Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bar

Od jakiegoś czasu mam wrażenie że ludzie mnie obgadują

Polecane posty

Gość Bar

Hej. Mam problem. Tylko nie wiem cz ten problem jest realny. Chodzi o to, że w mojej poprzedniej szkole nie wszyscy mnie lubili, a koleżanki jak tylko była okazja obgadywały mnie, co było widoczne. Nie wiem na ile mój problem jest realny, ale mam wrażenie, że parę osób rozsiewa mnie straszne plotki. Chociaż w niektórych sytuacjach wina była po obu stronach. To zaczęło się jeszze w podstawówce, gdzie wyśmiewali mnie koledzy, bo słuchali takiego gościa, który był współwinny zepsucia i czegoś. Albo inny zniszczył mi telefon i się d tego nie przyznał.  Na przykład 2 lata temu zamiast pokazać się od lepszej strony, przez własną głupotę mam złą opinie u pewnej przypadkowej osoby. Ta osoba zwyzywała mnie od najgorszych i boję się, że takie plotki o mnie krążą. W poprzedniej szkole była taka sytuacja, że założyli grupę przeciwko mojemu kumplowi i ja powiedziałem to wszytko wychowawczyni i kumplowi, to prawie wszyscy się ode mnie odwrócili. Jestem przeciwko hejtowi. I parę sytuacji z klasami sportowymi do których chodziła największa patologia.Nie wiem może to wyrzuty sumienia, ale czuję się tak,jakby wszyscy wzięli mnie na języki, a mieszkam w średniej wielkości mieście, gdzie prawie każdy każdego zna i strasznie się boję o swoją reputacje. Nie wiem. Może to moja obsesja, ale boję się, że to może mieć wpływ na moją przyszłość np. te osoby mogą w przyszłości zostać moim szefem, albo zepsuć mi tak opinię, że nikt nie będzie się do mnie odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×