Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klepsydra

Powodzenie u mężczyzn

Polecane posty

Gość Klepsydra

Mam problem. Zastanawiam się, czy będę kiedyś jeszcze w związku. Mam 30 lat. I zero powodzenia. Jestem otyła,ale mam całkiem dobre proporcje i figurę, tylko za dużą. Twarz podobno też okej..kobiecą mówią. Nie wiem już co robić, ale nie mogę schudnąć . Kiedy byłam szczupła, słyszałam komplementy, że ładna, że delikatna, że sarenka, że modelka. A teraz jestem gorzej niż powietrze traktowana. A czas leci... Miałam same mało zobowiązuje związki. Ostatni w wieku 24 lat..już wtedy zaczęłam tyć... obiadałam się z nerwów i smutku i do tego malo ruchu. Do dzisiaj tak jest ,jestem stara panną i źle sie czuje z tym. Czy myślicie ,ze jest dla mnie jakas nadzieja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na wsi to byś kogoś znalazła a w mieście to nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Klepsydra napisał:

Mam problem. Zastanawiam się, czy będę kiedyś jeszcze w związku. Mam 30 lat. I zero powodzenia. Jestem otyła,ale mam całkiem dobre proporcje i figurę, tylko za dużą. Twarz podobno też okej..kobiecą mówią. Nie wiem już co robić, ale nie mogę schudnąć . Kiedy byłam szczupła, słyszałam komplementy, że ładna, że delikatna, że sarenka, że modelka. A teraz jestem gorzej niż powietrze traktowana. A czas leci... Miałam same mało zobowiązuje związki. Ostatni w wieku 24 lat..już wtedy zaczęłam tyć... obiadałam się z nerwów i smutku i do tego malo ruchu. Do dzisiaj tak jest ,jestem stara panną i źle sie czuje z tym. Czy myślicie ,ze jest dla mnie jakas nadzieja? 

Zacznij od zadbania o swoje zdrowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedni

Zacznij  parszywy trollu od leczenia swojego stalkerskiego mózgu ,zanim nie zajmą się tobą wszo stalkerska inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Staraj  się wiecej ruszać, co najmniej  30 minut ćwiczeń 4 razy w tygodniu  i dieta 1200 kcal. Po miesiącu 5kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda

Kochana, na poczatek musisz troche zadbac o siebie. Nie mowie tu o dietach itd. Kobiety z cialkiem maja takie same szanse jak szczuple. Troszke ruchu, jakies moze ograniczenia ze slodyczami. Wklepuj w siebie jakiś balsam ujedrniajacy itd🙂 zadbaj o wlosy.

Chodzi o to, zebys pokochala siebie i akceptowala w 100%. Zebys czula sie atrakcyjna! Piekna!

I odrobine wiecej pewnosci siebie!

Pamietaj, co wewnatrz - to na zewnatrz....

Najpierw wewnatrz siebie pokonaj leki i obawy a pozniej sama zobaczysz, ze znajdzie sie nie jeden!🙂😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Doda napisał:

Kochana, na poczatek musisz troche zadbac o siebie. Nie mowie tu o dietach itd. Kobiety z cialkiem maja takie same szanse jak szczuple. Troszke ruchu, jakies moze ograniczenia ze slodyczami. Wklepuj w siebie jakiś balsam ujedrniajacy itd🙂 zadbaj o wlosy.

Chodzi o to, zebys pokochala siebie i akceptowala w 100%. Zebys czula sie atrakcyjna! Piekna!

I odrobine wiecej pewnosci siebie!

Pamietaj, co wewnatrz - to na zewnatrz....

Najpierw wewnatrz siebie pokonaj leki i obawy a pozniej sama zobaczysz, ze znajdzie sie nie jeden!🙂😙

teraz też by się niejeden znalazł , w tym ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

teraz też by się niejeden znalazł , w tym ja .

Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Grubaski są aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię xxl
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Grubaski są aseksualne.

bzdury , kobieta z ciałkiem jest kusząca , jest co przytulić , pieścić i jest dobra w seksie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie myślisz chyba że ktoś da się na to nabrać? Dziewczyny, uważajcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość Doda napisał:

Kochana, na poczatek musisz troche zadbac o siebie. Nie mowie tu o dietach itd. Kobiety z cialkiem maja takie same szanse jak szczuple. Troszke ruchu, jakies moze ograniczenia ze slodyczami. Wklepuj w siebie jakiś balsam ujedrniajacy itd🙂 zadbaj o wlosy.

Chodzi o to, zebys pokochala siebie i akceptowala w 100%. Zebys czula sie atrakcyjna! Piekna!

 I odrobine wiecej pewnosci siebie!

Pamietaj, co wewnatrz - to na zewnatrz....

Najpierw wewnatrz siebie pokonaj leki i obawy a pozniej sama zobaczysz, ze znajdzie sie nie jeden!🙂😙

Powyżej - pięknie napisane 😍

Dodam od siebie jeszcze, ze każda dzienna aktywność na rzecz Twojej urody i pięknego wygladu będzie ci procentować. Człowiek się składa, jakby z takich milionów maleńkich diamencikow i kiedy się je oszlifuje, one zaczynaja błyszczeć.

Zmiany wprowadzaj powoli ale systematycznie. Np dzisiaj: umów się na manikiur i zrób sobie maseczkę na twarz. Jutro zrób sobie dzień tylko na sokach albo wodzie. W pn zrób 50 brzuszków. Pamiętaj każdego dnia coś wprowadzaj i koniecznie wprowadź dietę! Będzie dobrze, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz

Mam wrazenie, że ktoś się tu wpierdala z radami którego go nikt nie pytał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość zzz napisał:

Mam wrazenie, że ktoś się tu wpierdala z radami którego go nikt nie pytał. 

Wrażenia...wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne rady kobiety xl

Mnóstwo otyłych kobiet ma mężów i partnerów więc nie piszcie głupot o tym że koniecznie trzeba schudnąć żeby sobie kogoś znaleźć,natomiast warto zadbać o siebie dla siebie...jeśli nie możesz schudnąć wyznacz sobie np górną granicę wagi ..powiedzmy 85 kg i ani kg więcej,zaakceptuj siebie jako zadbaną puszysta kobietę,idź do fryzjera,kup ciuchy fajne,zrób makijaż i pilnuj żeby nie przekroczyć tej wagi a może powolutku małymi krokami zaczniesz uprawiać jakaś aktywność fizyczna,znajdziesz przepisy na dobre dania mniej kaloryczne i uda Ci się schudnąć ot tak,w miarę czasu..też mam ten problem ,z jedzenia nie zrezygnuje,natomiast postaram się więcej ruszać,mam zamiar zafundować sobie do tego zabiegi ujedrniajace,modelujące ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różnie jest ale powiem ci tak. 

Kiedy byłam naprawdę zgrabna, wysportowana, sexowna, ładnie się ubierałam, zadbana, elegancka, zdrowa do tego jestem wykształcona, dobrze zarabiam/ wtedy nie zarabiam tyle  może o to chodziło i nie miałam nieruchomości/ to nie chciał mnie taki jeden gnój w którym byłam zakochana a jemu naprawdę  daleko było do Adonisa. Innym się podobałam, kochali się we mnie a temu niw. Temu wiecznie nie pasowałam.

Teraz obiektywnie, całkowicie  nie jestem w jego typie  a mimo to jest inny mężczyzna któremu się podobam. 

Dlatego też kobieto kochaj przede wszystkim siebie , jak zadbasz o siebie to i znajdziesz miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Nie masz szans w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecej brudasów jest w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość lubię xxl napisał:

bzdury , kobieta z ciałkiem jest kusząca , jest co przytulić , pieścić i jest dobra w seksie .

zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Staraj  się wiecej ruszać, co najmniej  30 minut ćwiczeń 4 razy w tygodniu  i dieta 1200 kcal. Po miesiącu 5kg mniej.

Cwiczenia i do tego dieta 1200kcal? Porąbało!?? 

Żeby dieta była zdrowa powinna pokrywać 80% dziennego zapotrzebowania kalorycznego,  1200kcal to o wiele za mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×