Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marika3203

Problem z facetem.O co może mu chodzić?

Polecane posty

Od pól roku piszę z facetem w którym jestem zakochana od dawna.Mieszkamy w jednej klatce więc znamy się praktycznie od zawsze.On napisał do mnie pierwszy i odrazu zaproponował spotkanie.Byłam strasznie zestresowana,on z tego co widziałam chyba też.Spytał czy nie jestem głodna,był ogólnie bardzo miły,potem odprowadził do domu i podziękował za spotkanie.Po tym spotkaniu stwierdziłam że powiem mu co do niego czuje,on odpisał że nie wie co o tym myśleć,bo kiedyś miał duży problem,który go blokuje i nie wie czy coś do mnie czuje.Od tego czasu minely już jakieś 2 miesiące.Cały czas ze sobą piszemy,tylko problem jest taki że mam wrażenie że przede mną ucieka,gdy zaproponuje mu spotkanie to się wykręca,ale mówi że bardzo by chciał.Jak piszemy to wysyła mi jakieś serduszka,buziaki itp,a jak widzi mnie gdzieś to robi wszystko żeby się nie spotkać.Dodam że jak jestem daleko to po prostu nie spuszcza ze mnie wzroku,zaczyna się popisywać a gdy już mamy się minąć to albo powie tylko hej i sobie pójdzie albo wogóle pójdzie w inną strone żeby się nie spotkać.Nie rozumiem jego zachowania.O co może tutaj chodzić?

Dodam że on ma 21 lat,a ja 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz ten wierszyk pt. "Żuraw i Czapla"? Z tego opisu to wynika, że on z Tobą sobie pogrywa, albo naprawdę jest bardzo bardzo nieśmiały. Jeżeli przechodząc znowu będzie odwracał od Ciebie wzrok, to go zawołaj i poważnie porozmawiaj co oznaczają te serduszka i całuski. Jeżeli masz ochotę na poważny związek, to powiedz mu wprost, że nie interesują się takie żarty, albo traktuje Cię poważnie, albo niech da Ci spokój. Oczywiście zachowując delikatność, tak żeby go nie wystarszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×