Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Keksu

Polecane posty

Gość Gość

Ktoś go ogląda? Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Popieram i szanuję. Jedna z mądrzejszych osób na polskim yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dałja

Narcyz, alkoholik, kopia palmy, agresor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przecież on jest głupi jak but. W każdym filmiku powtarza to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzydki i mało inteligentny. Niech lepiej występuje w teledyskach disco polo i nie wypowiada się w tematach, o których nie ma pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przecież on jest głupi jak but. W każdym filmiku powtarza to samo.

Może i to samo powtarza ale cytaty z tych grup czy forów ktore przytacza to dopiero czysta patologia. Jeżeli Keksu jest głupi jak but to co dopiero całe "rusz limfe"? Banda paranoikow oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Anka weganka szykuje pozew. Keks za karę będzie musiał zjeść pad thaia i chlebek bananowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Niezapominajka1987 napisał:

A co było w tym filmie o Sudole? Bo został usunięty zanim obejrzałam.

Keksu skomentował góry przetworzonego żarcia, które spożywają i niezdrowy wygląd anki i baśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyp

Człowiek, który ma podstawowe braki w wiedzy na temat żywienia człowieka, powiela jakieś bzdury i stereotypy niezgodne ze współczesną nauką. Hejtuje diety roślinne, wrzuca weganizm do jednego worka z monodietami typu frutarianizm. Poza tym jest niezaradny życiowo, bo w ostatnim filmie błaga internautów o pomoc, bo zostało mu 150 zł na życie, a weganka, którą hejtował zamierza go pozwać, a jego nie stać na prawnika. Naprawdę ludzie - jak można ufać jakiemuś młokosowi, który bez wiedzy i wykształcenia promuje jakieś inne ...nie skrajne diety? Warto czasami myśleć, a nie słuchać jakichś zakompleksionych człowieczków. Cały kanał oparty na krytykowaniu weganizmu, w oparciu o hejt na osobach, które nie reprezentują zrównoważonego sposobu odżywiania. Ciekawe czemu nie powołuje się na fakt, że wśród osób na diecie wszystkożernej jest pełno otyłych, niezdrowych i niedożywionych osób? Wśród osób na diecie roślinnej jest kilku oszołomów, którzy robią takim dietom antyreklamę swoim wyglądem i stanem zdrowia i do nich się KEksu akurat przyczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
10 godzin temu, Gość antyp napisał:

Człowiek, który ma podstawowe braki w wiedzy na temat żywienia człowieka, powiela jakieś bzdury i stereotypy niezgodne ze współczesną nauką. Hejtuje diety roślinne, wrzuca weganizm do jednego worka z monodietami typu frutarianizm. Poza tym jest niezaradny życiowo, bo w ostatnim filmie błaga internautów o pomoc, bo zostało mu 150 zł na życie, a weganka, którą hejtował zamierza go pozwać, a jego nie stać na prawnika. Naprawdę ludzie - jak można ufać jakiemuś młokosowi, który bez wiedzy i wykształcenia promuje jakieś inne ...nie skrajne diety? Warto czasami myśleć, a nie słuchać jakichś zakompleksionych człowieczków. Cały kanał oparty na krytykowaniu weganizmu, w oparciu o hejt na osobach, które nie reprezentują zrównoważonego sposobu odżywiania. Ciekawe czemu nie powołuje się na fakt, że wśród osób na diecie wszystkożernej jest pełno otyłych, niezdrowych i niedożywionych osób? Wśród osób na diecie roślinnej jest kilku oszołomów, którzy robią takim dietom antyreklamę swoim wyglądem i stanem zdrowia i do nich się KEksu akurat przyczepił.

nie ma kasy a w restauracjach je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ta cała matka marceliny to jakaś ...ka. Mam nadzieję, że to fejk i ktoś tak durny nie istnieje naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afera

Miłego oglądania 
You Tube 
"Życie pod palmami Patostreamerka Palma - Życie pod lampami i Wzbudzanie poczucia winy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Afera napisał:

Miłego oglądania 
You Tube 
"Życie pod palmami Patostreamerka Palma - Życie pod lampami i Wzbudzanie poczucia winy"

Po co ją reklamujesz? Za mało ma fejmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

http://glodne.pl/przykladowy-fragment-karty-informacyjnej-leczenia-szpitalnego-w-oddziale-psychiatrii/

 

badania marcelinki od dawna w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwe
1 godzinę temu, Gość ... napisał:

http://glodne.pl/przykladowy-fragment-karty-informacyjnej-leczenia-szpitalnego-w-oddziale-psychiatrii/

