Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagwozdka

facet zaprasza kobietę na randje ta odmawia

Polecane posty

Gość zagwozdka

czyja jest teraz kolej, ona powinna zaprosic czy on probowac jeszcze raz. Zakladajc ze jest zainteresowana. Prosze o opinie 🙂 czy to w ogóle możliwe żeby kobieta wyszla z taką inicjatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie zaprosiłem drugi raz. Z mojej strony czułbym się jak desperat, jedna odmowa mi w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej nie jest zainteresowana skoro odmówiła, więc nawet nie próbuj ponownie, bo się tylko osmieszysz😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odniosłem się tylko do jednej kwestii więc powrócę jeszcze na chwilę... dlaczego zaproszenie przez kobietę niby nie wchodzi w grę? Czy my nadal żyjemy w średniowieczu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

A skąd w ogóle przypuszczenie że jest zainteresowana skoro odmówiła??? Niektórym to chyba trzeba na papierze odmowę wystawić 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdka
6 minut temu, Gość ... napisał:

A skąd w ogóle przypuszczenie że jest zainteresowana skoro odmówiła??? Niektórym to chyba trzeba na papierze odmowę wystawić 😂😂

zmieniła decyzje bo tak naprawdę chciala ale byl pewien problem, teraz go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Odniosłem się tylko do jednej kwestii więc powrócę jeszcze na chwilę... dlaczego zaproszenie przez kobietę niby nie wchodzi w grę? Czy my nadal żyjemy w średniowieczu? 

No to Ci jeszcze raz wylożę jak krowie na rowie! Oczywiście, ze zaproszenie przez kobietę wchodzi w grę, tylko nie w Twoim przypadku, bo skoro Ci odmówiła to znaczy, ze nie jest tobą zainteresowana i ona cię na randkę na pewno nie zaprosi. Dotarło?😃

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość zagwozdka napisał:

zmieniła decyzje bo tak naprawdę chciala ale byl pewien problem, teraz go nie ma

Aha, no to czekaj w takim razie🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdd
2 minuty temu, Gość zagwozdka napisał:

zmieniła decyzje bo tak naprawdę chciala ale byl pewien problem, teraz go nie ma

jesli krąży blisko ciebie a wtedy był powód odmowy a juz go nie ma - wiesz to od niej ze juz go nie ma ? jesli tak to mozesz ponowić, trzeci raz juz nie, a czy ona sama wprost zaprosi ? wątpie, jesli wyjaśniła przyczyne odmowy tak z sercem to oczekuje ponowego zaproszenia, mało która sama to zrobi 🙂 inna rzecz jesli cie zbyła i jest oficjalna, ale to raczej wiadomo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdka
1 minutę temu, Gość dfdd napisał:

jesli krąży blisko ciebie a wtedy był powód odmowy a juz go nie ma - wiesz to od niej ze juz go nie ma ? jesli tak to mozesz ponowić, trzeci raz juz nie, a czy ona sama wprost zaprosi ? wątpie, jesli wyjaśniła przyczyne odmowy tak z sercem to oczekuje ponowego zaproszenia, mało która sama to zrobi 🙂 inna rzecz jesli cie zbyła i jest oficjalna, ale to raczej wiadomo 🙂 

kręci się i szuka kontaktu ale chyba boi się zemsty czy coś.. rewanżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość zagwozdka napisał:

zmieniła decyzje bo tak naprawdę chciala ale byl pewien problem, teraz go nie ma

Jak można chcieć i odmówić??? 😂😂😂 Ja bym drugi raz się nie odważył, co więcej raczej bym unikał tej osoby. Skoro kobieta odmawia randki to nie jest zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak można chcieć i odmówić??? 😂😂😂 Ja bym drugi raz się nie odważył, co więcej raczej bym unikał tej osoby. Skoro kobieta odmawia randki to nie jest zainteresowana.

