Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jola92

Małe domy do 35m

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad wybudowaniem małego domku. Niestety z racji mojej pracy (częste wyjazdy służbowe) obawiam się problemów spowodowanych brakiem mojej osoby na budowie. Nie będę w stanie wszystkiego terminowo dopilnować. Po rozmowach z kilkoma producentami domów drewnianych zdecydowałam się na zabudowę typu moduohouse. Przede wszystkim dlatego, że dostaję gotowy produkt.

Działkę mam o wielkości 1500m. więc słyszałam, że potrzebuję tylko wykonać zgłoszenie i mogę stawiać domek do 35m pow. zabudowy (nie wiem jak to wygląda w praktyce). 

I tutaj chciałabym się poradzić czy ktoś z Państwa mieszka w domku do 35m?

Czy długo czeka się na formalności? (producent moduohouse powiedział mi że za 2 miesiące mogę mieć domek u siebie na działce)

Czy ktokolwiek z Państwa korzystał z rozwiązania domów modułowych drewnianych? 

Z góry dziękuję i będę wdzięczna za każdą odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drozdowska

Niewielki dom - o ile zdoła spełnić nasze potrzeby - może być fajnym pomysłem na niezależne lokum. My mamy domek wprawdzie dwa razy większy, bo 70m2, ale jak na dom wolnostojący to też nieduży. Mieszkam we dwójkę z psem i miejsca jest moim zdaniem akurat. Mimo niewielkiego metrażu mamy sporo pomieszczeń, bo w domu prowadzimy też niewielkie biuro i pracujemy i zależało nam na optycznym powiększeniu wnętrza. Jest więc jasno, jasne ściany (kremowe), białe meble, na całym metrażu panele dąb Lahti z www.arbiton.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×