Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 zagwozdka

facet zaprasza kobiet臋 na randje ta odmawia

Polecane posty

Go艣膰 zagwozdka

czyja jest teraz kolej, ona powinna zaprosic czy on probowac jeszcze raz. Zakladajc ze jest zainteresowana. Prosze o opinie 馃檪 czy to w og贸le mo偶liwe 偶eby kobieta wyszla z tak膮 inicjatyw膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nigdy nie zaprosi艂em drugi raz. Z mojej strony czu艂bym si臋 jak desperat, jedna odmowa mi w zupe艂no艣ci wystarczy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Raczej nie jest zainteresowana skoro odm贸wi艂a, wi臋c nawet nie pr贸buj ponownie, bo si臋 tylko osmieszysz馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Odnios艂em si臋 tylko do jednej kwestii wi臋c powr贸c臋 jeszcze na chwil臋... dlaczego zaproszenie przez kobiet臋 niby nie wchodzi w gr臋? Czy my nadal 偶yjemy w 艣redniowieczu?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ...

A sk膮d w og贸le przypuszczenie 偶e jest zainteresowana skoro odm贸wi艂a??? Niekt贸rym to chyba trzeba na papierze odmow臋 wystawi膰 馃槀馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zagwozdka
6 minut temu, Go艣膰 ... napisa艂:

A sk膮d w og贸le przypuszczenie 偶e jest zainteresowana skoro odm贸wi艂a??? Niekt贸rym to chyba trzeba na papierze odmow臋 wystawi膰 馃槀馃槀

zmieni艂a decyzje bo tak naprawd臋 chciala ale byl pewien problem, teraz go nie ma

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
7 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Odnios艂em si臋 tylko do jednej kwestii wi臋c powr贸c臋 jeszcze na chwil臋... dlaczego zaproszenie przez kobiet臋 niby nie wchodzi w gr臋? Czy my nadal 偶yjemy w 艣redniowieczu?聽

No to Ci jeszcze raz wylo偶臋 jak krowie na rowie! Oczywi艣cie, ze zaproszenie przez kobiet臋 wchodzi w gr臋, tylko nie w Twoim przypadku, bo skoro Ci odm贸wi艂a to znaczy, ze nie jest tob膮 zainteresowana i ona ci臋 na randk臋 na pewno nie zaprosi. Dotar艂o?馃槂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 zagwozdka napisa艂:

zmieni艂a decyzje bo tak naprawd臋 chciala ale byl pewien problem, teraz go nie ma

Aha, no to czekaj w takim razie馃お

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dfdd
2 minuty temu, Go艣膰 zagwozdka napisa艂:

zmieni艂a decyzje bo tak naprawd臋 chciala ale byl pewien problem, teraz go nie ma

jesli kr膮偶y blisko ciebie a wtedy by艂 pow贸d odmowy a juz go nie ma - wiesz to od niej ze juz go nie ma ? jesli tak to mozesz ponowi膰, trzeci raz juz nie, a czy ona sama wprost zaprosi ? w膮tpie, jesli wyja艣ni艂a przyczyne odmowy tak z sercem to oczekuje ponowego zaproszenia, ma艂o kt贸ra sama to zrobi 馃檪聽inna rzecz jesli cie zby艂a i jest oficjalna, ale to raczej wiadomo 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zagwozdka
1 minut臋 temu, Go艣膰 dfdd napisa艂:

jesli kr膮偶y blisko ciebie a wtedy by艂 pow贸d odmowy a juz go nie ma - wiesz to od niej ze juz go nie ma ? jesli tak to mozesz ponowi膰, trzeci raz juz nie, a czy ona sama wprost zaprosi ? w膮tpie, jesli wyja艣ni艂a przyczyne odmowy tak z sercem to oczekuje ponowego zaproszenia, ma艂o kt贸ra sama to zrobi 馃檪聽inna rzecz jesli cie zby艂a i jest oficjalna, ale to raczej wiadomo 馃檪

kr臋ci si臋 i szuka kontaktu ale chyba boi si臋 zemsty czy co艣.. rewan偶u

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
8 minut temu, Go艣膰 zagwozdka napisa艂:

zmieni艂a decyzje bo tak naprawd臋 chciala ale byl pewien problem, teraz go nie ma

Jak mo偶na chcie膰 i odm贸wi膰??? 馃槀馃槀馃槀 Ja bym drugi raz si臋 nie odwa偶y艂, co wi臋cej raczej bym unika艂 tej osoby. Skoro kobieta odmawia randki to nie jest zainteresowana.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zagwozdka
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Jak mo偶na chcie膰 i odm贸wi膰??? 馃槀馃槀馃槀 Ja bym drugi raz si臋 nie odwa偶y艂, co wi臋cej raczej bym unika艂 tej osoby. Skoro kobieta odmawia randki to nie jest zainteresowana.

