Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omgg

mimo 26 lat matka przeszukala mi kurtke zimową bo jak stwierdzila chowa ja do szafy - znalazla przy tym durexy

Polecane posty

Gość omgg

obczajcie to , matka uznala ze już nie będę chodzil w kurtce i postanowila schować ja do szafy a przy tym sprawdzić mi (26 latkowi) kieszenie w kurtce i znalazła gumki

rodzi się pytanie: 

KOBIETY~~!! DO KUR/WY NĘDZY CZY WY MACIE W TYCH GLOWACH CHOCIAZ MINIMUM LOGIKI ?????? MINIMUM MYSLENIA???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

Mama jest dorosła ,nie takie rzeczy widziała, nie takich dotykala, nie rób scen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgg
26 minut temu, Gość tak to widzę napisał:

Mama jest dorosła ,nie takie rzeczy widziała, nie takich dotykala, nie rób scen. 

no okej ale znalazła gumki mimo ze nie mam dziewczyny , co sobie pomyslala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość omgg napisał:

no okej ale znalazła gumki mimo ze nie mam dziewczyny , co sobie pomyslala?

Serio? Nie masz większych problemów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale o co ci chodzi? Żyjesz u mamusi i nieogarniasz swoich rzeczy, więc mama ci ogarnia ciuchy. Ma rację z kurtką bo pewnie ci nie będzie potrzebna przez kilka miesięcy ( chociaż dziwne bo normalna matka to by ją wyprała wcześniej ) i znajduje durexy no i co ? Dlaczego masz problem do matki? Fakt twoja schowała do szafy ( myślę że to ściema) ale jak brała do prania byś 26letni gówniarzu miał czystą kurtkę na jesień zimę, to musiała przeszukać kieszenie. Tak się robi zanim się coś do prania da. I czy do prania w domu czy do pralni. następnym razem gówniarzu wyciągnij wszystko z kieszeni żeby matce większej roboty nie robić, gnojasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgg
44 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale o co ci chodzi? Żyjesz u mamusi i nieogarniasz swoich rzeczy, więc mama ci ogarnia ciuchy. Ma rację z kurtką bo pewnie ci nie będzie potrzebna przez kilka miesięcy ( chociaż dziwne bo normalna matka to by ją wyprała wcześniej ) i znajduje durexy no i co ? Dlaczego masz problem do matki? Fakt twoja schowała do szafy ( myślę że to ściema) ale jak brała do prania byś 26letni gówniarzu miał czystą kurtkę na jesień zimę, to musiała przeszukać kieszenie. Tak się robi zanim się coś do prania da. I czy do prania w domu czy do pralni. następnym razem gówniarzu wyciągnij wszystko z kieszeni żeby matce większej roboty nie robić, gnojasie. 

tylko z szacunkiem proszę i bez takich mi tu

co obrazona zostalas bo jesteś kobietą? bojdło cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość omgg napisał:

obczajcie to , matka uznala ze już nie będę chodzil w kurtce i postanowila schować ja do szafy a przy tym sprawdzić mi (26 latkowi) kieszenie w kurtce i znalazła gumki

rodzi się pytanie: 

KOBIETY~~!! DO KUR/WY NĘDZY CZY WY MACIE W TYCH GLOWACH CHOCIAZ MINIMUM LOGIKI ?????? MINIMUM MYSLENIA???????????

Mamy się zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość omgg napisał:

tylko z szacunkiem proszę i bez takich mi tu

co obrazona zostalas bo jesteś kobietą? bojdło cie?

Ale że niby bez szacunku? Nie ubodło mnie. Rozśmieszyło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwe

moja matka też ...nięta szuka po szawkach przegląda paragony zaczaja się i patzrzy co robię w łazience nigdzie nie można pojechać samochodem bo zaraz się pyta gdzie byłeś ...a ja do niej że "daleko" albo "a ja się ciebie pytam gdzie jeździsz" jak z kimś rozmawiam przez telefon to się czai w pobliżu i podsłu...e  tępie ją każdego dnia bo już mnie w...ia takie zachowanie myślałem że to tylko u mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Sr.aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyciok z osp

Kondomy zapobiegaja nadmiernemu rozmnazaniu, dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahaha o ja głupia nie zajarzyłam, że to wątek dla perwesów. matka z synem. ok... a róbcie sobie co chcecie aby nie w mojej rodzinie i w moim dna. takiej patologii nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość wwe napisał:

moja matka też ...nięta szuka po szawkach przegląda paragony zaczaja się i patzrzy co robię w łazience nigdzie nie można pojechać samochodem bo zaraz się pyta gdzie byłeś ...a ja do niej że "daleko" albo "a ja się ciebie pytam gdzie jeździsz" jak z kimś rozmawiam przez telefon to się czai w pobliżu i podsłu...e  tępie ją każdego dnia bo już mnie w...ia takie zachowanie myślałem że to tylko u mnie 

To zamieszkaj sam, a nie nadal u mamusi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość aseks
3 godziny temu, Gość omgg napisał:

no okej ale znalazła gumki mimo ze nie mam dziewczyny , co sobie pomyslala?

Że jej syn jest normalnym  , zdrowym mężczyzną i uprawia sex ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda

Raczej była tymi gumkami nie zaskoczona ale spokojna tzn spokojna że syn jest odpowiedzialny i zabezpiecza się.To że nie masz dziewczyny nie znaczy że nie uprawiasz seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgg
7 godzin temu, Gość Miranda napisał:

Raczej była tymi gumkami nie zaskoczona ale spokojna tzn spokojna że syn jest odpowiedzialny i zabezpiecza się.To że nie masz dziewczyny nie znaczy że nie uprawiasz seksu.

tylko ze ja siedze calymi dniami w domu wiec nie uprawiam seksu, a gumki kupuje bo fajne uczucie jest dojść w gumce, takie uczucie jakbym był w kobiecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samica Alfa
Dnia 24.05.2019 o 09:55, Gość omgg napisał:

obczajcie to , matka uznala ze już nie będę chodzil w kurtce i postanowila schować ja do szafy a przy tym sprawdzić mi (26 latkowi) kieszenie w kurtce i znalazła gumki

rodzi się pytanie: 

KOBIETY~~!! DO KUR/WY NĘDZY CZY WY MACIE W TYCH GLOWACH CHOCIAZ MINIMUM LOGIKI ?????? MINIMUM MYSLENIA???????????

Tutaj szukasz pomocy pisdeczko? Nie potrafisz starej przyje... kończyn połamać, ja to mam zrobić za ciebie ciołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×