Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czerwcowa

Dotyk

Polecane posty

Gość Czerwcowa

Ostatnio mój partner coraz częściej dotyka mojej drugiej dziurki. Z jednej strony fajnie jest, bo to go podnieca i ma dużo sił, z drugiej mi to nie sprawia jakiejś specjalnej przyjemności a czasem powoduje dyskomfort.

Co facetów w tym podnieca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ić spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Czerwcowa napisał:

Ostatnio mój partner coraz częściej dotyka mojej drugiej dziurki. Z jednej strony fajnie jest, bo to go podnieca i ma dużo sił, z drugiej mi to nie sprawia jakiejś specjalnej przyjemności a czasem powoduje dyskomfort.

Co facetów w tym podnieca? 

Jest coś w tym co podnieca nasz mężczyzn, jeśli Nie sprawia Ci bólu to nic złego. Porozmawiaj  z partnerem na ten temat, może on chcę  spróbować czegoś więcej  i sprawdza Twoją reakcję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Przed edycją sprawdź pisownię. To bardziej podnieca.

DZIADEK, SPI.ER.DA.LAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

A jak i kiedy to robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość Czerwcowa napisał:

 

Co facetów w tym podnieca? 

podnieca nieznane, nietypowe, podnieca też to, co jest "fe" i "be" - czyli seks o nieznacznym chociaż zabarwieniu" brudu|". Coś, co po angielsku nazywa się "kinky". Gra na emocjach i zwiększa podniecenie. Możesz albo poprosić aby tego nie robił albo spróbować rozluźnić odbyt tak aby mógł swobodnie włożyć palec i delikatnie pieścić. Pupa jest także unerwiona i gdy jest odpowiednio przygotowana (np. lewatywa + nawilżenie) jej dotykanie może być przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×