Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mini spódniczka w pracy

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

Nie

do słodkości przesłodkich krągłości i cipci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

najlepsze są miniówki widać ładne nóżki i dostęp łatwiejszy:)

no lubie mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
15 minut temu, asiutka99 napisał:

Jedno najczęściej

a masz tez taki dwuczęściowy?:)

https://pl.aliexpress.com/item/Sexy-stringi-Bikini-zestaw-2019-kobiet-stroje-k-pielowe-banda-Push-Up-usztywniony-kostium-k-pielowy/32956689840.html?spm=a2g17.search0302.3.325.2ecc5e96DenLnS&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_0_453_454_10618_536_10890_317_537_319_10059_10696_10084_10083_10304_10546_10843_10887_10307_321_10548_322_10065_10068_10103_10884_10820%2Csearchweb201603_0%2CppcSwitch_0&algo_pvid=3d46a760-4a80-465d-b9a9-21949410ec11&algo_expid=3d46a760-4a80-465d-b9a9-21949410ec11-34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc

albo taki 1 częściowy:)

https://pl.aliexpress.com/store/product/2018-New-Swimwear-Women-One-Piece-Swimsuits-Sexy-Women-Bathing-Suit-Unpadded-Beachwear-Monokini-Summer-Bathing/2178053_32860722633.html?spm=a2g17.12010612.8148356.67.21f22b70mLdxnJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jutro poszukam, kiedyś chciałam wstawić link to bo nie było tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, asiutka99 napisał:

Może jutro poszukam, kiedyś chciałam wstawić link to bo nie było tu

😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc

asiutka99 no i jaki ten kostium?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

asiutka99 no i jaki ten kostium?:)

No nie wiem czemu, ale link mi się nie wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Admin cie wyrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Admin cie wyrzuca

jak wyrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Blokuje reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mini spódniczka, a pod nią fajna piczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Basia

Dość często chodzę w mini. Mówią, że mam zgrabne nogi, więc czemu nie :-) Kilka razy może troszkę przesadziłam, ale co tam, niech się chłopaki cieszą :-). Zresztą u naz w biurze nie ma dess codu. Natomiast raz z pełną premedytacją założyłam naprawdę ekstremalną spódniczkę. A stało Się to tak: był w firmie facet, który bardzo mi się podobał. Aż na jednej wspólnej imprezie, trochę wstawiona zaczęłam mu przedstawiać niedwuznaczne propozycję. A on... odrzucił mnie!!! Kiedy się wyspałam i wytrzeźwiałam było mi strasznie głupio, i ne wiedziałam, jak ja mu spojrzę w oczy. A potem pomyślałam, że klęskę trzeba obrócić w wygraną, i że jamu jeszcze pokażę co stracił. No więc następnego dnia założyłam do pracy: Białą koszulę z długimi rękawami, zapinaną po szyję. Jak grzeczna uczennica. Tylko do tego było moja najkrótsza, plisowana spódniczka, którą kpiłam w chwili niepoczytalności, bo ledwo zakrywała tyłek. A ponieważ była falbaniasta, to przy każdym kroku powiewała na wszystkie strony. Do tego założyłam moje błyszczące czółenka na 10cm obcasach i pończochy. (Obawiam się, że czasami odsłaniały się koronki :-) ). Tego dnia byłam w pracy baaardzo popularna. Każdy chciał ze mną choćby słowo zamienić, pytali czy idę a imprezę itp. Było ekstremalnie, ale czasem można zaszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
31 minut temu, Gość mała Basia napisał:

Dość często chodzę w mini. Mówią, że mam zgrabne nogi, więc czemu nie :-) Kilka razy może troszkę przesadziłam, ale co tam, niech się chłopaki cieszą :-). Zresztą u naz w biurze nie ma dess codu. Natomiast raz z pełną premedytacją założyłam naprawdę ekstremalną spódniczkę. A stało Się to tak: był w firmie facet, który bardzo mi się podobał. Aż na jednej wspólnej imprezie, trochę wstawiona zaczęłam mu przedstawiać niedwuznaczne propozycję. A on... odrzucił mnie!!! Kiedy się wyspałam i wytrzeźwiałam było mi strasznie głupio, i ne wiedziałam, jak ja mu spojrzę w oczy. A potem pomyślałam, że klęskę trzeba obrócić w wygraną, i że jamu jeszcze pokażę co stracił. No więc następnego dnia założyłam do pracy: Białą koszulę z długimi rękawami, zapinaną po szyję. Jak grzeczna uczennica. Tylko do tego było moja najkrótsza, plisowana spódniczka, którą kpiłam w chwili niepoczytalności, bo ledwo zakrywała tyłek. A ponieważ była falbaniasta, to przy każdym kroku powiewała na wszystkie strony. Do tego założyłam moje błyszczące czółenka na 10cm obcasach i pończochy. (Obawiam się, że czasami odsłaniały się koronki :-) ). Tego dnia byłam w pracy baaardzo popularna. Każdy chciał ze mną choćby słowo zamienić, pytali czy idę a imprezę itp. Było ekstremalnie, ale czasem można zaszaleć.

BRAWO BASIU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc

Jak wasze miniówki laski, chyba najkrótsze jakie macie bo tak goracooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

Jak wasze miniówki laski, chyba najkrótsze jakie macie bo tak goracooooo

dziś nawet w najkrótszej mini jest za gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walenty Gruszka

dej foto bo lanca już sterczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 29.05.2019 o 21:37, asiutka99 napisał:

Nawet teraz jestem w mini

i bardzo bardzo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość gosc napisał:

i bardzo bardzo:))

Co bardzo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja też zakłada do pracy mini. Lepiej teraz kiedy ma co pokazać niż jak jej się na starość przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2019 o 11:57, Gość Ewa napisał:

Dziś rajstopowa pogoda, a pod rajstopy nie lubię nic zakładać..

Co to jest "rajstopowa pogoda"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jest rajstopowa śmiało można na gołe nogi

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie jest rajstopowa śmiało można na gołe nogi

 

 

No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Bieliznę się nosi a nie zakłada, nie każdą Pani to potrafi. Moja na szczęście Tak. Facet najczęściej widzi jaką bieliznę ma kobieta na sobie. Po chodzie. Gdy ma piękna malutka bieliznę chodzi wyprostowana usmiechnięta dumna pewna siebie pewna swoich walorów i nie ma znaczenia czy jest szczupła czy troszkę pulchniejsza. Wracając do mojej Pani, ona lubi wiedzieć że ja wiem w jakiej bieliżnie jest dzisiaj. Dziś prezentowała się pięknie. Ciężko było z tyłu stwierdzić czy w ogóle ma majteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×