Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xxxxxx

Faceci jaka musi być kobieta żebyście chcieli ja utrzymywać?

Polecane posty

Gość OLos

Polaków raczej nie stać na utrzymanie współczesnych kobiet. Mało który dobrze zarabia, by poświecić kilka tysięcy miesięcznie na swoją dziewczynę. Poza tym są rozpieszczeni przez matki. Dlatego warto być niezależną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb
4 godziny temu, Gość frnkewk napisał:

Akurat chce mnie utrzymywać. I to niejeden. Ale nie o tym mowa.

              MI akurat dzieci są obojętne ale mam pełno znajomych które ich nie znoszą lub traktują  temat dzieci neutralnie.  Takich co "lubia dzieci" jest mniejszość. 

                Nie znasz kobiet i tyle. Popytaj koleżanek, czy każda kobieta kocha dzieci... jak mi nie wierzysz.

Kiedyś tam zejdziesz na ziemię, nie moja sprawa kiedy. W końcu zapoznasz bliżej parę "rodzinnych" "kobiecych"kobiet.  Pewnie jesteś bardzo młody  i serio w to wierzysz .

lubie dzieci ale tylko swoje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreso
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Są 4 typy facetów. Jeden to sknerus, ktory wszystkiego żaluje , sknerus, ktory goni do pracy i wszystkiego żaluje, hojny, który nie chce by kobieta pracowała, hojny któremu wszystko jedno czy pracuje czy nie. 

ci dwaj hojni mają puste portfele i mase długów po bankach bo wydają na tępą dzide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimo
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Polacy nie chcą kobiecie niczego fundować a jak już to wszystko marnej jakości 

przecież baby teraz pracują i zarabiają, więc dlaczego mają im coś faceci fundować? tylko aby marnie poruhać? buahahaha, bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarosławski
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo Ciebie nadal matka utrzymuje. Więc logiczne, że nie byłbyś w stanie na kupienie prezentu komukolwiek. A o kobiecie możesz zapomnieć, została Ci tylko Twoja ręka. 

chyba upadłaś na łeb, matka mnie od dawna nie utrzymuje, a prezentów nie mam zamiaru kupować tępym pipom za to tylko że istnieją, nawet jeśli mnie stać, bo na prezenty to baba musi zasłużyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksujemy
2 godziny temu, Gość OLos napisał:

Polaków raczej nie stać na utrzymanie współczesnych kobiet. Mało który dobrze zarabia, by poświecić kilka tysięcy miesięcznie na swoją dziewczynę. Poza tym są rozpieszczeni przez matki. Dlatego warto być niezależną :)

kilka tysięcy to ja moge wydać na auto a nie na tępą białogłowe których jest w nadmiarze wszędzie i robią pałe na każdym rogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Bo pytanie jest nie na miejscu.. powinno brzmiec- jaki powinien byc facet zeby chcial utrzymywac kobiete.. Bo kobieta moze byc miss I 12/10, I kochajaca bobasy/gotowanie/rodzine I nie wiem co tam jeszcze, I jeden facet bedzie chcial ja bezsprzecznie utrzymywac, drugi tylko troche, trzeci wcale, a czwarty kaze siebie utrzymywac..Wiec pytanie powinno byc “Jaki facet bedzie utrzymywac kobiete”. Ano, przede wszystkim taki ktory ma kase (no same checi nie pomoga), po drugie, taki ktory ma duzo kasy, bo bedzie mu wszystko jedno czy pracujesz czy nie, no I po trzecie, taki ktory ma naprawde duzo kasy, bo bedzie chcial zeby kochana kobieta dobrze wygladala (a to kosztuje), bo wtedy mozna sie czuc meskim i pokazywac swiatu na co go stac. Lubienie bobasow I inne preferencje - jak kto lubi, ale sa nie konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Polacy to ogolnie biedny narod, wiec nie kazdego stac. Facet musi umiec sie dzielic, bo inaczej nawet jesli ma to nic nie da. Egoista myslacy o sobie nie jest dobra partia, bo jesli bedzie obsypywal prezentami to tylko dlatego, zeby kobieta ladnie wygladala. A w prawdziwym zwiazku nie o to chodzi.

Trzeba znalezc normalnego, rodzinnego, umiejacego sie dzielic faceta, ktory rokuje na w miare dobra prace, czy tez rozwija wlasna firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Aaaa napisał:

Polacy to ogolnie biedny narod, wiec nie kazdego stac. Facet musi umiec sie dzielic, bo inaczej nawet jesli ma to nic nie da. Egoista myslacy o sobie nie jest dobra partia, bo jesli bedzie obsypywal prezentami to tylko dlatego, zeby kobieta ladnie wygladala. A w prawdziwym zwiazku nie o to chodzi.

Trzeba znalezc normalnego, rodzinnego, umiejacego sie dzielic faceta, ktory rokuje na w miare dobra prace, czy tez rozwija wlasna firme.

No dokładnie... Jak widzę faceta po 40 na kasie itp... To trochę żal. Co on robił całe życie? Ale kochać to by sie chciał z młodą i piękna. Tragedia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest wielu mężczyzn którzy chcą i mogą utrzymywać kobiete. Ale to wcale nie znaczy że chcą mieć prywatną prostytutke. A wy chyba nie jesteście w stanie tego odróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikupikuczup

Buhahaha choćbyście się skichali od początku świata byli,są i będą mężczyźni chcący utrzymywać kobiety i ci którzy utrzymują i nie robią z tego żadnego problemu..tyle że nie każda kobieta ma ochotę na to jak i nie każdej kobiecie jest w stanie zaimponować facet z kasą chcący Ja utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Większość facetów chce partnerki a nie pasożyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa
57 minut temu, Gość gość napisał:

Większość facetów chce partnerki a nie pasożyta.

Myślałam tak do 30, teraz już nie jestem taka pewna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×