Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolina54

Panikuję że jestem w ciąży :(

Polecane posty

Dzień dobry,

Mam problem,który nurtuje mnie od jakiegoś czasu mimo, że wydaje się nierealny. Otóż jestem dziewica, nigdy nie miałam chłopaka ani żadnych kontaktów seksualnych, jednak od około trzech tygodni wmawiam sobie ciąże. Wmawiam sobie ze mogło dojść do zapłodnienia podczas omyłkowego użycia czyjegoś ręcznika, na którym znajdowało się nasienie. Wiem jak to brzmi aczkolwiek nadal w to wierze. Zaczęło się jak bolały mnie jajniki tydzień przed planowanym okresem, jednak wtedy doktor stwierdził, że to prawdopodobnie przez zrosty po operacji usunięcia torbieli odbytej około pół roku temu. Moje endometrium wynosiło wtedy 7 mm. Później dostałam okres w terminie który był obfity ze skrzepami i śluzem, co tym bardziej powinno przekonać mnie do tego że w ciąży nie jestem, jednak naczytałam się, że we wczesnej ciąży mogą występować skąpe krwiawienia, mimo że moje takie nie było. Tydzień po okresie miałam planową wizytę u ginekologa, pani także potwierdziła tezę doktora o zrostach, a wtedy moje endometrium wynosiło 5 mm. Wydaje mi się ze jest ono za małe, żeby potrzymywać ciąże, która miałby 5-6 tygodni, a do tego przecież się złuszczyło bo jest mniejsze, prawda ? Na domiar wszystkiego zrobiłam wczoraj (10 dni  po okresie) test ciążowy który wyszedł negatywnie, jednak cały czas upieram się ze mogło być to za wcześnie lub test jest błędny. Objawów doszukuje się wszędzie mimo że ich nie ma. Dzisiaj mam planowany dzień owulacji i boli mnie podbrzusze i mam twardy brzuch. Prosiłabym o odpowiedz kogoś, kto wytłumaczył by mi, że z medycznego ani jakiegokolwiek innego punktu widzenia to praktycznie niemożliwe. Że ciąża w sposób przeniesienia nasienia na ręczniku jest niemożliwa. Test ciążowy i okres wykluczają ciąże.I że moje endometrium tez na to wskazuje. Bo jest za cienkie prawda? Dziękuje i proszę o szybką odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor

Karolinko  nie jesteś w ciąży  w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czym spowodowany jest tępy ból brzucha pod pępkiem, nasilany przy napięciu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Karolina54 napisał:

Tylko czym spowodowany jest tępy ból brzucha pod pępkiem, nasilany przy napięciu ? 

Problemami na tle psychicznym, ogarnij się teraz bo później będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie rozumiem jak brzmi to co napisałam wyżej. Po prostu jestem panikarą i wmawianie sobie różnych dolegliwości towarzyszy mi nie od dziś. Jedyne czego potrzebowałam to wsparcia oraz wytłumaczenia, że to po prostu możliwe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli za bardzo się narzucam, ale czy mogłabym prosić więcej osób o opinie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Karolina54 napisał:

Ja dokładnie rozumiem jak brzmi to co napisałam wyżej. Po prostu jestem panikarą i wmawianie sobie różnych dolegliwości towarzyszy mi nie od dziś. Jedyne czego potrzebowałam to wsparcia oraz wytłumaczenia, że to po prostu możliwe nie jest.

O to właśnie chodzi. Zacznij się leczyć teraz, chodzić na jakąś terapię zanim przerodzi się to w coś co będzie ciężko cofnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

O to właśnie chodzi. Zacznij się leczyć teraz, chodzić na jakąś terapię zanim przerodzi się to w coś co będzie ciężko cofnąć. 

Pewnie masz racje:( dziękuje za odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem, że 54 to twoje IQ. Pasuje nawet po tym co napisałaś. 

Masakra w jakim świecie żyjemy, pełno głupich ...ek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam podobny problem, też cały czas boję się że jestem w ciąży. Nawet teraz, kiedy zaczęłam brać tabletki. Też uważam że to nienormalne i może powinnam wybrać się do jakiegoś psychologa. Z tym że ja już dziewica nie jestem i w ciąży byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka :)))
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem, że 54 to twoje IQ. Pasuje nawet po tym co napisałaś. 

Masakra w jakim świecie żyjemy, pełno głupich ...ek 

Widzę, że również pełno ludzi nieempatycznych. Dziewczyna ma problem, wiec po co z wyzwiskami w jej stronę, wystarczy napisać, że nie ma racji i tyle.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo minęło

A ile masz lat? Ja miałam takie schizy w wieku 12-13 lat jak dostalam pierwszą miesiaczkę, później dorosłam i samo przeszło 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość bylo minęło napisał:

A ile masz lat? Ja miałam takie schizy w wieku 12-13 lat jak dostalam pierwszą miesiaczkę, później dorosłam i samo przeszło 😀

Tu już nie chodzi o wiek. Takie akcje zaczynały się w wieku mniej więcej 14 lat  i trwaja do teraz. Tyle razy wmawiałam sobie przeróżne choroby, ale to co teraz się dzieje przerasta mnie samą. Nigdy nie trwało to aż tak długo. Ja widzę jak to brzmi nie dość, że dziewica to jeszcze dostała okres i wyszedł negatywny test ciążowy. Nie wiem co musi się stać, żebym wreszcie sobie wmówiła, że to kurde niemożliwe. Chyba dopiero za 9 miesięcy bede spokojna 😂. Po prostu potrzebuje kogoś kto mi tak to dostanie wbije do głowy, że w tym przypadku po prostu nie ma szans na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nieźle jesteś zboczona, że sobie o/bsrany s/permą ręcznik wpychasz w po/chwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraaaa
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

nieźle jesteś zboczona, że sobie o/bsrany s/permą ręcznik wpychasz w po/chwe

Boże ludzie czemu tak napadzie na tą dziewczynę? Ma problem i się martwi, wystarczy chyba jej wszystko wytłumaczyć niż startować z takimi tekstami:/ po to jest to forum, żeby poradzić się innych co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Kochana plemniki nie są takie żywotne,żeby sobie egzystować na ręczniku szmat czasu  🙂 byłaby przeludniona planeta szybko i zurbanizowana cała droga mleczna jakby ich natura była silniejsza 🙂 Jak Cię to uspokoi to wykonaj test beta z krwi 🙂 Sugeruj się wynikami testów ciążowych, bóle skonsultuj z lekarzem. Sprawdzaj sobie owulacje testerem owulacyjnym Afrodyta ,będziesz wiedziała kiedy masz płodny czas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×