Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sierra

Czym się właściwie różnią ukrainki od polek ? Fizycznie

Polecane posty

Gość Sierra

Jakie macie spostrzeżenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha

Ja np zauważyłam że polki szybciej dostają starej dojrzałej twarzy, ukrainki A szczególnie rosjanki bardzo długo mają takie niewinne dziecinne buzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha

Przykładem może być polska roxana węgiel o rosyjską karina sycheva, karina jest 6 lat starsza A wygląda bardziej młodo i niewinnie niż polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rosjanki i ukrainki mają długie i szerokie brody co jest bardzo seksowne. Polki  niesty mają niedorozwój podbrodków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm

Tym ze są ładniejszą wersją polek, uroda rzeczywiście podobna, oprócz niespotykanego w polsce typu srodziemnomorskiego ( Odessa i wybrzeże Morza Czarnego)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Rosjanki i ukrainki mają długie i szerokie brody co jest bardzo seksowne. Polki  niesty mają niedorozwój podbrodków. 

Ja też mam głowę jak gar z szeroką szczęka A jestem polka, to samo można powiedzieć po Polakach brak zychwy co u faceta jest gorsze bo wielka zuchwa to oznaka testosteronu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Rosjanki i ukrainki mają długie i szerokie brody co jest bardzo seksowne. Polki  niesty mają niedorozwój podbrodków. 

I nie prawda że kazda ukrainka ma ładna duża zuchwe, dużo ma ulane okragle twarze  , to bardziej ruskie mają głowy tej samej długości co szerokości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvcc

ukrainki nie golą cipek albo rzadko to robią na spotkanie ubierają się za elegancko w sumie czasami jak jakieś premium ... ale poza tym są w pożo tak jak inne kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Ja często widzę biedne ukrainki uczesane byle jak w jeansach i bluzach z targu, A co do urody to każdy bazyl będzie piękny jak się wystroi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Ja często widzę biedne ukrainki uczesane byle jak w jeansach i bluzach z targu, A co do urody to każdy bazyl będzie piękny jak się wystroi

Ty po prostu im zazdrościsz. Bo one są piękne, a Ty pewnie jesteś grubą brzydulą bez gustu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Rosjanki i ukrainki mają długie i szerokie brody co jest bardzo seksowne. Polki  niesty mają niedorozwój podbrodków. 

Rosjanki tak ukrainki raczej nie , u ruskich jest dużo momgolskich genów więc tam maja faktycznie duże rozrosniete głowy i szczęki polacy maja bardziej pociagle glowy z chuda broda u ruskich czesto dol twarzy jest tej samej szerokości co góra (nie zweza się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty po prostu im zazdrościsz. Bo one są piękne, a Ty pewnie jesteś grubą brzydulą bez gustu. 

Jeśli 50 kg i 170 to gruba to współczuję, mam szeroką twarz jak Rosjanka lekko skośne oczy i wysokie kości policzkowe , nie jedna ukrainka przy mnie wysiada, tylko ruskie mogą ze mną konkurować ale one to już faktycznie są piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tam wolę Polki, szkoda że one mnie już nie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
6 minut temu, Gość Lulu napisał:

Jeśli 50 kg i 170 to gruba to współczuję, mam szeroką twarz jak Rosjanka lekko skośne oczy i wysokie kości policzkowe , nie jedna ukrainka przy mnie wysiada, tylko ruskie mogą ze mną konkurować ale one to już faktycznie są piekne

Wskakuj na konia Paulina :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 minuty temu, Gość 43 cm napisał:

Wskakuj na konia Paulina :3

W zyciu , Ja Ciebie niecierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
Przed chwilą, Gość Xxxxxx napisał:

W zyciu , Ja Ciebie niecierpie

Wiem,  że jest wręcz przeciwnie i pragniesz mnie Paulino jak wędrowiec wody na pustyni :3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
4 minuty temu, Gość 43 cm napisał:

Wiem,  że jest wręcz przeciwnie i pragniesz mnie Paulino jak wędrowiec wody na pustyni :3 

Nie , mam chłopaka więc wypad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×