Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakłopotana

Wesele - tak czy nie?

Polecane posty

Gość Zakłopotana

Cześć wszystkim czytającym. Piszę, bo mam okropny dylemat i chce żeby ktoś doradził co zrobiłby w mojej sytuacji. Niedawno doszło do zaręczyn z moim ukochanym i obecnie jesteśmy na etapie planowania ślubu i uroczystości po. Problem tkwi w tym, że moi rodzice są po rozwodzie, z ojcem nie utrzymuje kontaktu, tak samo z jego rodziną. Mama ma dwoje rodzeństwa, jedną ciocie rzadko widuje, raczej przez przypadek, pewnie nawet byśmy się nie poznały na ulicy. Zawsze jakoś traktowała nas z góry bo jest dosyć sytuowaną osobą. Drugą ciocie widuje ale też nie za często, nie jestem z nią jakoś zżyta. Ostatnio mieli imprezę rodzinną ale nie zaprosili nas, nie dzwonią, widujemy się w święta i to na chwilę. Tak więc oprócz brata i mamy nie chciałam nikogo zapraszać. Natomiast mój narzeczony ma dużą rodzinę, jest z nią bardzo zżyty i nawet jak prosiłam żeby wybrał tylko najbliższe osoby na ślub to wyszło ich ok 30 (rodzice są niezadowoleni że tylko tyle). Ostatnio pokłóciłam się z mamą bo stwierdziła że będzie się tylko męczyć całą noc i siedzieć sama przy stole (jak wspomniałam brat może nie przyjść), nawet nie będzie miała się z kim pobawić. I stwierdzila, że rodziny nie potrzebuje (uważam, że zaprasza się tego kogo się chce a nie wypada). Dąży do tego aby zrezygnować z wesela i zrobić obiad. A my mamy już fajną sale, chcemy też zaprosić najbliższych znajomych. Sami już nie wiemy co zrobić w tej sytuacji bo narzeczonemu narzekają rodzice a mi mama. Nam nie przeszkadza,że byłaby tylko moja mama i jego rodzina. Straciliśmy całą frajdę z przygotowań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie słuchajcie rodziców żadnego z was. zróbcie tak jak wy czujecie. To wasz ślub. Oni swoje mieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeśli chcesz wesele to zaproś kogo chcesz, najwyżej będzie w większości rodzina narzeczonego, czy to problem? chociaż moim zdaniem lepiej skromny obiad a pieniądze przeznaczyć na coś trwalszego niż jednodniowa impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×