偶ycie nie jest czarno bia艂e, trzeba umie膰 wybaczac a jak kobieta fajna to tym bardziej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
1 minut臋 temu, Go艣膰 zagwozdka napisa艂:

偶ycie nie jest czarno bia艂e, trzeba umie膰 wybaczac a jak kobieta fajna to tym bardziej

racja, osoby kt贸re torpeduj膮 ca艂kowicie wszystkie ewentualnosci nie sa szczerymi dobrymi doradcami, najgorsze tu jak panienka wymieni wady m臋偶a jakies powierzchowne a dostaje rady by go zostawi艂a聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Te偶 mam fajn膮 kole偶ank臋 kt贸r膮 zaprosi艂em... odm贸wi艂a (a by艂em przekonany, 偶e tego nie zrobi) dlatego drugi raz bym si臋 nie odwa偶y艂, ale gdyby to ona mnie zaprosi艂a teraz zgodzi艂bym si臋 bez chwili zastanowienia.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zagwozdka
8 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Te偶 mam fajn膮 kole偶ank臋 kt贸r膮 zaprosi艂em... odm贸wi艂a (a by艂em przekonany, 偶e tego nie zrobi) dlatego drugi raz bym si臋 nie odwa偶y艂, ale gdyby to ona mnie zaprosi艂a teraz zgodzi艂bym si臋 bez chwili zastanowienia.聽

a gdyby kr臋ci艂a si臋 przy tobie, wypatrywala z ut臋sknieniem, smucila si臋 ze nie zwracasz na ni膮 uwagi? pewnie gdzie艣 w domu.plakala w poduszke, snila ci si臋, nie ruszalo by cie to?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zagwozdka
4 minuty temu, brokeninside87 napisa艂:

馃槷 a dlaczego mia艂aby odmawia膰

bo takie sa kobiety czasem co艣 stuknie do g艂owy, a czasem rozumiej膮 co trac膮 jak strac膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 minuty temu, Go艣膰 zagwozdka napisa艂:

bo takie sa kobiety czasem co艣 stuknie do g艂owy, a czasem rozumiej膮 co trac膮 jak strac膮

mo偶e si臋 przestraszy艂a, albo nie mia艂a co w艂o偶y膰聽馃檮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ech
32 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Jak mo偶na chcie膰 i odm贸wi膰???

Kobieca logika, tego nie zrozumiesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
4 minuty temu, brokeninside87 napisa艂:

mo偶e si臋 przestraszy艂a, albo nie mia艂a co w艂o偶y膰聽馃檮

To jutro podejd臋 do owej kole偶anki i najpierw spytam czy ma co na siebie w艂o偶y膰 i czy mo偶e si臋 mnie nie boi... po uzyskaniu tych偶e zapewnie艅 spytam poraz kolejny czy si臋 ze mn膮 um贸wi... 馃槀馃槀馃槀 Oczyma wyobra藕ni widz臋 jak robi臋 z siebie ...a 馃槀馃槀馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zagwozdka
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

To jutro podejd臋 do owej kole偶anki i najpierw spytam czy ma co na siebie w艂o偶y膰 i czy mo偶e si臋 mnie nie boi... po uzyskaniu tych偶e zapewnie艅 spytam poraz kolejny czy si臋 ze mn膮 um贸wi... 馃槀馃槀馃槀 Oczyma wyobra藕ni widz臋 jak robi臋 z siebie ...a 馃槀馃槀馃槀

ja mam inn膮 sytuacj臋, min臋艂o du偶o czasu i si臋 nie zniech臋ca, czuje 偶e zale偶y jej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
5 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

To jutro podejd臋 do owej kole偶anki i najpierw spytam czy ma co na siebie w艂o偶y膰 i czy mo偶e si臋 mnie nie boi... po uzyskaniu tych偶e zapewnie艅 spytam poraz kolejny czy si臋 ze mn膮 um贸wi... 馃槀馃槀馃槀 Oczyma wyobra藕ni widz臋 jak robi臋 z siebie ...a 馃槀馃槀馃槀

馃槅

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
3 minuty temu, Go艣膰 zagwozdka napisa艂:

ja mam inn膮 sytuacj臋, min臋艂o du偶o czasu i si臋 nie zniech臋ca, czuje 偶e zale偶y jej

馃槈 ka偶demu si臋 nale偶y druga szansa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bbbbb

Ja mam np teraz cala karte kredytowa do splacenia w dwa miesiace wiec przymusowo oszczedzam ale nie chce mi sie tego tlumaczyc wiec odmawiam wszystkim pojscia na randke.聽faceci chca sie wykazac a i tak potem trzeba polowe placic wiec daruje sobie chwilowo temat a oni pewnie zdziwieni o co mi chodzi. Nawet jak ktos mi sie podoba tak jest wiec nie zawsze prawda jest tak oczywista na jaka wyglada.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xxx

wystarczy ze panienka ma okres i juz odm贸wi 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przed chwil膮, Go艣膰 xxx napisa艂:

wystarczy ze panienka ma okres i juz odm贸wi 馃檪

ja w te dni mam w艂a艣nie wi臋kszy apetyt itd. 馃槷

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
15 minut temu, brokeninside87 napisa艂:

馃槈 ka偶demu si臋 nale偶y druga szansa

Tygrys gdzie jest Le偶ak? Wieczorn膮 ju偶 wyp臋dzili艣cie na sta艂e?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Tygrys gdzie jest Le偶ak? Wieczorn膮 ju偶 wyp臋dzili艣cie na sta艂e?

nie wiem gdzie Le偶ak, te偶 si臋 martwi臋.聽

a wieczi chyba nie wchodzi na kafe jak go nie ma, nie wiem, czym on j膮 a偶 tak triggeruje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
4 minuty temu, brokeninside87 napisa艂:

nie wiem gdzie Le偶ak, te偶 si臋 martwi臋.聽

a wieczi chyba nie wchodzi na kafe jak go nie ma, nie wiem, czym on j膮 a偶 tak triggeruje

no to jest dziwne z tym trzynastym聽bo ja czasami na samosi臋 i kowbojki i dobr膮 mam臋 wchodzi艂em i on byl zawsze na kowbojkach i czasami na samosi聽nie bylo dnia zeby opuscil

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

mo偶e net mu si臋 zepsu艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×