Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruminka26

Brak ochoty na seks

Polecane posty

Gość ruminka26

Witam. Mam 26 lat i od dłuższego czasu zauważyłam że nie ciągnie mnie wogole do seksu nie mam też ochoty na pieszczoty . Moj partner jest starszy ode mnie i często temat seksu staje się tematem kłótni. Zle się czuje z tym że nie potrafię to zaspokoić ale ja naprawdę nie mam ochoty nawet o tym nie myślę a kiedy dochodzi do zbizenia to inicjatywa i zaangażowanie jest tylko z jego strony i to on czerpie z tego pełna satysfakcję a ja poprostu robię to bo nie chce sie z nim kłócić. Co może być przyczyną braku ochoty na seks szczególnie w tak młodym wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariana

Znudzenie partnerem
Rutyna w związku
problemy hormonalne ( warto jest zrobić sobie badania ogólne krwi plus ewentualnie poziom estrogenu, testosteronu i hormony tarczycy)
ewentualnie stres ( w ekstremalnych przypadkach depresja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapir

26 letnia baba ma zwykle niskie libido, poczekaj z 10 lat to będziesz się chciała roohać jak królik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrsta

Polecam libido therapy. Byłam w takiej samej sytuacji i tabletki mi pomogły. To tabletki na libido, efekt przychodzi z czasem ale już po tygodniu powinno być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariana

Równiez miałam o tym pisać ale jednak jestem zdania,że autorka powinna zrobić sobie na początku badania i zastanowić się nad tym czy to właśnie stres nie powoduje u niej takich problemów. No i warto jest wprowadzić do związku takie urozmaicenia jak jakieś gadżety erotyczne czy wyjechać we dwoje na weekend do jakiegoś odleglejszego miesjca. To wszystko powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość

 Moze ci się znudziło bzykanie ciągle tak samo, namów go na drugiego faceta i spróbuj na dwa gwizdki. Może to cię odmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja
Dnia 23.05.2019 o 09:39, Gość ruminka26 napisał:

Witam. Mam 26 lat i od dłuższego czasu zauważyłam że nie ciągnie mnie wogole do seksu nie mam też ochoty na pieszczoty . Moj partner jest starszy ode mnie i często temat seksu staje się tematem kłótni. Zle się czuje z tym że nie potrafię to zaspokoić ale ja naprawdę nie mam ochoty nawet o tym nie myślę a kiedy dochodzi do zbizenia to inicjatywa i zaangażowanie jest tylko z jego strony i to on czerpie z tego pełna satysfakcję a ja poprostu robię to bo nie chce sie z nim kłócić. Co może być przyczyną braku ochoty na seks szczególnie w tak młodym wieku ?

Idź jak najszybciej do lekarza ja miałam identycznie ten sam problem. Po 15latach facet odszedł i się mu nie dziwię. Także jeśli ci na nim zależy to działaj jak najszybciej.

Dla mnie już niestety za późno 😔 a wystarczyły 3wizyty u seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jipo

jak nie masz orgazmów to nie chcesz seksu, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiekasiek

Jak najbardziej się z tym zgadzam, jednak podałam tutaj rozwiązanie, które mi osobiście najbardziej pomogło ( i o którym dowiedziałam się na tym właśnie forum). Dodam,ze wcześniej stosowałam inne tabletki ( stimea). Jednak stimea okazała się mniej skuteczna od libigo therapy i mogłabym nawet napisać, że dawała efekt placebo. Czego nie widziałam przy libido therapy gdzie rzeczywiście ochota na seks powróciła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruminka26

Czy muszę mieć na te tabletki receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuro

masz orgazmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariana

Nie, libido therapy jest bez recepty, To nie antykoncepcja, że trzeba mieć receptę od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×