Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ruchy dziecka

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem po terminie, dziś rano liczyłam ruchy i było ok, nie były to takie szaleństwa jak przed kilkoma tygodniami ale podobno to normalne że dziecko przed porodem się wycisza. Cały dzień byłam zajęta,  jak chodzę czy stoję to raczej ruchów nie czuje, czasem tylko jakieś pojedyncze, teraz się położyłam by liczyć ruchy, potrzasam nim ale mi nie odpowiada, to możliwe że tak mocno zasnął? Nie chce panikowac, już raz tak zrobiłam i leżałam kilka dni w szpitalu, patrzyli na mnie jak na ...ke bo z badań wyszło wszystko ok, na wywołanie porodu mam się wstawić w niedziele z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

... to, co sobie pomyślą. Chodzi o życie dziecka. Lepiej wyjść na panikare niż potem płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Ja pewnie bym poczekała jesli rano liczylas ruchy i bylo ok to bobas pewnie tez odpoczywa. Ja wlasnie wrocilam od lekarze i jestem 6 dni przed terminem i bobas tez ze 3 godziny jakby hibernowal lekarz potrzasal moim brzuchem dzgal paluchem a on nic. a teraz sie rozkrecił. Jesli do wieczora nie poczujesz ruchow wtedy jedz do szpitala. Jesli jednak masz jakis nie opanowany strach lepiej patrz na swoja intuicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×