Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nasturcja

On nie chce isc na wesele...co robić?

Polecane posty

Wesele jest za 2 dni a on nie chce isc na wesele...nie lubi wesel, tańczyć też nie... Co robić? Mam iść sama? Pójść tylko na ślub do kościoła czy na wesele też? Ale co to za zabawa samej na weselu bez partnera... Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go zostawiła. Jak Ty to sobie wyobrażasz? Będzie nie jedno wesele, impreza, chrzciny itd a On nie będzie chciał nigdy iść a Ty jak samotna panna. Długo jesteście ze sobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy ze sobą rok. Wczesniej chodzil ze mna na wesela, fakt nie tanczyl i bylismy tylko do północy. A teraz tak się zawzial ze tylko siedze i placze i sie dobijam bo do niego nic nie trafia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Dac ogloszenie na olx „szukam przystojnego, umiejacego dobrze tanczyc i zabawnego partnera na wesele”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę nikogo innego... Nie napisalam tutaj zeby szukać innego. Jak mam przekonać swojego faceta aby ze mną poszedł jak!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

 Nie wiem, raczej u wielu osób nie da się zmienić przekonań. On nie lubi chodzić na wesela, ale ja bym poszła i dobrze się bawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale iść samej... Wszyscy będą z kimś... A ja sama... I jeszcze te wolne miejsce dla niego obok... Na samą myśl o tym już zaczynam sie denerwować coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×