Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nuka

Czemu nie mogę zainstalować Messengera?

Polecane posty

Gość Nuka

Witam. 
Dwa dni temu przywróciłam ustawienia fabryczne na telefonie Samsung Galaxy Note 3. Od tamtej pory nie mogę zainstalować na telefonie aplikacji Messenger. Próbowałam już wszystkich możliwych rozwiązań tego problemu, mimo to nadal nic nie działa. Czy ktoś może wie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

spróbuj może zainstalować wersje messenger lite albo najpierw fb a potem messenger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuka

Próbowałam najpierw fb a potem messenger, ale się nie udało.Wszystkie aplikacje również Messenger Lite normalnie się instalują, ale po prostu zależy mi na Messenger a nie na Messenger Lite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuka

Tak. Sama pamięć wewnętrzna jest niezapełniona a do tego mam jeszcze kartę pamięci na której prawie nic nie ma. Próbowałam zainstalować na telefonie inne aplikacje, to dość dziwne bo niektóre nie chciały się zainstalować i wyskakiwał mi ten sam komunikat (ten sam co przy instalacji messengera), spróbowałam jeszcze raz podanymi sposobami rozwiązania problemu, ale nadal nie przynosi to skutku. Zaczynam się zastanawiać czy może z telefon prawidłowo działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuka

Dziękuję, udało mi się przywrócić messnegera. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojt

jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
Dnia 25.05.2019 o 18:18, Gość Nuka napisał:

Tak. Sama pamięć wewnętrzna jest niezapełniona a do tego mam jeszcze kartę pamięci na której prawie nic nie ma. Próbowałam zainstalować na telefonie inne aplikacje, to dość dziwne bo niektóre nie chciały się zainstalować i wyskakiwał mi ten sam komunikat (ten sam co przy instalacji messengera), spróbowałam jeszcze raz podanymi sposobami rozwiązania problemu, ale nadal nie przynosi to skutku. Zaczynam się zastanawiać czy może z telefon prawidłowo działa. 

Siema mam ten sam problem jsk sobie z nim poradziliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mess
Dnia 6.09.2019 o 16:23, Gość Kamil napisał:

Siema mam ten sam problem jsk sobie z nim poradziliscie

Hey, ja też walczę z przywróceniem mess.... jak sobie z tym poradziliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!

halo, i co pomogło? bo męczę się z tym strasznie....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×