Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apsikpasikapsik

Najpierw był szał na Lewandowską do obrzydzenia a teraz Wieniawa zaraz wyskoczy mi z lodowki

Polecane posty

Gość Apsikpasikapsik

Poprostu szkoda słow. Nie mogą w tym internecie pisac o kimś naprawdę fajnym? Co otwieram przegladarke to Wieniawa już mi naprawdę zbrzydła. Wszędzie już jest w reklamach programach itp najpierw był szał na Lewandowską a teraz to młode zdemoralizowane dziecię:-/ i za co tyle pieniążków jej płacą? Tyle psów i kotów w schroniskach by miało co jeść i tyle biednych dzieci miałoby leczenie zapewnione:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak to się trzeba nudzić w życiu żeby interesować się  jakimiś gwiazdkami z bożej łaski 

Weź ty lepiej jaką książkę poczytaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Trochę slabe porownanie. Mozna Lewandowskiej nie lubic, ale ona, choc wyplynela dzieki znanemu mezowi, to jednak pracuje na wlasna marke a nie bywa na salonach.

A o Wieniawie zrobilo sie glosno, bo zostala dziewczyną Krolikowskiego i zaczela bywac na sciankach. Nie ma na swoim koncie osiagniec aktorskich, nie wiadomo co spiewa ale prasa sie o niej rozpusuje i jeszczr próbuje zrobic wyrocznia stylu. Mi to wyglada na  oplacona ajcje. Nie wchodzę, nie czytam, nie ogladam, nie nabijam jej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska
6 minut temu, Gość Aaa napisał:

 

A o Wieniawie zrobilo sie glosno, bo zostala dziewczyną Krolikowskiego i zaczela bywac na sciankach. Nie ma na swoim koncie osiagniec aktorskich, nie wiadomo co spiewa ale prasa sie o niej rozpusuje i jeszczr próbuje zrobic wyrocznia stylu. Mi to wyglada na  oplacona ajcje. Nie wchodzę, nie czytam, nie ogladam, nie nabijam jej kasy.

Tez nie rozumiem jej fenomenu. Ani to specjalnie ladne, ani zdolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Aaa napisał:

 

A o Wieniawie zrobilo sie glosno, bo zostala dziewczyną Krolikowskiego i zaczela bywac na sciankach.

Tak tak. Tak jak Darski stał się sławny jak się z Dodą spiknął ha ha ha ha. Gó/wno prawda! Jakoś ciężko mi się na nią patrzy, więc jej nie jestem jej fanką, ale piszesz totalne bzdury. Wikipedia nie boli, można sprawdzić. Dziewczyna śpiewa w musicalach, a popularność przyniosła jej Rodzinka.pl. w której jest od kilku lat. Po drodze jest jeszcze z 10 seriali. Z Królikowskim związała się dużo później, w 2017r. To nie jest tak, że nie wiadomo. To ty nie wiesz, a wystarczy sprawdzić i uniknąć zrobienia z siebie ...ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się Wieniawą nie interesuję, bo żadne z jej osiągnięć nie przychodzi mi do głowy, poza tym ona ledwo 20 lat skończyła, no ale wiem kto to i z kim się spotykała/spotyka. Od czasu do czasu zaglądam na Pudelka i tam rzeczywiscie co chwile o niej piszą, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Tak tak. Tak jak Darski stał się sławny jak się z Dodą spiknął ha ha ha ha. Gó/wno prawda! Jakoś ciężko mi się na nią patrzy, więc jej nie jestem jej fanką, ale piszesz totalne bzdury. Wikipedia nie boli, można sprawdzić. Dziewczyna śpiewa w musicalach, a popularność przyniosła jej Rodzinka.pl. w której jest od kilku lat. Po drodze jest jeszcze z 10 seriali. Z Królikowskim związała się dużo później, w 2017r. To nie jest tak, że nie wiadomo. To ty nie wiesz, a wystarczy sprawdzić i uniknąć zrobienia z siebie ...ki.

Ale takich gwiazdek co w śpiewają, recytuja i w serialikach grywaja to jest wiele, jakos pudelki i inne nie pisza o nich, choc rozumiem, ze one tez maja swoich fanow w social mediach. Nawet jesli bywaja na jakis sciankach to im nawet fotoreporterzy zdjec nie robia. I taka gwiazdeczka byla i jest Wieniawa, przed Krolikowskim znana waskiej publicznosci i pies z kulawa noga sie nia nie interesował, nawet jesli jakis fan zalozyl jej wpis na Wikipedii, w sumie kazdy, kto zagra w jakimkolwiek serialiku i go w napisach koncowych wymienia, moze tam się znaleźć, bo to ludzie tworza tam hasla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludi
2 godziny temu, Gość Kaska napisał:

Tez nie rozumiem jej fenomenu. Ani to specjalnie ladne, ani zdolne...

Jak nie rozumiesz. Przecież ro córunia Lindy wiec już urodziła się jako celebrytka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jaka córunia Lindy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na Lewa wg mnie nigdy szalu nie bylo, byl za to na kaznodzieje „stoje na palcach z wypietym tylkiem”, czyli Chodakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×