Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danielek.99

Miałem powiedzieć jak poszlo

Polecane posty

Kilka dni temu, pytałem się tutaj czy zachowanie jednej z fanek drużyny w której gram, może sugerować że ma na mnie ochote. Odpowiedziała mi wtedy kobieta podpisana jako qqqq, że tak I żebym śmiało do niej uderzał i powiedział jak poszło. A więc poszło... Fantastycznie. Po ostatnim meczu moja drużyna urządziła małe przyjęcie z okazji awansu. Po meczu podszedłem do niej i zapytałem czy jako wierna fanką nie chce wpaść. Dalej już jakoś poszło, alkohol, trochę dotyku, dwuznacznych tekstów i nagle wyladowalismy w pobliskim lasku a potem u niej w domu. Seks był nieziemski, teraz myślę że opinia że panie po 30 są najlepsze w łóżku zaczyna mnie przekonywać. To na tyle moich wypocin, w sumie to pisze do tylko dla pani która pomogła mi odgadnąć że ta kobieta chciała się ze mną przespać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kibic

Gratuluję awansu do kolejnej klasy okręgowych rozgrywek, bo jeśli wyru...(żniłeś) ją w pobliskim lasku, to chyba okręgówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Kibic napisał:

Gratuluję awansu do kolejnej klasy okręgowych rozgrywek, bo jeśli wyru...(żniłeś) ją w pobliskim lasku, to chyba okręgówka?

Dzięki, akurat awans do okręgówki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Nie wiem czym tu się chwalić piłkarzu? Chcesz medal czy order z ziemniaka 😂Może jakiś wywiad do gazety? Tylko trzeba zwołać dziennikarzy 😅

Obejdzie się bez dziennikarzy tym razem 😉 I tak jak pisałem napisałem to bo o to prosiła mnie kobieta która mi doradzila, inaczej raczej bym się nie chwalił 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×