Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 50 - latka

Praca w domu dka kobiety 50 +

Polecane posty

Gość 50 - latka

Witam, mam juz swoje lata i tak sie stalo,  ze zdrowie mi sie posypało i siedze w domu. Potrzebuje kasy, ale na pelnym etacie nie dam rady, przy czesciowym koszty dojazdu sprawia, że bedzie malo oplacalne (nie mieszkam w miescie). No i wiekszosc ofert jest dla mlodych. Rozpoczynam starania o rentę, rowniez dlatego,  ze jako rencista bede miala wieksze szanse na rynku pracy, mozna dorobic i ma sie zabezpieczenie, co przy zlym stabie zdrowia i wydatkach na leczenie jest istotne. Ale ten proces jeszcze potrwa.

A kasy potrzebuje juz teraz 😔.  I tu pytanie. Czy jest jakas szansa na zarabianie w domu, przez internet, jakis sensownych pieniedzy? Nie jakies strony z opiniami czy reklamami, gdzie za rok uzbieram 50 zlotych, ale taka praca gdzie mozna sie zaangażować i miec realny wplyw na wysokosc zarobkow? Pracujac w domu moglabym robic przerwy i dalabym rade wiecej i dluzej niz w tradycyjnej ora6cy, gdzie nikt nie zaakceptuje tego, ze np co 2 godziny potrzebujesz odpoczac, wyjść albo nawet uciac sobie drzemke, bo Twoj organizm tak dziala 🙄 Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi i sugestie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kia

Wiesz, ja pracuje w domu i pracodawca rowniez nie akceptowalby gdybym robila sobie przerwy, malo jest takich prac. Ja od dawna pracuje w domu i nie ma odpoczynku, musisz byc pod telefonem. Plus jest taki ze jak masz podzielnosc uwagi mozesz w miedzyczasie cos zdrowo zjesc czy upichcic cos prostego.

Szansa dla Ciebie to nabycie przydatnych umiejetnosci i zdobywanie zlecen, a rozliczanie z efektow. Np. naucz sie programowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 - latka

Dzieki za odpowiedź. No z tym odpoczynkiem to troche zle sie wyrazilam. Chodzi o to, ze np w biurze , szczegolnie jak masz open space to jestes non stop pod obstrzalem, w domu wstaniesz, okno otworzysz, mozesz na chwile zwolnić, pracowac w mniejszym stresie, a dla mnie to wazne. 

A z tym programowaniem to napisz cos wiecej. A Ty co robisz, tak ogolnie, oczywiscie bez szczegolow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Możesz zarobić dodatkową gotówkę nie wychodząc z domu. Najlepszym sposobem jest przepisywanie 3-cyfrowych kodów. Całkiem szybko można zarobić pokaźną sumkę,  dlatego polecam stronę https://grimoney.icu/1162004308694/ . Jest po angielsku mimo tego jest bardzo prosta w obsłudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kody nie płacą i nie płaciły nigdy.Nie polecajcie z czego sami nie wypłaciliscie nic.Polecam sprawdzone i wypłacalny panel.

Zarabiamy na:
- wykonywanie płatnych, codziennych zadań, za które stawka wynosi od 0,01 do 0,70 dolara,
- wypełnianie płatnych ankiet, gwarantujących zarobek na poziomie 0,90 dolara, czas wypełnienia ankiety waha się w granicach 5-20 minut,
- klikanie w reklamy, które przy standardowym koncie gwarantują wzrost salda konta o 0,02-0,03 dolara.
Stawki za ankiety wynoszą od 0,8 do nawet 5 dolarów! Wyjątek stanowią kraje rozwijające się, gdzie stawki są zmniejszone do odpowiednio 0,3 i 2,5 dolara.
Przed rozpoczęciem wypełniania należy dokładnie wypełnić profil użytkownika.
Aby rozpocząć wypełnianie zadań, wybierz zakładkę „Complete tasks” dostępną w sekcji „Zadania”. W tym momencie wyświetlą Ci się wszystkie dostępne zadania wraz z dokładnym opisem, dzięki któremu poznasz poziom trudności, stawkę i ocenę.
Minimalny próg wypłaty to 10 dolarów, a płatność spływa na konto bankowe użytkownika w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. Do wyboru są takie procesory płatności, jak Payoneer, Skrill, Karta Tango, czy Payza.
Zapraszam
https://www.ysense.com/?rb=59455591

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×