Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Niech mnie ktoś przekona

Polecane posty

Gość Gość

dlaczego warto żyć... ale tak naprawdę. Nie chodzi mi o utarte slogany np. dla rodziny.

Gdzie znajduje się prawdziwy sens dla każdego z nas - oprócz przeżywania czasu, który mamy przeznaczony - u boku innych ludzi tu i teraz...?

Czy na ten moment ktoś potrafi podać 1 fascynujący przykład ze znanych i dostępnych nam odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A pojmujesz że dla każdego to będzie coś innego i że nie istnieje jeden uniwersalny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz być bardzo płytki, albo nie masz żadnej pasji skoro nie widzisz sensu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A pojmujesz że dla każdego to będzie coś innego i że nie istnieje jeden uniwersalny powód?

Ale po co? Dla samej drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem. Mnie nie interesują cudze powody do życia. Nie każdy ma tak marny żywot jak mój więc mnie nie szokuje że ktoś żyje dla samej drogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Musisz być bardzo płytki, albo nie masz żadnej pasji skoro nie widzisz sensu życia.

Pojmuje i to dosyć wielowymiarowe choć dzis żaden z sensów mnie nie satysfakcjonuje. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez sie nad tym zastanawiam. moze pomedytuj troche to do czegos dojdziesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
45 minut temu, Gość Gość napisał:

dlaczego warto żyć... ale tak naprawdę. Nie chodzi mi o utarte slogany np. dla rodziny.

Gdzie znajduje się prawdziwy sens dla każdego z nas - oprócz przeżywania czasu, który mamy przeznaczony - u boku innych ludzi tu i teraz...?

Czy na ten moment ktoś potrafi podać 1 fascynujący przykład ze znanych i dostępnych nam odpowiedzi?

Idz do Tomy Wojtek ,przeciez tak tego gnoja uwielbiasz!!! on cie przekona wiesz jak? jego ojciec cham znowu wynajmnie kogoś zeby ci spuscić łomot.Ty im ufasz? j k jestes głupi to ufaj nada ! daleko na tym nie zajdziesz ,ślepy jestes na to ja ci szkodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realios 458

Ja ciebie nie przekonam. Według mnie przyjście tutaj na świat, niezależnie gdzie, to już wielkie nieszczęście i pech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

nie widzisz sensu życia,chcesz sie wieszać a tegnoje potem smieją sie z ciebie przed moimi rodzicami ,szwagrem ,siostrą.Ciebie tez pewnie pytali jaki kolor sznurka wybierasz czerwony czy niebieski?,mnie tak zapytali jak powiedziałam co o tym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycholka
Przed chwilą, Gość parassolka napisał:

nie widzisz sensu życia,chcesz sie wieszać a tegnoje potem smieją sie z ciebie przed moimi rodzicami ,szwagrem ,siostrą.Ciebie tez pewnie pytali jaki kolor sznurka wybierasz czerwony czy niebieski?,mnie tak zapytali jak powiedziałam co o tym myślę.

😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Psycholka napisał:

😒

stanęła w jego obronie dość tego kryminału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosny

Dla miłości. To daje szczęście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemduzo
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

dlaczego warto żyć... ale tak naprawdę. Nie chodzi mi o utarte slogany np. dla rodziny.

Gdzie znajduje się prawdziwy sens dla każdego z nas - oprócz przeżywania czasu, który mamy przeznaczony - u boku innych ludzi tu i teraz...?

Czy na ten moment ktoś potrafi podać 1 fascynujący przykład ze znanych i dostępnych nam odpowiedzi?

zeby zrozumiec kim jestes a kim nie jestes 🙂 na razie jestes w połowie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy anioł
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

dlaczego warto żyć... ale tak naprawdę. Nie chodzi mi o utarte slogany np. dla rodziny.

Gdzie znajduje się prawdziwy sens dla każdego z nas - oprócz przeżywania czasu, który mamy przeznaczony - u boku innych ludzi tu i teraz...?

Czy na ten moment ktoś potrafi podać 1 fascynujący przykład ze znanych i dostępnych nam odpowiedzi?

Warto żyć dla miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Warto żyć dla siebie,jak kochasz siebie samego to przyciągniesz ludzi,którzy pokochają ciebie za to jakim jestes a nie kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

Żeby przeżyć fascynującą przygodę jaka jest życie. Życie jest piękne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość tak to widzę napisał:

Żeby przeżyć fascynującą przygodę jaka jest życie. Życie jest piękne. 

Przygoda która raz jest dobra, pozytywna a innym razem jest gorzka i bolesna. Takie przygody ukształtowują nas i po cześcia sprawiają jak żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy anioł
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Warto żyć dla siebie,jak kochasz siebie samego to przyciągniesz ludzi,którzy pokochają ciebie za to jakim jestes a nie kim jesteś

a co mnie obchodzi kto kim jest? to jest twoje myslenie materialistyczne i warunkowe nie moje!Ja kocham osobe za to jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×