Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam

Dla mnie kobieta od 50kg dopiero się zaczyna

Polecane posty

Jakbym miała pieniądze i niepraciwala to bym bym miss świata:/ A tak to muszę codziennie wstawać o 5 I do tego jeszcze słuchać pretensji szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kłam noxa
Przed chwilą, Psia Dusza napisał:

Na szczęście teraz wracam do dawnej wagi a planuję nawet niższą.

i tak już od wielu lat chudniesz,  już dawno powinnaś umrzeć z głodu xD :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N jak noxa

Psia dusza? Noxa czy to znaczy że jesteś süką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
36 minut temu, Gość gość napisał:

Agatka byłaś kiedyś w górach sowich koło Dzierżoniowa? 

ja bylam a co? 😜

 

31 minut temu, Psia Dusza napisał:

Ale po co mam tracić cenny czas na pracę, skoro mam pieniądze i stałe dochody? Czas jest zbyt cenny żeby go marnować w robocie. Gdybym musiała to bym poszła, ale nie muszę więc wolę poświęcić się mojemu facetowi, mojej Majusi, moim pasjom. 

no i takimi PASOZYTAMI gardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, Psia Dusza napisał:

Ani jedna się nie zmieści, widziałam jej zdjęcie i wcale nie jest taka drobna a ja już nie jestem taka gruba. Jestem o krok od szczupłości. A cel ostateczny u mnie to 48 kg.

Lubię koty, nawet planuję siostrzyczkę kocią dla Majci, ale to po powrocie z gór. Majkę zabierzemy na wakacje ze sobą, a z kotem nie da się niestety podróżować. 

no to jeszcze jakies 80 ci zostalo, hahah powodzenia. juz widze te zwisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N jak noxa
Przed chwilą, bazienka napisał:

no to jeszcze jakies 80 ci zostalo, hahah powodzenia. juz widze te zwisy

Bez ćwiczeń nawet jakby noxa schudła ( mało prawdopodobne) to miałaby i tak potężne zwisy, cyce,  brzuch itd to nie kilka kg tylko kilkadziesiąt w jej przypadku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Psia Dusza napisał:

Nie umre z głodu, bo uwielbiam warzywa i owoce. Dopuszczam też ryż, blenduję sobie koktajle i naturalne lody oraz chudy twaróg, ze świeżym szczypiorkiem i rzodkiewką pycha. Adam już nie am  a to wpływu, póki co obrażony. Ale już nic nie zmieni. Po tym jak zemdlałam i po tym jak mam zaburzenia równowagi (zataczam się jak pijana) i po tym co powiedziała lekarka, nie ma bata. A i ja samą siebie nie chcę już oszukiwać. Pragnę zbliżyć się do natury a nie zapychać śmieciami. 

i zaraz znowu ci sie odwidzi i bedziesz znowu peirdzieli ja strasznie ejstes samoswiadoma jak siebie kochasz gruba itp.

tak samo jak oszukujesz sie, ze wazysz 80 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Gość Nie kłam noxa napisał:

i tak już od wielu lat chudniesz,  już dawno powinnaś umrzeć z głodu xD :classic_rolleyes:

❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N jak noxa
Przed chwilą, Psia Dusza napisał:

Nie będzie żadnych zwisów a nawet jakby były to do twojego poziomu nieatrakcyjności mi bardzoooo daleko 🙂 I nigdy nie będe wyglądać tak źle jak ty, obła i pomarszczona grażyno 🙂 I naucz się liczyć, 80 to niemal moja obecna waga. Zresztą nie będę z tobą dyskutować, szkoda czasu na zgorzkniałe, ziejące jadem babsko. Nie po to tu pisze żeby się szarpać z byle kim. 

