Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mezczyzna

Startuje do mnie laska, która mi się nie podoba.

Polecane posty

Gość Mezczyzna

Jest mało atrakcyjna. Nie ma talii. CO robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf

Do mnie też kiedyś startowała dziewczyna, która mi się nie podobała. Była bardzo odważna. Głupio się czułem gdyż musiałem dać jej kosza aby mieć święty spokój. Gdyby ona była ładna to dałbym się poderwać. Ona jednak była z tych dużych dziewczyn,a mnie takie nigdy nie odpowiadały. Nie zazdroszczę dziewczynom. To one zwykle dają kosza. Odrzucanie niechcianych adoratorów to naprawdę nieprzyjemna i stresująca czynność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipopotam

Nie reagować nie dawać nawet cienia nadziei nie uśmiechać się i najwazniejsze

MOWIC JEJ ZE PODONAJA Ci SIE INNE DZIEWCZynY <- to jest najlepsza metoda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolibu

Dziewczyny NIE startują do facetów, ile razy będziecie te bajki wypisywać, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda
Przed chwilą, Gość Hipopotam napisał:

Nie reagować nie dawać nawet cienia nadziei nie uśmiechać się i najwazniejsze

MOWIC JEJ ZE PODONAJA Ci SIE INNE DZIEWCZynY <- to jest najlepsza metoda 

mów że masz dziewczyne, one też tak zbywają facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipopotam

Znałam kiedyś takiego Alfa co miał 154 wzrostu i kręcone włosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
17 minut temu, Gość Mezczyzna napisał:

Jest mało atrakcyjna. Nie ma talii. CO robić?

Pytanie od czapy. Nic nie robić albo odmówić spotkania, ot co. Każdy da sobie spokój. 

 

A odnośnie atrakcyjności. Ciekawe czy Ty jesteś taki piękny Apollo? Chodź, znajdziemy Tobie wadę- wyglądu lub charakteru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel
Przed chwilą, Gość kolibu napisał:

Dziewczyny NIE startują do facetów, ile razy będziecie te bajki wypisywać, hmmm?

Startują,startują. Ja takie spotykałem. Te odważne dziewczyny uratowały mnie gdyż wyciągnęły mnie z okowów nieśmiałości. Gdy miałem 18 lat byłem bardzo nieśmiały i nie byłem w stanie startować do lasek. Spotkałem w ciągu ok. 2 lat kilka ładnych dziewczyn , które startowały do mnie. Nauczyły mnie one tego i owego. Dzięki nim nabrałem pewności siebie i później byłem już w stanie zagadywać i  podrywać dziewczyny gdyż już się ich tak bardzo nie wstydziłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezczyzna
7 minut temu, Gość Ania napisał:

Pytanie od czapy. Nic nie robić albo odmówić spotkania, ot co. Każdy da sobie spokój. 

 

A odnośnie atrakcyjności. Ciekawe czy Ty jesteś taki piękny Apollo? Chodź, znajdziemy Tobie wadę- wyglądu lub charakteru. 

A co ma pienik do wiatraka? Po prostu mi się nie podoba i tyle. Mam akceptować jakąś cechę bo sam jestem nieidealny? 

Brak cycków przełknę, ale braku talii i tyłka absolutnie nie. 

10 minut temu, Gość kolibu napisał:

Dziewczyny NIE startują do facetów, ile razy będziecie te bajki wypisywać, hmmm?

Jak widać startują. 

 

Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość kolibu napisał:

Dziewczyny NIE startują do facetów, ile razy będziecie te bajki wypisywać, hmmm?

Startują. Teraz nie są już same hrabiny na świecie jak kiedyś. Tylko biorą życie w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Ania napisał:

A odnośnie atrakcyjności. Ciekawe czy Ty jesteś taki piękny Apollo? Chodź, znajdziemy Tobie wadę- wyglądu lub charakteru. 

Nie masz talii lala, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, że startują. 

Ktoś tu napisał, żeby się nie uśmiechać. A niby dlaczego? Ja jestem dziewczyną. Fakt są mężczyźni, którzy uważają, że jak dziewczyna się uśmiecha, to znak, że leci na nich. To bujda. Autorze albo powiedz jej, że nie jesteś zainteresowany, albo powiedz, że kochasz inną. Mężczyznom się wydaje, że dać kosza komuś to takie fajne. Teraz autor sam wie, że to wcale nie takie łatwe. Ktoś nam się nie podoba (ale może komuś innemu tak) i jak tu grzecznie i bez urazy kogoś odrzucić. No niefajna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość Mezczyzna napisał:

Jest mało atrakcyjna. Nie ma talii. CO robić?

Wiesz gdybyś napisał, że ci się niepodoba, nie w twoim typie, to można przełknąć, ale że czemu zaznaczyłeś że nie ma talii? Czyli mogłaby być bez zębów z tłustymi włosami, ale jak ma talię, to super? Chyba nie, więc po co zaznaczyłeś o tej talii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Kobiety nie startują do facetów, chyba że te brzydkie. Ale i tak tylko do przystojniaków, przeciętny facet nie ma szans, nawet jak sam zagada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna
55 minut temu, Gość Mezczyzna napisał:

Jest mało atrakcyjna. Nie ma talii. CO robić?