życie nie jest czarno białe, trzeba umieć wybaczac a jak kobieta fajna to tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
1 minutę temu, Gość zagwozdka napisał:

życie nie jest czarno białe, trzeba umieć wybaczac a jak kobieta fajna to tym bardziej

racja, osoby które torpedują całkowicie wszystkie ewentualnosci nie sa szczerymi dobrymi doradcami, najgorsze tu jak panienka wymieni wady męża jakies powierzchowne a dostaje rady by go zostawiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też mam fajną koleżankę którą zaprosiłem... odmówiła (a byłem przekonany, że tego nie zrobi) dlatego drugi raz bym się nie odważył, ale gdyby to ona mnie zaprosiła teraz zgodziłbym się bez chwili zastanowienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Też mam fajną koleżankę którą zaprosiłem... odmówiła (a byłem przekonany, że tego nie zrobi) dlatego drugi raz bym się nie odważył, ale gdyby to ona mnie zaprosiła teraz zgodziłbym się bez chwili zastanowienia. 

a gdyby kręciła się przy tobie, wypatrywala z utęsknieniem, smucila się ze nie zwracasz na nią uwagi? pewnie gdzieś w domu.plakala w poduszke, snila ci się, nie ruszalo by cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdka
4 minuty temu, brokeninside87 napisał:

😮 a dlaczego miałaby odmawiać

bo takie sa kobiety czasem coś stuknie do głowy, a czasem rozumieją co tracą jak stracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość zagwozdka napisał:

bo takie sa kobiety czasem coś stuknie do głowy, a czasem rozumieją co tracą jak stracą

może się przestraszyła, albo nie miała co włożyć 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak można chcieć i odmówić???

Kobieca logika, tego nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, brokeninside87 napisał:

może się przestraszyła, albo nie miała co włożyć 🙄

To jutro podejdę do owej koleżanki i najpierw spytam czy ma co na siebie włożyć i czy może się mnie nie boi... po uzyskaniu tychże zapewnień spytam poraz kolejny czy się ze mną umówi... 😂😂😂 Oczyma wyobraźni widzę jak robię z siebie ...a 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To jutro podejdę do owej koleżanki i najpierw spytam czy ma co na siebie włożyć i czy może się mnie nie boi... po uzyskaniu tychże zapewnień spytam poraz kolejny czy się ze mną umówi... 😂😂😂 Oczyma wyobraźni widzę jak robię z siebie ...a 😂😂😂

ja mam inną sytuację, minęło dużo czasu i się nie zniechęca, czuje że zależy jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To jutro podejdę do owej koleżanki i najpierw spytam czy ma co na siebie włożyć i czy może się mnie nie boi... po uzyskaniu tychże zapewnień spytam poraz kolejny czy się ze mną umówi... 😂😂😂 Oczyma wyobraźni widzę jak robię z siebie ...a 😂😂😂

😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość zagwozdka napisał:

ja mam inną sytuację, minęło dużo czasu i się nie zniechęca, czuje że zależy jej

😉 każdemu się należy druga szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbb

Ja mam np teraz cala karte kredytowa do splacenia w dwa miesiace wiec przymusowo oszczedzam ale nie chce mi sie tego tlumaczyc wiec odmawiam wszystkim pojscia na randke. faceci chca sie wykazac a i tak potem trzeba polowe placic wiec daruje sobie chwilowo temat a oni pewnie zdziwieni o co mi chodzi. Nawet jak ktos mi sie podoba tak jest wiec nie zawsze prawda jest tak oczywista na jaka wyglada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

wystarczy ze panienka ma okres i juz odmówi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość xxx napisał:

wystarczy ze panienka ma okres i juz odmówi 🙂 

ja w te dni mam właśnie większy apetyt itd. 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, brokeninside87 napisał:

😉 każdemu się należy druga szansa

Tygrys gdzie jest Leżak? Wieczorną już wypędziliście na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tygrys gdzie jest Leżak? Wieczorną już wypędziliście na stałe?

nie wiem gdzie Leżak, też się martwię. 

a wieczi chyba nie wchodzi na kafe jak go nie ma, nie wiem, czym on ją aż tak triggeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, brokeninside87 napisał:

nie wiem gdzie Leżak, też się martwię. 

a wieczi chyba nie wchodzi na kafe jak go nie ma, nie wiem, czym on ją aż tak triggeruje

no to jest dziwne z tym trzynastym bo ja czasami na samosię i kowbojki i dobrą mamę wchodziłem i on byl zawsze na kowbojkach i czasami na samosi nie bylo dnia zeby opuscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

może net mu się zepsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×