Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ewelinna

laserowa korekcja wzroku kiedy zabieg?

Polecane posty

Gość ewelinna

Hej wszystkim! Mam wadę -6 i astygmatyzm. Zdecydowałam się już, że zrobię laserową korekcję wzorku, dojrzałam do tej decyzji 🙂 Pytanie tylko czy ktoś z Was miał zabieg latem? Jak wygląda po zabiegu jak jest ciepło, czy był u WAs komplikacje po zabiegu? Czy lepiej zrobić korekcję jesienią albo zimą? Czy to nie ma znaczenia? 🙂 I jak wygląda czas rekonwalescencji? Czy rzeczywiście się taks zybko dochodzi do siebie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, bo nie ukrywam że się trochę stresuję zabiegiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regi

JA miałam zabieg rok temu we wrześniu, pamiętam było wtedy 20 stopni na dworze. Ale  nie miałam komplikacji, wszystko było tak jka lekarz mówił na konsultacjach. Raczej proa roku nie ma znaczenia, bo po zabiegu szybko się dochodzi do siebie, można wrócić do swoich zajęć. Jak chcesz to mogę Ci polecić tą moją klinikę - Optegra we Wrocławiu. Z tego co wiem to mają też w innych miastach kliniki. Ja jestem zadowolona z zabiegu i efektu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan

ja miałam w Szczecinie w Optegrze. Zabieg wykonywała mi bardzo miła i doświadczona doktor - Pani Estera Igras. Miałam zabieg 2 tygodnie temu, na dworze było 30 stopni i jak na razie nie mam komplikacji, spkojnie szybko dochodzi się do sprawnosći po laserowej korekcji wzroku, więc nie ma na co czekać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano w Szczecinie także jest dobra Optegra! bardzo polecam klinikę niezależne od miasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×