Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Płatność kartą w Internecie

Polecane posty

Gość Gość

Z góry przepraszam za kategorię ale z doświadczenia wiem że ta kategorie odwiedza wiele z Was więc może ktoś zechce mi pomóc. Chce zrobić zakupy przez Internet jak mam 26 lat pierwszy raz sama mam płacić za coś w taki sposób. Chciałam szybkim przelewem podając bank swój login i hasło ale tak niestety nie mogę wyskakuje mi jakiś błąd, blikiem w tym sklepie nie można wiec zostaję opcja karty podania numeru karty oraz tych 3 cyferek które są z tyłu przynajmniej na mojej karcie i stąd moje pytanie Czy to jest bezpieczna opcja? Jak mówię nie znam się na tym. Pytałam bratowej ale ona stwierdziła że nie wie bo ona zamawia tylko szybkim przelewem czyli tak jak ja niestety nie mogę. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zawsze tak płacę i nigdy nic się nie stało to normalna metoda płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Normalna płatność, ale... zwróć uwagę, czy strona na której płacisz ma oznaczenie https i czy wygląda "zwyczajnie" (np nie rozjeżdząją się czcionki, nie ma literówek, czy dziwnych opisów itd). Zdarzyło mi się niestety trafić na "podróbkę" strony dość znanego sklepu  i ktoś mi skroił kartę na ponad 1000 zł. Bank na szczęście uznał reklamację. 

Na policji powiedzieli że mają masę takich spraw. 

Najbezpieczniej jest mieć kartę wirtualną do płatności internetowych - niektóre banki ją oferują. Działa trochę jak karta prepaid (najpierw "ładujesz" środki na konkretną kwotę potem dokonujesz płatności), więc nie ma ryzyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×