Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nobody

Chce się zabić, życie mi się zawaliło

Polecane posty

Gość oona

Jestes chronicznie chora i zadluzona i chcialabys bardzo miec dziecko? Dziecku trzeba tez stworzyc dobre warunki zycia, zeby jako dorosle nie nazwalo ciebie toksyczna. Mieszkasz we Wloszech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znow Poranna dobrze pisze. A najlepiej wrocic do polski i tutaj sie leczyc. Znam kilka  kobiet wyleczonych z tego. Ogarnij sie kobieto, juz 10 lat jęczysz na tym forumie i nic nie zrobisz , najpierw przezywalas brak faceta wiele lat a teraz to, ogarnij sie bo sie zadręczasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A maz tez powinien jakies kroki pomoc podjąć a nie tylko siedzi i sie oddala , zdaje sie jestescie na dobre i na zle, niech ruszy dupe i mozg i tez cis zdecyduje, po cholere wam ta zagranica , bylam zagranica i wiem ze tam polakow w dupie maja jesli chodzi o leczenie. Moje drogi moczowe dopiero w Polsce wyleczono a tez bylo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobody too

Wy nie rozumiecie, kobieta bez dziecka to jak pusta skorupa. Codziennie patrzę na moje piersi i mam ochotę je sobie wyciąć bo wiem, że są mi niepotrzebne, bo nigdy nie będzie mi dane karmić piersią ani urodzić dziecka... Ja cię autorko rozumiem... Nie ma gorszej tragedii niz bezpłodność, nie ma i nigdy nie bedzue. Facet bez dzieci może być szczęśliwym, ale my kobiety realizujemy się życiowo jako matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbbz

Tutaj tylko syczenie hejterow na tym forum się pomocy nie znajdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czas do psychologa isc Nobody :) oni te maja jakies pomysly, moze podpowie ci co masz zrobic a jak nic nie da sie zrobic to musisz sie pogodzic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona potrzebuje kopniaka a nie użalania sie nad nia.

nobody chcesz bysmy cie głaskały czy kazały ruszyc tylek , ona kopa potrzebuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

Kazdy ma jakies problemy ale nasze zawsze wydaja sie najwieksze. Ja zostalam sama z dzieckiem jeszcze nie narodzonym. I znam dziewczyne ktora ma 2 dzieci a gdy byla w 2 ciazy jej facet zmarl. Znam tez dziewczyne ktora zmarla na raka w wieku 34 lat i zostawila 2 dzieci ktore wychowuje teraz ich babcia bo ojciec jest na tyle wielkim ...em ze nie potrafilby tego ogarnac. Mimo ze jest nam zle i wydaje nam sie jak to zycie nas pokaralo to zawsze znajdzie sie ktos kto ma gorzej. I trzeba tak o tym myslec bo myslenie jest najwazniejsze. Jesli bedziesz sobie wmawiac ze jaka to jestes biedna, uzalasz sie nad soba i w ogole to bedzie jeszcze gorzej bo od takiego myslenia i stresu bierze sie wiekszosc chorob i problemow. Jesli chcesz cos zmienic musisz popracowac nad swoja glowa przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli bedziemy ja glaskac to w ciaze nie zajdzie. Jesli juz nie ma pomyslow pójdź w Polsce do bioenergoterapeuty , po kuracji moja 40 letnia kolezanka wreszcie urodzila syna. Walczyła by miec dzuecko i ma, Ty tez rob wszystko a nie mysl o zabiciu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ona potrzebuje kopniaka a nie użalania sie nad nia.

nobody chcesz bysmy cie głaskały czy kazały ruszyc tylek , ona kopa potrzebuje 

Kopniaka???? Do czego??? Nie będzie miała dzieci wiec w czym jej ten kopniak pomoże. Rozwala mnie wasz brak logicznego myślenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jesli bedziemy ja glaskac to w ciaze nie zajdzie. Jesli juz nie ma pomyslow pójdź w Polsce do bioenergoterapeuty , po kuracji moja 40 letnia kolezanka wreszcie urodzila syna. Walczyła by miec dzuecko i ma, Ty tez rob wszystko a nie mysl o zabiciu sie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jepuem
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jesli bedziemy ja glaskac to w ciaze nie zajdzie. Jesli juz nie ma pomyslow pójdź w Polsce do bioenergoterapeuty , po kuracji moja 40 letnia kolezanka wreszcie urodzila syna. Walczyła by miec dzuecko i ma, Ty tez rob wszystko a nie mysl o zabiciu sie

Kurna nie mogę. Może szamana jej jeszcze poradzisz. Chyba cię starzy nie zaszczepili i dostałaś zapalenia mózgu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nobody jestes mloda jeszcze, cierpliwie czekaj a to ci wynagrodzi , to prawda ze najpierw trzeba zadbac o zdrowie  :) Co nagle to po diable , do 50 mozesz rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlaczego nie bedzie muala dzueci ? Co ty ...isz, jeszcze ją dołuj, nie jest powiedziane ze napewno nie bedzie miec, jest szansa jesli zadba o zdrowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szamana ? Mojej kolezance lekarze wmówili ze nie bedzue mogla muec dzieci wiec łapała sie wszystkiego . Dlaczego nie moze isc do bioenergoterapeuty . Ale ty podla jesres zmija sycząca, lepiej odejdz z tematu bo juz odrazu zakladasz ze mie bedzie muala dzieci, calkiem przez cuebie podupadnie ...ko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lusia s P i e R d a l a j z tematu drbilko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nobody jestes mloda jeszcze, cierpliwie czekaj a to ci wynagrodzi , to prawda ze najpierw trzeba zadbac o zdrowie  :) Co nagle to po diable , do 50 mozesz rodzic :)

