Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i wyłysiały

Czy duże łysienie 32 latka to już

Polecane posty

Gość i wyłysiały

zupełna katastrofa i szlaban na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Patrz na to z innej strony, na basenie będziesz szybszy i to bez czepka ! W swoim kabrio będziesz bardziej opływowy i rozpędzał się szybciej do setki !

A tak poważnie to ja mam coraz większe zakola, włosy coraz słabsze ale nie przejmuję się tym. Tylko u mnie jest gorzej bo mam głowę mało kształtną i łysy będę wyglądał bardzo źle. Zamiast tego dużo trenuję i dbam o sylwetkę. To dużo daje nawet jak lekko już łysiejesz. 

Także sport + siłownia. Zawsze możesz zwalić na wysoki poziom testosteronu później. 😄

Możesz również sobie zrobić bardzo kosztowy przeszczep metodą punktową. (nie pamiętam dokładnej nazwy) Koszt takiego zabiego to kilkadziesiąt tysięcy złotych. A i tak nie ma gwarancji, że wszystkie włosy się przyjmą. 

Jeżeli chodzi o włosy, które jeszcze masz to ogólnie szampony typu DX2 nie dają wiele,ale .. no właśnie. Jak będziesz regularnie stosował z jakimś dobrym serum przeciwko wypadaniu włosów to wzmocnisz przynajmniej to co jeszcze masz. Ja tak robie od miesiąca i jest różnica. Włosy są wyraźnie mocniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyczny

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×