Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Student matematyki

Podniecaja was nauczyciele?

Polecane posty

Gość Student matematyki

Pytanie jak w temacie. Możecie też mówić w jakim wieku jesteście I co was w nich podnieca lub dlaczego was nie podniecaja ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta

Podniecają mnie studenci matematyki a szczególnie ich ciasne dziurki analne 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student matematyki
2 minuty temu, Gość Groźny pederasta napisał:

Podniecają mnie studenci matematyki a szczególnie ich ciasne dziurki analne 😎

Geje na tym kierunku się zdarzają, wiec powodzenia kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toprawda

 Cholernie mnie kręciła wuefistka, była rozwódką. Nieraz czuła mój wzrok na sobie, dziwnie się wtedy zachowywała. To zdecydowanie starsza ode mnie kobieta, spotkaliśmy się jak już byłem po studiach, no i przez cały weekend praktycznie nie wychodziliśmy z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student matematyki
18 minut temu, Gość toprawda napisał:

 Cholernie mnie kręciła wuefistka, była rozwódką. Nieraz czuła mój wzrok na sobie, dziwnie się wtedy zachowywała. To zdecydowanie starsza ode mnie kobieta, spotkaliśmy się jak już byłem po studiach, no i przez cały weekend praktycznie nie wychodziliśmy z łóżka.

O tym że nauczycielki kręcą facetów to ja doskonale wiem. Tutaj raczej pytam się dziewczyn/kobiet o facetów którzy wykonują ten zawód 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia

Jak byłam w liceum strasznie kręcił mnie wuefista, ogólnie zawsze z nim jakos swobodniej rozmawiałam, flirtowalismy itd, bo po szkole był ratownikiem, a ja akurat chodziłam na basen. Marzyłam żeby mnie przeleciał w tym kantorku na piłki, a na studiach miałam romans z wykładowcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W liceum podniecał mnie jeden sporo starszy nauczyciel, z pewnością miał ok 35 lub więcej lat 😉 Na fantazjach się jednak skończyło 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student matematyki
5 godzin temu, Gość Becia napisał:

Jak byłam w liceum strasznie kręcił mnie wuefista, ogólnie zawsze z nim jakos swobodniej rozmawiałam, flirtowalismy itd, bo po szkole był ratownikiem, a ja akurat chodziłam na basen. Marzyłam żeby mnie przeleciał w tym kantorku na piłki, a na studiach miałam romans z wykładowcą.

A teraz byłabyś skłonna pójść do łóżka z obcym facetem jeśli dowiedziałabys się że to nauczyciel? Oczywiście jeśli spodoba Ci się z wyglądu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student matematyki
4 godziny temu, maiev_shadowsong napisał:

W liceum podniecał mnie jeden sporo starszy nauczyciel, z pewnością miał ok 35 lub więcej lat 😉 Na fantazjach się jednak skończyło 😉

 

 

To samo pytanie co do Becii, chciałabyś dalej przespać się z jakimś przystojnym nauczycielem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
17 minut temu, Gość Student matematyki napisał:

A teraz byłabyś skłonna pójść do łóżka z obcym facetem jeśli dowiedziałabys się że to nauczyciel? Oczywiście jeśli spodoba Ci się z wyglądu 😉

Pewnie, że tak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student matematyki
7 godzin temu, Gość Becia napisał:

Pewnie, że tak 😉

Czyli pod względem potencjalnych przygód, wybrałem odpowiednie studia 😉. Zdradzisz mi może ile masz teraz lat? Ciekawi mnie w jakim wieku kobiety ciągle pragną nauczyciela 😏😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
37 minut temu, Gość Student matematyki napisał:

Czyli pod względem potencjalnych przygód, wybrałem odpowiednie studia 😉. Zdradzisz mi może ile masz teraz lat? Ciekawi mnie w jakim wieku kobiety ciągle pragną nauczyciela 😏😉

Mam 26 lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student matematyki
45 minut temu, Gość Becia napisał:

Mam 26 lat 🙂

Fajnie że nie tylko nastolatki lecą na nauczycieli, z takimi można wpaść w kłopoty, a z takimi w twoim wieku można się zabawiac 😏😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
1 godzinę temu, Gość Student matematyki napisał:

Fajnie że nie tylko nastolatki lecą na nauczycieli, z takimi można wpaść w kłopoty, a z takimi w twoim wieku można się zabawiac 😏😉

Jak chcesz to podaj maila, mogę Ci powiedzieć jak to było w moim przypadku jeśli chcesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student matematyki
26 minut temu, Gość Becia napisał:

Jak chcesz to podaj maila, mogę Ci powiedzieć jak to było w moim przypadku jeśli chcesz 🙂

Jasne, daniel.miska@onet.pl 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
10 minut temu, Gość Student matematyki napisał:

Jasne, daniel.miska@onet.pl 😉

Napisałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będzie bzykanko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2019 o 20:04, Gość Student matematyki napisał:

To samo pytanie co do Becii, chciałabyś dalej przespać się z jakimś przystojnym nauczycielem? 

Tak, ale musiałby być nieco starszy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×