Sama zdechnij na raka zawistna flądro. Obyś sama urodziła dauna albo żeby cię rozerwało przy porodzie. Wtedy na pewno będziesz optymistyczna 50 letnia mamusia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragile

Dziecku trzeba cos zaoferowac. Chronicznie chora matka bez wystarczajacych srodkow materialnych i cale dnie nieobecny ojciec, ktory jak widac bardzo malo zarabia? Sprobuj najpierw polepszyc swoje warunki zdrowotne i zyciowe, a potem zastanawiaj sie nad dzieckiem. Dziecko problemow nie zmiejsza, tylko je powieksza. Nie radzisz sobie ze soba, jakim przykladem bylabys dla dziecka? Nie masz pojecia, jaki to stres wychowywac dziecko. Uczepilas sie tego dziecka, jakby bylo uniwersalnym srodkiem na wszystko, widac, ze jestes bardzo niedojrzala, to lepiej, ze nie masz dziecka. Jako dorosle powiedzialoby: pochodze z toksycznej rodziny, wiecznie chora i narzekajaca matka, bieda, , ojciec nieudolny zyciowo itp. itd. Przypomina to tobie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widać ze tu same madki doradzają. Jakby mogły to by zeżarły druga kobietę żmije. Rzygac mi się chce jak czytam takie scierwo. Kobieta kobiecie wilkiem. Dobrze ze faceci światem rządzą bo baby by sobie pazurami oczy powydrapywaly i kułaki powyrywały wredne pissssdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

Historia lubi się powtarzac albo powracająca fala. Byloby tak jak z twoimi rodzicami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość nobody napisał:

Ja tak bardzo marzyłam o swojej rodzinie. Oddałabym serce temu dziecku. Sama byłam bita przez swoich rodziców, u nas była straszna patologia. Dlaczego życie tak mnie pokarało? Mam pecha na każdej płaszczyźnie. Twoja koleżanka ma przynajmniej ma kase i podróżuje a ja jestem tylko w długach i nawet ciuchy kupuje używane, na urlopie jeszcze nigdy nie byłam (nie licząc dwóch dni pod namiotem). Jestem jedna wielka porażka. Nienawidzę siebie i swojego życia 

W życiu MUSIMY tylko żyć i umrzeć, gdy przyjdzie nasz czas, reszta zależy od nas. Sama sobie dowalasz i czujesz się tak jak o sobie myślisz. Wnioski wyciągnij sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No jakos jej maz światem nie rzadzi ani niczym wiec nie ... ze mezczyzni światem rządzą ...ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość fragile napisał:

Dziecku trzeba cos zaoferowac. Chronicznie chora matka bez wystarczajacych srodkow materialnych i cale dnie nieobecny ojciec, ktory jak widac bardzo malo zarabia? Sprobuj najpierw polepszyc swoje warunki zdrowotne i zyciowe, a potem zastanawiaj sie nad dzieckiem. Dziecko problemow nie zmiejsza, tylko je powieksza. Nie radzisz sobie ze soba, jakim przykladem bylabys dla dziecka? Nie masz pojecia, jaki to stres wychowywac dziecko. Uczepilas sie tego dziecka, jakby bylo uniwersalnym srodkiem na wszystko, widac, ze jestes bardzo niedojrzala, to lepiej, ze nie masz dziecka. Jako dorosle powiedzialoby: pochodze z toksycznej rodziny, wiecznie chora i narzekajaca matka, bieda, , ojciec nieudolny zyciowo itp. itd. Przypomina to tobie cos?

A z jakiej rodziny ty pochodzisz szmato skoro jesteś taka podła, wypruta z empatii, złośliwa, wredna? Twoi na pewno chowali cię „w miłości” Hahahah widać to po twoich wpisach ile w tobie agresji. I jeszcze obcym ludziom których na oczy nie widziałaś będziesz doradzać czy maja mieć dzieci czy nie. Szkoda ze twoi starzy tak nie myśleli bo by teraz takiego szczura nie było na tym forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiec po co siedzisz zagranica ? Wroc do polski , Polska to Polska , tutaj lekarze zajma sie toba , ja wierze w to ze bedzuesz muec dziecko :) tylko badz cierpliwa i mysl o swoim zdrowiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A z jakiej rodziny ty pochodzisz szmato skoro jesteś taka podła, wypruta z empatii, złośliwa, wredna? Twoi na pewno chowali cię „w miłości” Hahahah widać to po twoich wpisach ile w tobie agresji. I jeszcze obcym ludziom których na oczy nie widziałaś będziesz doradzać czy maja mieć dzieci czy nie. Szkoda ze twoi starzy tak nie myśleli bo by teraz takiego szczura nie było na tym forum 

Co to za słownictwo. Wiocha z ciebie kipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Minuta temu - licz sie ze słowami , bo tym szczurem to jestes ty. Jak sie zachowujesz? Gadasz na nią a ty co piszesz ? Szczurem nazywasz czlowieka ? Podla istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiocha malo powiedziane ;) gada na innych a sama nie lepsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Minuta temu - licz sie ze słowami , bo tym szczurem to jestes ty. Jak sie zachowujesz? Gadasz na nią a ty co piszesz ? Szczurem nazywasz czlowieka ? Podla istoto

Podła żmija kipiąca jadem to nie człowiek. Traktuje ja tak jak sobie na to zasłużyła sucz jedna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta od szczura- nie pomagasz Nobody wmawiając jej ze dziecka miec nie bedzie. Ale potwor z ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragile

@"a z jakiej rodziny ty pochodzisz szmato..." Jak widac nie jestes zbyt skomplikowana intelektualnie, co dowodzi, ze pochodzimy z bardzo roznych rodzin. Miejmy nadzieje, ze nie masz dzieci, patologia/margines spoleczny  nie powinny byc powielane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×