Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielka zmiana

Traktowały mnie jak powietrze w liceum i na studiach bo nie miałem samochodu i byłem biedny, a dziś

Polecane posty

Gość Nieskazitelny
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

PrzeciwnosciOM...

Wiem nawet czasem i Ja popełniam błędy :-) Zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Przegrywki z kafe zazdroszczą autorowi pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość haha napisał:

Przegrywki z kafe zazdroszczą autorowi pieniędzy.

Bo każda marzy o bogatym i zaradnym. A u niego nie mają szans bo on umie wyczuć sztuczne podlizywanie się. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Wszyscy jesteście siebie warci płytcy ludzie. Wy faceci olewacie skromne/szare myszki/ grubsze świnki/ nieśmiałe/ czy o nienachalnej urodzie kobiety. Dopiero jak jedna z drugą schudnie czy tam doklei tipsy, rzęsy, sztuczne cycki i sztuczne usta - to jest dla was atrakcyjna. 

To działa w druga stronę - te wszystkie laski olejwaja nieśmiałych/chudziutkich/ biednych/zaniedbanych mężczyzn - dopiero gdy znacznie się wzbogacą, nabiorą masy mięśniowej i męskości - to takie babeczki strzygą uszami 😁

Dziś, w tym chorym świecie liczy się tylko uroda, młodość i kasa. A mimo to wiekszosc ludzi jest nieszczęśliwa, samotna i zgorzkniała. Why? Bo w głębi duszy każdy by chciał być kochany, prawdziwa, szczera i bezinteresowna miłością. Nie dlatego, ze jestem dziś młoda, szczupła i ładna, tylko za to ze jestem np. mądra, dobra i kochająca. Nie z powodu tego, ze facet ma bicepsy, dużo kasy i super furę, ale dlatego ze jest dobrym człowiekiem.

kazdy by chciał, ale jednak większość wybiera urodę/majątek.

a ty autorze (wiem ze temat to fejk), możesz sobie tracić życie na bezsensowne i mściwe nauczki. Twoje życie i twoje wybory. Ja jednak na twoim miejscu zamiast tracić czas na lambadziary i głupia zemstę - poświęciłabym czas dla jakieś wartościowej kobiety. Z każdym dniem życie nam umyka, warto spędzić je z kimś kochanym u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna

Ty Wielka Zmiano nic się nie zmieniłeś. Jesteś takim samym sierotą jak kiedyś. Jak byś chciał mieć porządną dziewczynę, która by doceniła ciebie a nie pieniądze, to byś już ją dawno miał. Żeby zdobyć dziewczynę, to trzeba otworzyć serce a nie portfel. Ja też w szkole byłem biedny i jakoś dziewczyny lubiały mnie wszystkie. Teraz żyję w dostatku i jakoś nikt mnie nie kokietuje tak jak opisujesz. Ludzie zachowują się przy mnie tak samo miło nie wiedząc czy mam pieniądze, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WcEL
1 godzinę temu, Agatkaczepek napisał:

Bubek  to byl  mój pies

i zarabiał pieniążki? Zdolny.

 

1 godzinę temu, Gość Akasha napisał:

 ograniczony bubek który zarobił pieniądze 

Piniondze to nie fszystko, ale fszystko bez piniendzy to..

1 godzinę temu, Gość adaassss napisał:

myslala ze będzie mnie robic w konia bo czula pieniadz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 godziny temu, Gość Hehehe napisał:

Wszyscy jesteście siebie warci płytcy ludzie. Wy faceci olewacie skromne/szare myszki/ nieśmiałe/ czy o nienachalnej urodzie kobiety.

Nie olewam. Właśnie takiej szukam, ale one mnie nie chcą, bo pragną przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Xxxxxx napisał:

Nie pytaj idio//ty ludzie msciwi z zasciankowa mentalnością tak mają, jak mówi cytat " mszcza się słabi " autor to ofiara i kaleka, której się trochę powiodło i zaczyna to wykorzystywać przeciw ludziom , słaby człowiek, słaby charakter 

Dokładnie. Kolejny zakompleksiony chłopiec, który myśli, że pieniedzmi uleczy swoje niepowodzenia z przeszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Teraz chcą pieniędzy a nie ciebie. 

Ciebie nigdy nie chciały. 

Zapewne jesteś brzydki, do tego chamski, malutki czlowieczek. 

Nie dziwie się, ze żadna nie chciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Mam samochód, a i tak mnie nie chcą, bo jestem za brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×