Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mezczyzna

Startuje do mnie laska, która mi się nie podoba.

Polecane posty

Gość gość
37 minut temu, Gość Adam napisał:

Nie ma talii więc mu się nie podoba. Rozrysować Ci to dla zrozumienia??

Oooołłł sorry 🙂  jestem kobietą ( z talią ) i zdziwiło mnie to zaznaczenie. Ja odrzuciłam kilku facetów, ale w życiu bym nie powiedziała ( nie napisała) że tylko jedna rzecz mnie od nich odrzuciła.

Mogła nie mieć talii, ale mieć fajny biust, fajny tyłeczek, piękne oczy, włosy itd. No nikt nie jest idealny ok. jednak obsesja na jednym punkcie? ok może być, ale to już nie jest normalne. Chodzi o to, że w sumie kobieta mu się podobała, ale nie miała talii. Ale sorry on ją widział nago? Ja mam bardzo zarysowaną talię, ale jak założę bluzę to jej nie widać. Jak byś mnie zobaczył nago to jestem klepsydra.

To jest obsesja jeśli jedna cecha czyjegoś ciała nas odrzuca. I nie piszę, że autor ma się za tą dziewczynę brać. Twierdzę tylko, że jeśli to zaznacza, to coś z nim nie tak. Normalny facet napisałby, że jest nieatrakcyjna dla niego, nie podoba mu się i tyle. A tu trzeba było dodać szczegół. Więc albo troll, albo .... psychopata maniakalny 🙂 który teraz będzie szukał dziewczyn z talią. Dobrze że w Polsce nie mieszkam 🙂 bo mógłby mnie dopaść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Zęby można wstawić, włosy umyć,  talii nie wyrzeźbisz.

Zęby kosztują fortunę, włosy trochę mniej, a talię za darmo można wyrzeźbić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezczyzna
22 godziny temu, Gość gość napisał:

Oooołłł sorry 🙂  jestem kobietą ( z talią ) i zdziwiło mnie to zaznaczenie. Ja odrzuciłam kilku facetów, ale w życiu bym nie powiedziała ( nie napisała) że tylko jedna rzecz mnie od nich odrzuciła.

Mogła nie mieć talii, ale mieć fajny biust, fajny tyłeczek, piękne oczy, włosy itd. No nikt nie jest idealny ok. jednak obsesja na jednym punkcie? ok może być, ale to już nie jest normalne. Chodzi o to, że w sumie kobieta mu się podobała, ale nie miała talii. Ale sorry on ją widział nago? Ja mam bardzo zarysowaną talię, ale jak założę bluzę to jej nie widać. Jak byś mnie zobaczył nago to jestem klepsydra.

To jest obsesja jeśli jedna cecha czyjegoś ciała nas odrzuca. I nie piszę, że autor ma się za tą dziewczynę brać. Twierdzę tylko, że jeśli to zaznacza, to coś z nim nie tak. Normalny facet napisałby, że jest nieatrakcyjna dla niego, nie podoba mu się i tyle. A tu trzeba było dodać szczegół. Więc albo troll, albo .... psychopata maniakalny 🙂 który teraz będzie szukał dziewczyn z talią. Dobrze że w Polsce nie mieszkam 🙂 bo mógłby mnie dopaść. 

Jaki troll? Każdy ma jakąś ulubioną cechę u drugiej płci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984
Dnia 24.05.2019 o 14:12, Gość metoda napisał:

mów że masz dziewczyne, one też tak zbywają facetów

Potwierdzam. Podczas praktyki studenckiej startowała do mnie studentka 1roku. Mieszkała w pokoju obok z atrakcyjną koleżanką. Ja byłem wtedy na 2 roku. Głupio było mi ją spławić słownie gdyż ona była dla mnie bardzo miła. Niestety nie podobała mi się ona z wyglądu. Ja obracałem się wtedy w towarzystwie bardzo atrakcyjnych koleżanek. Miałem z tego powodu wygórowane wymagania co do wyglądu mojej potencjalnej partnerki. Postanowiłem dać jej do zrozumienia, że byłem zajęty mimo tego, że tak naprawdę to byłem singlem. Postawiłem więc na stoliku zdjęcie, na którym przytulała się do mnie jedna z najpiękniejszych moich koleżanek. Zdjęcie to zrobiliśmy sobie na imprezie u kumpla. Studentce 1 roku powiedziałem, że dziewczyna ze zdjęcia to moja partnerka. Od tamtej pory studentka przestała sugerować mi, że się jej podobałem. Spotykaliśmy się nadal u mnie w pokoju w akademiku przy kawie czy hernatce, ale podteksty się skończyły. Miałem spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×