu. 

wiem ,ze zrobilam zle , nigdy wiecej tego bledu nie popelnie ,nigdy. koszmar w ktorym sie znalazlam teraz nie pozwoli mi nigdy zapomniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Ja nie wiem nad czym ty sie zastanawiasz?Powiedz mu "won z mojego zycia". Odetnij sie z tej toksycznej relacji i zacznij żyć a nie grzebiesz w przeszłości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość blabla napisał:

zdradzilam meza bo po 16 latach jego calkowitego nieokazywania uczuc"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla
2 minuty temu, Gość Kawa napisał:

Ja nie wiem nad czym ty sie zastanawiasz?Powiedz mu "won z mojego zycia". Odetnij sie z tej toksycznej relacji i zacznij żyć a nie grzebiesz w przeszłości.  

nie potrafie sie odciac :( codziennie slucham co on ma do powiedzenia i coraz bardziej trace wiare w siebie :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość blabla napisał:

zdradzilam meza bo po 16 latach jego calkowitego nieokazywania uczuc

Rozumiem, że to jest wasz staż małżeński? 

Przez 16 lat byłaś z facetem, który nie okazuje uczuć i nagle Ci się obudziło, że Ci jednak brakuje? Za co go obwiniasz? że jest takim, człowiekiem jakim jest, że jest taki jaki był gdy się z nim wiązałaś?
 

Rozumiem, gdyby zawsze te uczucia okazywał, a od roku nie. Jednak tutaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. 

Co do jego zachowania to jakiś psychol, jak Cię uderzy wezwij policję. Nie ma co się zastanawiać, do przestępców wzywa się odpowiednie służby i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

zawsze przeszkadzalo ale potrafil mi jakos to wszystko umiejetnie przedstawic tak ze uspokajalam sie ... " ja cie kocham przeciez wiesz, ale okazywanie uczuc to oznaka slabosci" tak czasami mowil... nie wiem... kochalam go... jedyny moj mezczyzna, bardzo inteligentny, poznalam go majac 17 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Tre napisał:

Każda s zma ta  Ktora zdradza powinna być bita. 

Puscilas się a on tylko cię poddusil, powinnaś mu podziękować bo należało ci się ostre wpie rd ol

Co za głupoty!!! Faceci też zdradzają. Mój kolega swoją żonę zdradza przy każdej możliwej sytuacji. Chyba powinni go już powie ss i ć.

Myśleć. To nie boli !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość blabla napisał:

zawsze przeszkadzalo ale potrafil mi jakos to wszystko umiejetnie przedstawic tak ze uspokajalam sie ... " ja cie kocham przeciez wiesz, ale okazywanie uczuc to oznaka slabosci" tak czasami mowil... nie wiem... kochalam go... jedyny moj mezczyzna, bardzo inteligentny, poznalam go majac 17 lat 

Umiejętnie Ci to tłumaczył przez 16 lat? Gadach głupoty i tyle Ci powiem.

Zdradziłem żonę bo po 20 latach małżeństwa stwierdziłem, że wolę blondynki. Takie jest Twoje tłumaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla

ja nie tlumacze swojej zdrady absolutnie. wiem ze popelnilam blad straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, GośćAnia napisał:

Co za głupoty!!! Faceci też zdradzają. Mój kolega swoją żonę zdradza przy każdej możliwej sytuacji. Chyba powinni go już powie ss i ć.

Myśleć. To nie boli !!!!

Ja myślę i uważam, że za zdradę powinno się trafiać do pierdla, i wpłacać ogromne odszkodowanie na rzecz osoby zdradzonej. Nie zależnie od płci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość blabla napisał:

ja nie tlumacze swojej zdrady absolutnie. wiem ze popelnilam blad straszny

jak to nie tłumaczysz? 

 

Co to jest według Ciebie?

3 godziny temu, Gość blabla napisał:

zdradzilam meza bo po 16 latach jego calkowitego nieokazywania uczuc chcialam poczuc troche ciepla 


Na moje oko to jest tłumaczenie samej siebie. Odwaliłaś dziewczyno, zdarza się każdemu bo w życiu róznie bywa. Jednak teraz stoisz przed wyborem. Przestań pierniczyć o miłości do faceta pokroju tego doopka. Możesz sobie go kochać jeśli chcesz a mózgu przez 16 lat Ci chyba nie wyssał co? Chcesz być lana przez psychopate? Wyzywana od najgorszych w imię wielkiej miłości? Jest niebieska linia, są ośrodki pomocy dla osób w Twojej sytuacji. Jest chrzaniony 21 wiek możesz sobie z tym poradzić jeśli tylko będziesz chciała.

Jak Ci odpowiada dostawanie po ryju w imie miłości to nie zawracaj doopy ludziom w necie i niech Cie tłucze. Selekcja naturalna działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

jak to nie tłumaczysz? 

 

Co to jest według Ciebie?


Na moje oko to jest tłumaczenie samej siebie. Odwaliłaś dziewczyno, zdarza się każdemu bo w życiu róznie bywa. Jednak teraz stoisz przed wyborem. Przestań pierniczyć o miłości do faceta pokroju tego doopka. Możesz sobie go kochać jeśli chcesz a mózgu przez 16 lat Ci chyba nie wyssał co? Chcesz być lana przez psychopate? Wyzywana od najgorszych w imię wielkiej miłości? Jest niebieska linia, są ośrodki pomocy dla osób w Twojej sytuacji. Jest chrzaniony 21 wiek możesz sobie z tym poradzić jeśli tylko będziesz chciała.

Jak Ci odpowiada dostawanie po ryju w imie miłości to nie zawracaj doopy ludziom w necie i niech Cie tłucze. Selekcja naturalna działa. 

nie ukrywam, zabolalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100%

TO JEST STALKERSKIE PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla
1 minutę temu, Gość 100% napisał:

TO JEST STALKERSKIE PROWO

dlaczego niby? uwazasz ze na tyle mi sie nudzi zeby wymyslac takie historie ? Oczekiwałam pomocy bo jestem na tyle psychicznie zmeczona ze nie wiem juz jak mam sie zachowac... dla welu taka sytuacja jest oczywista.. nie podoba ci sie kobieto to odejdz ... Dla mnie niestety tak nie jest :( to nie jest zadna prowokacja . ja naprawde sobie z tym nie radze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×