Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ostatnie godziny

Polecane posty

Gość Gosc

Co robilyście, jak się czulyscie na kilka godzin przed  pierwszym skurcze porodowym? Pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Ja pamiętam, że czułam się dziwnie jakoś nie swojo tego wieczoru. Jakbym się bała. Poprosiłam męża, żeby został następnego dnia w domu. Tego samego wieczoru odeszły mi wody, a następnego dnia urodziło się nasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Czułam się normalnie, nie miałam żadnych objawów. Jednak gdy teraz o tym myślę, to podświadomie przygotowałam się na to co nastąpiło następnego dnia. Zrobiłam ostatnie zakupy do torby, pojechaliśmy z mężem nad wodę, posiedzieliśmy ostatni raz we dwójkę i miło spędziliśmy czas. Położyłam się spać jak gdyby nigdy nic a nad ranem obudziły mnie skurcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Czulam sie normalnie. Jedyne co to dzień przed porodem moje kostki wrocily do dawnych rozmiarow. Nad ranem obudzil mnie silny skurcz i wody zaczęły się sączyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranna

Ja pamiętam. Uprawiałam seks z mężem. Po zakończeniu poczułam potężny skurcz, poszłam do łazienki i zobaczyłam krew. Od tego momentu skurcze były regularne co 2 minuty. Ledwie zdążyliśmy do szpitala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja od rana bylam spiaca,strasznie.Po poludniu zaczelo mnie czyscic i tak do 23ciej bo wtedy wody mi odeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pierwszej ciąży ugotowałam wielki gar pomidorowki, a byliśmy sami z mężem i chyba 2 tyg byśmy to jedli. Kolejnego dnia skurcze od 5 rano.

W drugiej juz byłam od kilku dni w szpitalu, ostatniego dnia baaaardzo obniżył mi się brzuch, myślałam,  że mam plamę  na koszulce, a to siara przeciekla mi przez gruby biustonosz. Skurcze od 21, po północy urodziłam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MnieJuzMinely

O 18 wrocilismy z kilkugodzinnego spaceru, zjedlismy kolacje, troche kanapowania, wzielam prysznic i ok 23h poczulam pierwsze bole krzyzowe. Corka urodzila sie nastepnego dnia o 11h. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×