Jak ty piszesz że wazysz " niemal 80 kg" to na pewno musi być to ponad stówe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość N jak noxa napisał:

Bez ćwiczeń nawet jakby noxa schudła ( mało prawdopodobne) to miałaby i tak potężne zwisy, cyce,  brzuch itd to nie kilka kg tylko kilkadziesiąt w jej przypadku 

I będzie miała za dużo ma tłuszczu ja np jak schudnąć 3 kg to nic mi nie będzie zwisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

noxa życze ci powodzenia a bazienke ignoruj, ta nieszczęśliwa baba karmi się tym jadem bo poza forum nie ma nic, na każdym temacie musi mieć ofiarę do wyżycia się, olej ją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Psia Dusza napisał:

Nie będzie żadnych zwisów a nawet jakby były to do twojego poziomu nieatrakcyjności mi bardzoooo daleko 🙂 I nigdy nie będe wyglądać tak źle jak ty, obła i pomarszczona grażyno 🙂 I naucz się liczyć, 80 to niemal moja obecna waga. Zresztą nie będę z tobą dyskutować, szkoda czasu na zgorzkniałe, ziejące jadem babsko. Nie po to tu pisze żeby się szarpać z byle kim. 

U osob otyłych rzadko pojawiają się zmarszczki przez tłuszcz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

noxa życze ci powodzenia a bazienke ignoruj, ta nieszczęśliwa baba karmi się tym jadem bo poza forum nie ma nic, na każdym temacie musi mieć ofiarę do wyżycia się, olej ją!!

A ty kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bati

Bazienka byłaś kiedyś na Opolszczyźnie w Górach Opawskich? Koło Głuchołaz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

na opolszczyznie bylam w marcu, w Wolczynie 😜

gor nei lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

noxa ty na biologii w tej szkole specjalnej chyba spalas... jak sie jest GRUBYM otyla kolezanko, to ma sie WIECEJ SKORY. jak tluszczu spod tej skory ubedzie, to zrobia sie zwisy i zmarchy. mam kolege wazacego tyle co ty kiedys, po zabiegu bariatrycznym ma zwisy

skora 30letniej osby nie zbiega ie taks zybko jak wieku nastoletnim, nie licz na cuda, nawet jesli uda ci sie schudnac a nie tylko o tym pierdzielic

foty na ig nie wskazuja zebys miala 80 kilo 🙂 raczej 100+

do mojego wieku brakuje ci jakies 3,5 roku, zaraz bedziesz miala zmarchy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bazienka napisał:

noxa ty na biologii w tej szkole specjalnej chyba spalas... jak sie jest GRUBYM otyla kolezanko, to ma sie WIECEJ SKORY. jak tluszczu spod tej skory ubedzie, to zrobia sie zwisy i zmarchy. mam kolege wazacego tyle co ty kiedys, po zabiegu bariatrycznym ma zwisy

skora 30letniej osby nie zbiega ie taks zybko jak wieku nastoletnim, nie licz na cuda, nawet jesli uda ci sie schudnac a nie tylko o tym pierdzielic

foty na ig nie wskazuja zebys miala 80 kilo 🙂 raczej 100+

do mojego wieku brakuje ci jakies 3,5 roku, zaraz bedziesz miala zmarchy 🙂

Noxelia słuchaj się madrzejszych A nie swoje kocopoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siebwstysze występować bo mam odrost I waze 50 kg A ty to chyba za bardzo pewna siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Psia Dusza napisał:

Zmarchy to ty masz na mordzie, koleżanko grażyno i to jest dramat w tym wieku, ze wyglądasz jak podstarzała katechetka. Moja koleżanka ma lat 40 i zmarszczek nie ma, ja też nie mam i mieć nie będę, bo o siebie dbam. 

tak NIGDY nie bedziesz miec zmarszczek nawet jako 50letnia przegrana zyciowo baba. bo nox ejst nadczlowiekim i jej prawa natury nie dotycza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, bazienka napisał:

na opolszczyznie bylam w marcu, w Wolczynie 😜

gor nei lubie

Co ty w wołczynie robiłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Co ty w wołczynie robiłaś? 

u dziadkow bylam 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Psia Dusza napisał:

Czuję się i jestem piękna, nie będe narzekać na siebie bo inne to robią. Ja siebie lubię. Tylko ta waga jeszcze w dół i będzie idealnie. 

ludz sie ludz

jestes jeszcze inteligentna i bogata xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

zaraz bedzie #swinskiszau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy widzi, ze to ty założyłaś temat gruba idio/tko. Skończ już tłusta wielorybico zakłamywać rzeczywistość. Jesteś spasioną tlustą lochą z ogromną nadwagą. Kształty to ma np. Beyonce, a nie ty kupo tłuszczu. I wypieprzaj z forum, każdy twój temat będę blokował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×