Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy możecie polecić jakieś skuteczne tabletki na bóle miesiączkowe?

Polecane posty

Gość Gość

Bardzo Was proszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ibuprom max nie pomagaja? Mi pomagały tylko te. 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Idz do ginekologa, przepisze ci antykoncepcyjne i Twoje miesiaczki przestana byc tak bolesne. Moze przepisac ci takze ketonal chociaz jego slabsza wersja jest dostepna bez recepty. Aczkolwiek prosze z tym uwazac, nie polecam brania na pusty zołądek. Ja sobie tym zepsułam organizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi zawsze pomaga no-spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość tabletka

Ibuprom sprint-dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi na silne bóle pomagał tylko ketonal 100 ale brany od razu jak tylko zaczynal boleć brzuch bo jak się rozkręcal to już było za późno. I tak jak ktoś wyżej pisał nie na pusty żołądek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Google

Tylko Ibuprom, najlepiej Max albo zwykły, ale wtedy 2 tabletki. Mam koszmarne bóle, nie jestem w stanie ustać na nogach, jako nastolatka wiłam się z bólu po podłodze. Po porodzie nic się nie zmieniło. Ibuprom ratuje mi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka

Panadol femina. Pewnie sprawa indywidualna, ale na mnie działał lepiej niż ketonal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja biorę rozkurczowe na brzuch. Ale najbardziej pomaga mi ...seks...   z tamponami Beppy oczywiście żeby było higienicznie ( w nich można się kochać ) ale jakoś szybciej wtedy mi bóle przechodzą 🙂 Jeszcze termofor z ciepłą wodą na podbrzusze i to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

Ale najbardziej pomaga mi ...seks...   z tamponami

Przypomniałaś mi. Autorko dzień, dwa przed miesiączką seks z mężem i dolegliwości mniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksss
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Przypomniałaś mi. Autorko dzień, dwa przed miesiączką seks z mężem i dolegliwości mniejsze. 

Dołączę do tego grona w pewnym sensie,jak mi tabletki nie pomagają,to sama sobie dobrze robie- 3/4 orgazmy i po bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że najlepiej jak skonsultujesz się z lekarzem.Wiem że niektóre kobiety mają bardzo dotkliwe bóle kończące się nawet wizyta w szpitalu.Nospa jest dobra ale czy dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mi bardzo w bolących miesiaczkach pomogły zabiegi z osteopatii. Wczesniej miałam takie bóle , ze nie mogłam nawet isc do pracy. Te zajęcia bardzo mi pomogły i teraz duzo lepiej sie czuje podczas miesiączki więc to pomaga. Moge polecic miejsce gdzie chodzę Rehaorthopedica w Krakowie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×