Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jola

Mam piękny dom ale nienawidzę sprzątać

Polecane posty

Gość Nina

Generalnie sprzątać po sobie, odkładać rzeczy na miejsce, u mnie dodatkowo suszarka automatyczna, zmywarka i robot roomba robią robotę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriana

dokładnie, a jakie masz irobot? Ja mam nie drogi a sprząta bardzo dobrze, 605 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniska
Dnia 8.09.2019 o 16:04, Gość Wygodna napisał:

dlatego warto sobie ułatwiać. to nie duża filozofia. 🙂 u mnie i odkurzanie i mycie podłóg jest z głowy bo mam dwa iroboty roombę i braavę i jest super wygoda wg mnie. plus zmywarka i można żyć nie umierać 🙂

zazdroszczę, ja kupiłam mamibota i kurczę jakoś skuteczny to on nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha

Nienawidzę sprzatac, ale w domu lubię mieć czysto. Najwięcej czasu zajmują mi podłogi i szczerze tego nienawidzę. Kupiłam robota sprzatajacego roomba i mam święty spokój. Podłogi czysciutkie, żadnego chodzenia z rurą i ograniczających kabli. Warte są swojej ceny, ciche i naprawdę skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolllo

Mam za duzo rzeczy , ale je lubię. Dom 300 m, wiec wiadomo,ze nie bede co dzien odkurzać. Na szcescie specjalnie sie nie kurzy, bo nie pzry głownej ulicy, tylko pod laskiem.To co mam zawsze czyste, to kibel, umywalki, blaty w kuchni  posciel. i ręczniki. Resztą sie nie przejmuje, szkoda życia. Cudzy bałagan kompletni e mnie nie rusza, wole z kimś pogadac niz przejmowac sie jego porzadkiem. Mam pzryaciólkę, ktora ma syf niewyobrazalny, ale jest tak fajna, ze zawsze ma gosci, ktorych to nie rusza, jej zreszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja też nie cierpię sprzątac. Mogę coś za sobą posprzątać ale żeby mieć w domu naprawdę czysto to trzeba non stop ze ... lub odkurzaczem latać. No chyba że nie masz dzieci i zwierząt;) Ale nawet jeśli to wszystkie sanitaria, podłogi i kilka innych rzeczy regularnie wyczyścić musisz.

dlatego ja od jakiegoś czasu mam pania do sprzątania i jestem mega zadowolona 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryssia

to sobie to ułatwiaj, kup sobie irobota, będzie ci go sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pooola
Dnia 8.09.2019 o 16:04, Gość Wygodna napisał:

dlatego warto sobie ułatwiać. to nie duża filozofia. 🙂 u mnie i odkurzanie i mycie podłóg jest z głowy bo mam dwa iroboty roombę i braavę i jest super wygoda wg mnie. plus zmywarka i można żyć nie umierać 🙂

dokładnie tak, dorzucam jeszcze suszarkę do ubań - ale taki zestaw jest super wybawieniem od domowych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×