Bo może to jest facet w damskich ciuchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoŚĆ

Po prostu postaw na szczerość. Po co owijac w bawełnę, skoro nie jest dla ciebie atrakcyjna. 

Możesz tez poznać jej osobowość i inaczej ją będziesz spostrzegac? 

Musisz sam wyczuć sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszły pilot pszczoły
55 minut temu, Gość kolibu napisał:

Dziewczyny NIE startują do facetów, ile razy będziecie te bajki wypisywać, hmmm?

Niektóre startują, ja jestem taki 5/10 a też byłem kilka razy podrywany. Jak nigdy ci sie to nie przydarzyło to albo siedzisz cale dnie w domu albo jesteś 2/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoŚĆ
16 minut temu, Gość ech napisał:

Kobiety nie startują do facetów, chyba że te brzydkie. Ale i tak tylko do przystojniaków, przeciętny facet nie ma szans, nawet jak sam zagada.

Serio brzydkie? 

Nie ma ludzi brzydkich - wygląd to kwestia gustu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
21 minut temu, Gość gość napisał:

Wiesz gdybyś napisał, że ci się niepodoba, nie w twoim typie, to można przełknąć, ale że czemu zaznaczyłeś że nie ma talii? Czyli mogłaby być bez zębów z tłustymi włosami, ale jak ma talię, to super? Chyba nie, więc po co zaznaczyłeś o tej talii?

Nie ma talii więc mu się nie podoba. Rozrysować Ci to dla zrozumienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Wiesz gdybyś napisał, że ci się niepodoba, nie w twoim typie, to można przełknąć, ale że czemu zaznaczyłeś że nie ma talii? Czyli mogłaby być bez zębów z tłustymi włosami, ale jak ma talię, to super? Chyba nie, więc po co zaznaczyłeś o tej talii?

Zęby można wstawić, włosy umyć,  talii nie wyrzeźbisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrixiusz
21 minut temu, Gość ech napisał:

Kobiety nie startują do facetów, chyba że te brzydkie. Ale i tak tylko do przystojniaków, przeciętny facet nie ma szans, nawet jak sam zagada.

Ja jestem przeciętny a też mnie podrywały, choć fakt po za jedną w liceum były to już potem same grubsze panny ale nie jakieś koszmarnie brzydkie. Z chęcią któraś z tych okazji bym wykorzystał bo nie jestem wybredny., nawet ubie krąglejsze panie. Ale uważam że nie nadaję się do związku.Mając 28lat nigdy w praktyce nie mialem dziewczyny choć powodzenie jakies było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A do mnie super atrakcyjna i robie w gacie ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Mój brat najczęściej trafia na dziewczyny, które same go zaczepiaja... szukają kontaktu na FB, pisza... dzwonią

Im mlodsza tym ma więcej w sobie odwagi : ) albo po prostu sa bardziej otwarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdda
8 minut temu, marawstala napisał:

Mój brat najczęściej trafia na dziewczyny, które same go zaczepiaja... szukają kontaktu na FB, pisza... dzwonią

Im mlodsza tym ma więcej w sobie odwagi : ) albo po prostu sa bardziej otwarte...

kurde ja jestem 9 na 10 i do mnie żadna na facebooku nie napisala , tzn jedna napisala ale to kolezanka, i raz mnie zaprosila jakas laska do znajomych ale 4 godziny później usunela zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość gosc napisał:

A do mnie super atrakcyjna i robie w gacie ze strachu

Nie cieszysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko
13 minut temu, marawstala napisał:

Mój brat najczęściej trafia na dziewczyny, które same go zaczepiaja... szukają kontaktu na FB, pisza... dzwonią

Im mlodsza tym ma więcej w sobie odwagi : ) albo po prostu sa bardziej otwarte...

Tak do zupełnie obcego gościa na fb? Nie znam żadnego nawet przystojnego gościa do którego laski by same pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie cieszysz sie?

Ciesze ale boje ze ją rozczaruje poza tym jej wygląd dziala tak że mnie zatyka z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędrula z Klnanu
17 minut temu, marawstala napisał:

Mój brat najczęściej trafia na dziewczyny, które same go zaczepiaja... szukają kontaktu na FB, pisza... dzwonią

Im mlodsza tym ma więcej w sobie odwagi : ) albo po prostu sa bardziej otwarte...

Do mnie nigdy same nie piszą, nawet te które mnie uprzednio podrywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przed chwilą, Gość asdda napisał:

kurde ja jestem 9 na 10 i do mnie żadna na facebooku nie napisala , tzn jedna napisala ale to kolezanka, i raz mnie zaprosila jakas laska do znajomych ale 4 godziny później usunela zaproszenie

Brat raczej wygląda przeciętnie... Taki w sumie zwyczajny, mlody chłopak : ) ale ma gadane i jest ogólnie lubiany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
6 minut temu, Gość jajko napisał:

Tak do zupełnie obcego gościa na fb? Nie znam żadnego nawet przystojnego gościa do którego laski by same pisały.

Nie, całkiem obce raczej nie sa... aż tak go nie wypytuje : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×