Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Czuc pot od 10 latki uzywac juz dezodorantu

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Moja corka ma 10 lat.Zrobilo sie cieplo i corka zacxyna sie pocic.Czuc od niej zapach potu.Czy wasze 10 latki uzywaja juz dezodorantow pod pachy jesli tak to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poczekaj aż skończy osiemnaście i razem z browarem kupi dezodorant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kup jej moze jakis bez aluminium na poczatku.poszukaj w necie bo te z drogerii to chemii troche maja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbnb

Może spróbuj ałun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

no wlasnie te sklepowe to raczej dla starszych. a nie oge znalesc dla mlodszyc dzieci jakiegos antypersporantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Bxbnb napisał:

Może spróbuj ałun.

Przecież to glin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kup jakiś w sklepie z naturalnymi kosmetykami. Ja bym kupiła zwykły dove czy cos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poszukaj jakiś naturalnych. Nie alun, bo to aluminium. Chyba sylveco niedawno widzialam w aptece, nie wiem jak sam dezodorant, ale ogólnie maja fajne składy. Sama używam aleterry z Rossmanna taki w spraju, ale ma w sobie strasznie dużo alkoholu, reszta składu w miarę ok, zapach bardzo słodki, niby lawenda, ale dla mnie jak cola pachnie. Dla dzieci chyba nie ma antyperspirantkw ani dezodorantow,a jak są to na zasadzie chwytu marketingowego. Czytaj składy, szukaj naturalnych antyalergicznycg i powinno być ok. 10 latka to też już nie takie dziecko, zaczyna dojrzewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

a jakie kosmetyki uzywaja. bo moja zel dla dzieci i szampon tez isana rozowy. krem nivea. i to wwszystko.

uzywala mojego szamponu ale lupiez do niego dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

tak zaczyna powoli dojrzewav. czuc zapach potu a na czole wyskakuja juz pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Poszukaj jakiś naturalnych. Nie alun, bo to aluminium. Chyba sylveco niedawno widzialam w aptece, nie wiem jak sam dezodorant, ale ogólnie maja fajne składy. Sama używam aleterry z Rossmanna taki w spraju, ale ma w sobie strasznie dużo alkoholu, reszta składu w miarę ok, zapach bardzo słodki, niby lawenda, ale dla mnie jak cola pachnie. Dla dzieci chyba nie ma antyperspirantkw ani dezodorantow,a jak są to na zasadzie chwytu marketingowego. Czytaj składy, szukaj naturalnych antyalergicznycg i powinno być ok. 10 latka to też już nie takie dziecko, zaczyna dojrzewac

Też tak myślę, ale nie chciałam wyjsc na wyrodna markę. Mój syn używa normalnego dezodorantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Zrób jej (lub kup) opiekę magnezową. Neutralizuje zapach potu i jeszcze magnez wchłania się przez skórę w naturalny sposób. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire
Przed chwilą, Gość Iubire napisał:

Zrób jej (lub kup) opiekę magnezową. Neutralizuje zapach potu i jeszcze magnez wchłania się przez skórę w naturalny sposób. 

 

Oliwkę magnezową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syn Jolki
6 minut temu, Margaretka_G napisał:

W aptece jest bardzo dobry specyfik w sztyfcie.Właśnie dla dojrzewających dzieci.

Nazwy nie pamiętam. Skuteczny i wydajny.  

Mama wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja 8 latka ma taki sam problem.

Ubrania codziennie czyste, prysznic...

I w upalny dzień wieczorem był już nieprzyjemny zapach.

Kupiłam jej anty E. Chodakowskiej 

Bardzo dobry skład i nie ma praktycznie zapachu.

 

Raz próbowałam z alterny i tak jak ktoś wyżej pisał- ostry zapach coli i masa Alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mxyz

Kiedyś były kosmetyki Rexona for Teens. Nie wiem czy jeszcze są. Ale ja bym kupiła jakiś zwykły. Nastolatka bardziej się poci niż dorosła kobieta i te łagodne jak dla mnie nie sprawdza się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelinkaaa

Jest jeszcze Alterra w sztyfcie i nie ma dużo alkoholu,ma ładny zapach.Sama go używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi mama takich rzeczy nie kupowała, sama sobie kupiłam jakoś w 4 czy 5 klasie właśnie, a zaraz potem przyszła moda na "Avon" i można było nabyć coś od starszych koleżanek.

Ja bym kupiła jakiś zwykły drogeryjny, o delikatnym zapachu. Chyba Garnier ma mineralne.

Pamiętam, że na w-fie w gimnazjum to już naprawdę bardzo było czuć pot od niektórych dziewczyn. Ile ma się wtedy lat? 13-15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

Kup jej najzwyklejszy dezodorant. Jak przeżyła hamburgery z McDonalda to i dezodorant przeżyje. A jak ma umrzeć kiedyś na raka to i tak umrze choćby nie wiem jak zdrowo się odżywiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Bxbnb napisał:

Może spróbuj ałun.

Ałun to najgorsze co może być. To w końcu sól glinowo-potasowa, a przecież to właśnie aluminium  chcemy unikać w dezodorantach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×