 

badania marcelinki od dawna w sieci

A daty nie pokrywają się z tym co pisała Marcelina czy tam jej matka? 
2 lata na frutarianizmie, wcześniej kilkakrotnie hospitalizowana?
Nie śledze historii z wypiekami, orientuję się tylko, że była dziewczyna z ED typu anarchia, Aia doradziła jej wyjście z choroby na owocach, dziewczę posłuchało i już nie miała ataków zdrowe żarcie - fast foody, tylko zaczęło lecieć na owocach. W międzyczasie dializy, bo wysiadły nerki i problemy z sercem, bo wysoki potas. Wyczerpanie organizmu, sepsa i śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ... napisał:

odne.   pl/przykladowy-fragment-karty-informacyjnej-leczenia-szpitalnego-w-oddziale-psychiatrii/

 

badania marcelinki od dawna w sieci

Daty się nie zgadzają. Wyniki są te same co w filmie keksa. Czyli - 

albo wymyślił całą tę historię, żeby się wybić,
albo ktoś go wkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego Aga nie zaprzeczy, że z nikim o takim imieniu nie gadała to będzie spokój i Keksu będzie musiał kanał zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, drastic napisał:

Daty się nie zgadzają. Wyniki są te same co w filmie keksa. Czyli - 

albo wymyślił całą tę historię, żeby się wybić,
albo ktoś go wkręca

Imho Keks za głupi jest na wymyślenie takiej intrygi, ponadto po co miałby sie podkładać, że ktoś to odkryje?
Kompletny psychol zabawił się ludzmi :(
A Palma też gł/upia, że za rękę poszła z Keksem, nie wiem po co jej to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego Aga nie zaprzeczy, że z nikim o takim imieniu nie gadała to będzie spokój i Keksu będzie musiał kanał zamknąć.

Bo doradzała i gdyny oficjalnie przyznała "nigdy nie doradzałam", to zapewne nie jedna osoba zgłosiłaby się z mailem/privem od Aia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Imho Keks za głupi jest na wymyślenie takiej intrygi, ponadto po co miałby sie podkładać, że ktoś to odkryje?

Też mi się tak wydaje, on mi się kojarzy z takim napakowanym wsiowym debi\lem. Poczekam na jego tłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, drastic napisał:

Też mi się tak wydaje, on mi się kojarzy z takim napakowanym wsiowym debi\lem. Poczekam na jego tłumaczenia

Też go miałam za g|upka wioskowego, nim jest łatwo manipulować, co widac było jak ugniata go Palma. Z resztą popisał się takimi 'mądrościami' podczas pierwszej rozmowy z palmą, że aż uszy więdły, np. jest przekonany i wierzy ze MLMy sa dobre, ze każdy na nich korzysta, nawet ostatnia osoba w łańcuchu, która jest najbardziej dymana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytaliście te maile od mamy marceliny? Raz pisze na pani, za chwilę na ty jak do koleżanki, później znowu per pani. Jakaś parodia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsasddas
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czytaliście te maile od mamy marceliny? Raz pisze na pani, za chwilę na ty jak do koleżanki, później znowu per pani. Jakaś parodia. 

a jest inne zrodlo niz stopowanie filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość adsasddas napisał:

a jest inne zrodlo niz stopowanie filmiku?

Większości tych maili nie ma nigdzie indziej. Polecam stopować i poczytać. Keksu otwarcie pisze, że "chce zniszczyć Agę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdds

na koncu konwersacji tez widac ze jakis mail jest ukryty czy usuniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ojciec keksa powiesił się 3 lata temu. To chyba po części tłumaczy jego problemy psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Większości tych maili nie ma nigdzie indziej. Polecam stopować i poczytać. Keksu otwarcie pisze, że "chce zniszczyć Agę."

...a, na coś takiego powinna być sprawa sądowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ojciec keksa powiesił się 3 lata temu. To chyba po części tłumaczy jego problemy psychiczne.

przekazał synkowi wszystko co najgrosze w genach widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.06.2019 o 19:59, Gość gosc napisał:

Też go miałam za g|upka wioskowego, nim jest łatwo manipulować, co widac było jak ugniata go Palma. Z resztą popisał się takimi 'mądrościami' podczas pierwszej rozmowy z palmą, że aż uszy więdły, np. jest przekonany i wierzy ze MLMy sa dobre, ze każdy na nich korzysta, nawet ostatnia osoba w łańcuchu, która jest najbardziej dymana...

kolejny odpad co się chce wypromować, szczerze to szukałam sobie czegoś na jutubie i zrobiło mi się niedobrze jak mi wyskoczyly wyniki palmy i keksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×