Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzik

Fantazje z przeszłości

Polecane posty

Gość Madzik

Kilka razy zdażyło się, że mój mąż pytał się mnie w trakcie seksu, o to jak to było z innymi. W końcu mu kiedyś odpowiedziałam. Strasznie się tym podniecal i było bosko. Seks był taki, jak kilka lat temu. W związku z tym czasem sobie w ten sposób sobie urozmaicamy pozycie. 

Niedawno pyta się mnie czy go kiedyś zdradziłam. Odpowiedziałam, że tak. Zapytał się kiedy? Odpowiedziałam, że jak ze znajomym "wróciliśmy  z imprezy do nas do domu. Kiedy on zasnął, ja z nim to zrobiłam". Mąż pieprzyl mnie jak szalony. 

Co ciekawe to była prawda, nie wiem czy uwierzył, ale teraz mnie wypytuje czy był ktoś jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Madzik napisał:

"wróciliśmy  z imprezy do nas do domu. Kiedy on zasnął, ja z nim to zrobiłam". Mąż pieprzyl mnie jak szalony. 

Co ciekawe to była prawda, nie wiem czy uwierzył, ale teraz mnie wypytuje czy był ktoś jeszcze. 

może lubi coś takiego jak cuckold. Ale uważaj na jedno. Sprawdź czy nie pokazuje (jeśli pozwoliłaś mu robić takie) innym twoich nagich zdjęć. Czasami tego typu zachowania idą w parze. Pokazuje i podnieca się opiniami innych facetów o tobie. Pokazują takie zdjęcia czasami też w internecie. Więc jeśli macie takie zdjęcia uważaj na to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×