Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julczi

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość julczi

Witam. Ostatnio współżyłam ze swoim mężczyzną w czasie dni płodnych bez jakichkolwiek zabezpieczeń (staramy się o dzidzię). Jakiś tydzień przed spodziewaną miesiączką zaczęły mi się bóle w jajnikach oraz miałam biały, wręcz kremowy śluz, którego było naprawdę sporo oraz uczucie ciągłej mokrości (trwało to kilka godzin). Nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego. Owszem miałam śluz, ale nie było go tak dużo i nigdy nie był kremowy. Mimo to pomyślałam, że po prostu dostanę miesięczkę. Jednak dziś mija 4 dzień kiedy miesiączka mi się spóźnia. Miewam kłucie/ciągnięcie w prawym dole brzucha, zaparcia, zachcianki, zbiera mnie na wymioty, bolą mnie piersi oraz mam o wiele częstsze parcie na pęcherz i co chwila latam siusiu. Z porannego moczu wykonałam test, który wyszedł negatywny. Stąd moje pytanie- czy mimo to mogę być w ciąży? A może moje objawy świadczą o czymś innym? Może któraś z Was też tak miała? Dodam jeszcze, że miesiączki mam regularnie (max. 1/2 dni w jedną lub drugą stronę). Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zmień płytę, wymyśl coś nowego zboczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julczi
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zmień płytę, wymyśl coś nowego zboczku.

Słucham? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Twoje objawy moga swiadczyc o chorobie psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julczi

Myślę, że chorobę psychiczną prędzej można by było stwierdzić u Ciebie, gdyż jak dla mnie nie normalne jest wypisywanie uszczypliwych, złośliwych komentarzy w internecie komuś, kogo się nie zna i nie wiedząc kim jest🤷🏼🤦🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
1 minutę temu, Gość julczi napisał:

Myślę, że chorobę psychiczną prędzej można by było stwierdzić u Ciebie, gdyż jak dla mnie nie normalne jest wypisywanie uszczypliwych, złośliwych komentarzy w internecie komuś, kogo się nie zna i nie wiedząc kim jest🤷🏼🤦🏼

julczi popieram . ludzie są okropni . nie dla każdego wszystko jest takie oczywiste i jasne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiul

ja też miałam taką sytuację że zrobiłam test dzień po spodziewanej miesiączce,w 29 dc. i wyszedł negatywny ,później zrobiłam po tygodniu i już wyszły dwie mocne czerwone kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julczi
21 minut temu, Gość Tiul napisał:

ja też miałam taką sytuację że zrobiłam test dzień po spodziewanej miesiączce,w 29 dc. i wyszedł negatywny ,później zrobiłam po tygodniu i już wyszły dwie mocne czerwone kreski.

Dziękuję bardzo za odpowiedź😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie objawy jak wymioty, parcie na pęcherz, zachcianki nie występują w tak krótkim czasie po zapłodnieniu. Bardzo możliwe, że sobie wkręcasz i dlatego ci się okres spóźnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

4 dni po terminie to dosc dlugo, test juz powinien byc wiarygodny. Poczekaj z dwa dni, powtorz test i jesli nadal negatywny przejdz sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam taki śluz mleczny w bardzo wczesnej ciąży. Poczekaj i powtórz test za tydzień jeśli miesiączka nie przyjdzie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Takie objawy jak wymioty, parcie na pęcherz, zachcianki nie występują w tak krótkim czasie po zapłodnieniu. Bardzo możliwe, że sobie wkręcasz i dlatego ci się okres spóźnia. 

Może sobie wkręcać , co nie znaczy,  że nie jest w ciąży.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julczi

 

31 minut temu, Gość Gość napisał:

Takie objawy jak wymioty, parcie na pęcherz, zachcianki nie występują w tak krótkim czasie po zapłodnieniu. Bardzo możliwe, że sobie wkręcasz i dlatego ci się okres spóźnia. 

 

28 minut temu, Gość gość napisał:

Może sobie wkręcać , co nie znaczy,  że nie jest w ciąży.  🙂

Od czasu zapłodnienia (o ile do niego oczywiście doszło) by mijał teraz 4 tydzień. Ciąży sobie nie wkręcam, gdyż wyraźnie podkreśliłam, że biorę pod uwagę również to, że moje 'objawy' mogą świadczyć o czymś innym. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, ani nie byłam w ciąży i nie wiem co i jak- stąd wzięło się całe pytanie. Ze swoim mężczyzną wychodzę z założenia, że jeśli wyjdzie, to wyjdzie, jeśli nie, to nie. ☺

 

32 minuty temu, Gość Abc napisał:

4 dni po terminie to dosc dlugo, test juz powinien byc wiarygodny. Poczekaj z dwa dni, powtorz test i jesli nadal negatywny przejdz sie do lekarza.

Wczoraj właśnie wyjechaliśmy do Bieszczad troszkę odpocząć, wracamy w poniedziałek, także myślę, że wtedy udam się do lekarza sprawdzić co ze mną nie tak. Dziękuję za odpowiedź☺

 

28 minut temu, Gość gość napisał:

Miałam taki śluz mleczny w bardzo wczesnej ciąży. Poczekaj i powtórz test za tydzień jeśli miesiączka nie przyjdzie. 🙂

Dziękuję bardzo za odpowiedź☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×