Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama×4

Nieplanowani wielodzietni i krzywe spojrzenia

Polecane posty

Gość Mama×4

Mamy czworo dzieci, miało być dwoje. I jak czytam o matce 6raczkow, to jakbym czytała o sobie. Często słyszę głupie komentarze ze 500plusowcy itd. A dzieci urodziłam zanim weszło 500plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Olej. Gratuluję duzej rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, też to zauważyłam. Jak ktoś zacznie pisać że ma więcej niż 2ke dzieci od razu: patologia, o na kasę polecieli i blablabla. 

Moim zdaniem dużo dzieci to duże szczęście nawet jeśli nie planowane, małe diabły 😆 

Są osoby które nie mogą mieć w ogóle mieć dzieci więc trzeba się cieszyć z takiego daru. Gratulacje i nie zwracaj na innych uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak ktos komentuje, to powiedz,zeby sobie tez strzelili i dostana 500 plus. Ludzie to zmije, zawsze sie do czegos przypieprza,a jak widac zwykle chodzi o pieniadze.Albo masz duzo dzieci i pewnie patologia i bida,albo masz duzo dzieci i ciągniesz z panstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojoj

Są patrole z 6 dzieci i patrole bezdzietni. Ci coś was się czepiaja to idioci i tyle. Macie 4 skarbów i olej ie komentarze. Ja mam 1 dziecko ale chcę mieć jeszcze dzieci. I tak skorzystam z 500plus bo po to jest. Jak ktoś to mi skomentuje to mu przyglądam ityle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojoj

Aha, i najczęściej komentują co bez dzieci albo z jedynakiem. Egoisci nie wiedzą co tracą nie majac dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschla
18 minut temu, Gość Ojoj napisał:

Aha, i najczęściej komentują co bez dzieci albo z jedynakiem. Egoisci nie wiedzą co tracą nie majac dzieci. 

Za egoiste mozna tez uwazac osoby, ktore posiadaja dzieci. Zobacz jak wokol jest podle, jeszcze ta obawa o zycie dziecka, ludzie powoluja dzieci bez ich zgody, a czesto nawet na chleb nie maja... A zyc potem taki czlowiek musi. Bardziej za egoizm uwazam rodzenie dzieci, bo instynkt albo bezmyslne rozmnazanie, bo ktos ma "chcice" na bobasa. Mozesz uwazac, ze egoisci, bo nie maja dzieci, ale moze tacy bezdzietni uwazaja tych z dziecmi tez za egoistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EinLied
21 minut temu, Gość Ojoj napisał:

Aha, i najczęściej komentują co bez dzieci albo z jedynakiem. Egoisci nie wiedzą co tracą nie majac dzieci. 

Ja mam jedną córkę i więcej dzieci mieć nie będę. Ch.j, wolę być uznana za egoistkę i mieć jednak ten swój komfort psychiczny i wygodę, nie wyobrażam sobie jakby to było jakbym jeszcze miała mieć więcej dzieci.

A co do mnie, nie zaglądam nikomu do łóżek ani do portfeli; niech każdy ma tyle dzieci ile chce byle zdrowe i szczęśliwe były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każdy jest egoistą tylko każdy ma inne pojmowanie dobra własnego. Ale rodziny wielodzietne zawsze będą się źle kojarzyć, kojarzyć z ludźmi którzy nad instynktami nie potrafią zapanować i to sie raczej nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama×4

Może źle się wyraziłam. Nie tyle dzieci nieplanowane co ilość-chcieliśmy swoje dzieci, jak syn miał półtora roku zaszlam w druga ciążę i okazało się ze to trojaczki 😊 

Patologia nie jesteśmy. Oboje pracujemy, żyjemy na przyzwoitym poziomie. Mamy swój dom, obecnie już bez kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Nas było w domu czworo, sama mam dwoje dzieci i gdy widzę (nie patologiczną) rodzinę z czwórka dzieci to jedyne co mi przychodzi do głowy to Podziw! I myśl "że też im się chciało" z przymrużeniem oka. Ostatnio widziałam taka fajna rodzine: rodzice przed 40, czworo dzieci w tym maluszek, wszyscy białe bluzki, podobne rysy. Wyglądali pięknie, dzieci grzeczne, no fajnie że ktoś ma siłę i chęć żeby taką rodzinę stworzyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
9 godzin temu, Użytkowniczka napisał:

Tak, też to zauważyłam. Jak ktoś zacznie pisać że ma więcej niż 2ke dzieci od razu: patologia, o na kasę polecieli i blablabla. 

Moim zdaniem dużo dzieci to duże szczęście nawet jeśli nie planowane, małe diabły 😆 

Są osoby które nie mogą mieć w ogóle mieć dzieci więc trzeba się cieszyć z takiego daru. Gratulacje i nie zwracaj na innych uwagi

Popieram. Ja nie mogę mieć dzieci i oddałabym wszystko żeby je mieć. I miałabym gdzies czy ktoś nazywa mnie patologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co wy, ja nie mam dzieci i mnie nazywaja patologia, a wielodzietni to wyzsza sfera, zdrowi, ladni i przy kasie.Raz widzialam taka rodzine, chyba siedmioro dzieci w wieku od paru miesiecy do chyba 17, rodzice plyneli z najmlodszymi duzym jachtem a nastolatki wlasna motorowka.Wszystko ubrane w firmowki, matka jak modelka, ojciec lysy, ale pewnie za mlodu tez byl przystojny.Brzydcy ludzie nie maja dzieci lub poprzestaja na jedynaku, natura wie co robi.Duza rodzina wymaga uzasadnionego wysokiego poczucia wlasnej wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka

Ja mam czworo dzieci, dwóch chłopaków i dwie dziewczynki. Z tym, że chłopacy mają odpowiednio 20 i 18 lat, a dziewczynki 9 i 7, więc najczęściej pokazuję się z córkami a tego raczej nikt nie komentuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×