Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mistrz Uwodzenia

Uprawiałem seks niemal z 2000 tysiącami kobiet!

Polecane posty

Gość Gość
7 minut temu, Gość Mistrz Podrywu napisał:

Zapomniałem się pochwalić ilością swoich chorób wenerycznych - ich ilość wynosi 0.

Farciarz z Ciebie. A insekty łonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ile murzynek? Lepsze są od białych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wydaje mi się - żadnego koniotrzepa na to nie stać. Finansowo 😉

Czego chcesz od koniotrzepów? Robią ci krzywdę trzepiąc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Podrywu
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ile murzynek? Lepsze są od białych?

Coś ok. 200. Są bardziej żywiołowe i jakby to ująć ,,drapieżne". Według mnie ciekawe doświadczenie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmarkana z osp

Uwielbiam bajkopisarzy i marzycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Mistrz Podrywu napisał:

Coś ok. 200. Są bardziej żywiołowe i jakby to ująć ,,drapieżne". Według mnie ciekawe doświadczenie, polecam.

A lubią białych? Zawsze mi się wydawało że wolą "swoich" bo mają ponoć dłuższe przyrodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Podrywu
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

A lubią białych? Zawsze mi się wydawało że wolą "swoich" bo mają ponoć dłuższe przyrodzenia 

Lubią też białych. Nie tylko nas kręci spróbowanie ,,nieznanego". Od siebie dodam, że są bardziej aktywne w łóżkowych igraszkach niż ,,białe". Nasze kobiety powinny brać z nich przykład. W USA i w Brazyli łatwiej z takimi wejść w bliższe relacje, ale w Europie bardziej trzymają się ,,swoich" są jednak wyjątki, szczególnie jeśli taka dziewczyna się urodziła np. na terenie Wysp Brytyjskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może zamiast przechwałek napisz kolegom instrukcję podrywu. Niejednemu tutaj się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Autor nic innego nie robil tylko bzykal. Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Mistrz Podrywu napisał:

Lubią też białych. Nie tylko nas kręci spróbowanie ,,nieznanego". Od siebie dodam, że są bardziej aktywne w łóżkowych igraszkach niż ,,białe". Nasze kobiety powinny brać z nich przykład. W USA i w Brazyli łatwiej z takimi wejść w bliższe relacje, ale w Europie bardziej trzymają się ,,swoich" są jednak wyjątki, szczególnie jeśli taka dziewczyna się urodziła np. na terenie Wysp Brytyjskich. 

A gdzie poznawaleś te kobiety? Jaki dobry tekst na podryw?

Prawda to że murzynki są luźniejsze niż białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Mistrz Uwodzenia napisał:

Mam 38 Lat oto mój wynik:

W Polsce 512, w Czechach 97,  na Słowacji 43, USA 628 (mieszkałem tam 5 lat), UK 212, Niemcy 17, Hiszpania i Portugalia 132, Francja 204, Włochy 50, Ukraina 31, Tajlandia 23, Chorwacja 11, Bułgaria 8, Australia 6, Brazylia 17, Argentyna 4

Liczba dziewic: 58

PS. Z niektórymi ograniczałem się jedynie do orala i footjoba i handjoba. Dużo podróżuję 🙂

A potem sie obudziłeś. Szkoda czasu na takiego mitomana  😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Policzmy: 38 lat, załóżmy aktywność seksualną nawet od 18 rż. to daje 20 lat "netto". 20 x 365 dni to daje 7300 + 5 dodatkowych dni z pięciu lat przestępnych czyli dokładnie 7305 dni. 7305 : 2000 daje 3,65; no zaokrąglimy do 4. Czyli autor musiałby roochać przez 20 lat za każdym razem inną kobietę co 4 dni :D

Co ja zresztą wyliczam, od razu widać że to kolejny koniotrzep zatracił kontakt z rzeczywistością i już bredzi w swoim nieszczęściu. Aha, dzisiaj jeszcze piątek wieczór, ciekawe które piwo już bąbluje że tak odleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dopiero zużyty flak musi być. Jestem w szoku. W każdym kraju są puszczalskie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Policzmy: 38 lat, załóżmy aktywność seksualną nawet od 18 rż. to daje 20 lat "netto". 20 x 365 dni to daje 7300 + 5 dodatkowych dni z pięciu lat przestępnych czyli dokładnie 7305 dni. 7305 : 2000 daje 3,65; no zaokrąglimy do 4. Czyli autor musiałby roochać przez 20 lat za każdym razem inną kobietę co 4 dni 😄

Co ja zresztą wyliczam, od razu widać że to kolejny koniotrzep zatracił kontakt z rzeczywistością i już bredzi w swoim nieszczęściu. Aha, dzisiaj jeszcze piątek wieczór, ciekawe które piwo już bąbluje że tak odleciał 😄

😄  😄  😄 👍

Jestem już zmęczona ale dobrze że komuś się chciało to policzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWALNIAM NAPIERAŁA Z PRACY

PIOTR I PAWEŁ NAPIERAŁA z RODZINĄ w pełni świadomi mordercy teleinformacyjno-telemetryczni z ramienia RAMMSTEIN ZIELONA GÓRA ul TRUSKAWKOWA połączyli się rok temu z organizmem mego organicznego ojca i zabili jego świadomość następnie tylko dzięki mojemu parametrowi JEHOWAH RZECZYWISTY ocaliłem życie mego ojca J.SZEW otrzymałem za to ponownie ich program od ich zwierzchników SARKÓW z ul SU:ECHOWSKIEJ 06.01.2019 na cały ustrój hemoglobiny oraz na świadomość tejże na rdzeniu mózgowym po zwycięstwie nastąpiło programowanie z PAWEŁ NAPIERAŁA jako creuzfeld-jacob na cały ustrój hemoglobiny właśnie wyrzuciłem ich parametry ze swojej szyszynki przez co programie nie włączaj ich nigdy więcej w życie ludzkie służą oni wyłącznie do zabijania zygot w łonie oraz pozbawiania płodności wybranych ludzi oraz błyskawicznej ekzekucji konkretnych ludzi, zostyali oni właśnie wyrzuceni ze swoich wojen gwiezdnych a SARKOWIE chcą ich ponownie wczytywać na mój organizm, zwolnijcie ich z pracy INSTYTUCIE/MICROSOFT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😀😁😄

Nie lepiej co tydzień 😀

2000 to co 2 dni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ZWALNIAM NAPIERAŁA Z PRACY napisał:

PIOTR I PAWEŁ NAPIERAŁA z RODZINĄ w pełni świadomi mordercy teleinformacyjno-telemetryczni z ramienia RAMMSTEIN ZIELONA GÓRA ul TRUSKAWKOWA połączyli się rok temu z organizmem mego organicznego ojca i zabili jego świadomość następnie tylko dzięki mojemu parametrowi JEHOWAH RZECZYWISTY ocaliłem życie mego ojca J.SZEW otrzymałem za to ponownie ich program od ich zwierzchników SARKÓW z ul SU:ECHOWSKIEJ 06.01.2019 na cały ustrój hemoglobiny oraz na świadomość tejże na rdzeniu mózgowym po zwycięstwie nastąpiło programowanie z PAWEŁ NAPIERAŁA jako creuzfeld-jacob na cały ustrój hemoglobiny właśnie wyrzuciłem ich parametry ze swojej szyszynki przez co programie nie włączaj ich nigdy więcej w życie ludzkie służą oni wyłącznie do zabijania zygot w łonie oraz pozbawiania płodności wybranych ludzi oraz błyskawicznej ekzekucji konkretnych ludzi, zostyali oni właśnie wyrzuceni ze swoich wojen gwiezdnych a SARKOWIE chcą ich ponownie wczytywać na mój organizm, zwolnijcie ich z pracy INSTYTUCIE/MICROSOFT

O kúrwa. Do psychiatryka w trybie pilnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

A niech się cieszy ze swoich marzeń czy zdobyczy,co mu zostało.tylko smutek,że to płytkie i puste.Bo wiesz mistrzu, byłam  z małą ilością mężczyzn..ale jest w moim życiu ktos bardzo ważny..i ja najważniejszy dla mnie w życiu seks z najważniejszym dla mnie mężczyzną wciąż mam przed sobą.. I tego oczekiwania czy to się wydarzy,czy nie wydarzy nie zamienilabym na Twój wynik.Bo dla mnie to będzie emocja jak jedna na milion, a dla Ciebie kolejny seks to tylko płytki seks,a emocji brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😀😃😄

Każda jest wyjątkowa jeden na milion  🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość 😀😃😄 napisał:

Każda jest wyjątkowa jeden na milion  🤣

Chodzi o podejście do seksu kolego.Po dużym przebiegu tracisz w sobie zdolność do przeżywania głębszych emocji i robisz to mechanicznie wręcz.. A KOBIETY, nie te puste,szybkie i łatwe inaczej do tego podchodzą..więc włożyć,wyjąć,popchnac to nie sztuka w każdą ..włóż tak,aby kobieta odczula,że to emocja jedna na milion.😋😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😀😃😄
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Chodzi o podejście do seksu kolego.Po dużym przebiegu tracisz w sobie zdolność do przeżywania głębszych emocji i robisz to mechanicznie wręcz.. A KOBIETY, nie te puste,szybkie i łatwe inaczej do tego podchodzą..więc włożyć,wyjąć,popchnac to nie sztuka w każdą ..włóż tak,aby kobieta odczula,że to emocja jedna na milion.😋😁😁

Jakieś pasztety,  starocie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyderca
19 minut temu, Gość gość napisał:

Co ja zresztą wyliczam, od razu widać że to kolejny koniotrzep zatracił kontakt z rzeczywistością i już bredzi w swoim nieszczęściu. Aha, dzisiaj jeszcze piątek wieczór, ciekawe które piwo już bąbluje że tak odleciał 😄

Hahahaha dobre 🤣🤣🤣😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co?To jest anormalne rób jak uważasz  jednak wierz mi to nie jest normalne zachowanie i świadczy niepokojaco o psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
22 minuty temu, GośćAnia napisał:

To dopiero zużyty flak musi być. Jestem w szoku. W każdym kraju są puszczalskie 😄 

Po to jest fiutek żeby robić gimnastykę w pusi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wątek Dragona 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Second Helping

Mistrz podrywu juz nie od pisze bo umarł na AIDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😀😃😄
12 minut temu, Gość gość napisał:

Wątek Dragona 🤣

Już nie może 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość 😀😃😄 napisał:

Już nie może 🤣

Wiem,bo jest chory.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wiem,bo jest chory.. 

Psychicznie czy wenerycznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madula

Przed monitorem🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×