Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość gość

Dlaczego Wietnamczycy Tajwanczycy są przystojniejsi od polakow

Polecane posty

Gość Gość gość

Nie wspominając już o innych azjatach. Polscy faceci to takie knury z głowa jak zniesione ptasie jajo łyse lub łysiejące w dodatku nochal jak klamka wielki i garbaty, zero finezji w ich ciała tylko rozbudowane jak rzeka Han w Seulu a krótcy jak mały palec u stopy. Chodzą takie obleśny knury bezczelnie oceniają kobiety i liczą na piękna laske Hahaha nic bardziej żałosnego od nich nie ma. Za to Azjaci potrafią zadbać o laski w dodatku maja wyglad modeli. Finezyjne figury, zgrabne małe głowy, noski jakby sam Michał anioł rzeźbił, kocie skośne oczęta, piękna zdrowa skóra aż lśniąca najlepsi są Koreance. Żadna  powtarzam żadna młoda Europejka mająca wyczucie smaku nie oprze się im oni wyglądają jak modele, jak z anime jak nie żywi jak KENY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Od dawna wiedziałam, że te biedne polskie stare kobiety (na Kafe przeważają staruchy)są równie bezgustne co ich januszkowie. Temat o najprzystojniejszych facetach na ziemi i milczą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania

To prawda Azjaci to najprzytojniejsi mężczyzni. Uwielbiam ich urodę chłopców. Oni są egzotyczni jak ananas. Nie to co polskie rozrośnięte, owłosione żubry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dlaczego Azjatki są ładniejsze od Polek? Widać ładni ludzie z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A dlaczego Azjatki są ładniejsze od Polek? Widać ładni ludzie z nich

Nie powiedziałabym, ze są jakieś mega ładne. Zreszta Europejki i Murzynki są najlepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Melania napisał:

To prawda Azjaci to najprzytojniejsi mężczyzni. Uwielbiam ich urodę chłopców. Oni są egzotyczni jak ananas. Nie to co polskie rozrośnięte, owłosione żubry. 

Ja pierdIe, te zolte pindole słodkie jak pomelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu
1 godzinę temu, Gość Melania napisał:

To prawda Azjaci to najprzytojniejsi mężczyzni. Uwielbiam ich urodę chłopców. Oni są egzotyczni jak ananas. Nie to co polskie rozrośnięte, owłosione żubry. 

Jedzie mi tu pedofilią na kilometr.  Jak widać zaburzone kobiety też mogą mieć chore skłonności.  To się leczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
14 minut temu, Gość Bìcu napisał:

Jedzie mi tu pedofilią na kilometr.  Jak widać zaburzone kobiety też mogą mieć chore skłonności.  To się leczy 

Co Tobie to tego? Ja uwielbiam ich gładkie młode i aksamitne ciałka. Te delikatne chłopięce buźki i ich niewielka dłoń na moich piersiach. 

Mialam dużo 18 letnich młodych ciach z Korei 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Autorko uzmysłowij sobie, że dla większości Polaków nie jesteście ŻADNYMI KONKURENTKAMI z Azjatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
5 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Autorko uzmysłowij sobie, że dla większości Polaków nie jesteście ŻADNYMI KONKURENTKAMI z Azjatkami.

Ale ja nie potrzebuje z nikim konkurować o względy obleśnych, zarośnietych, smierdzących żubrów z Polski. Porzygałabym  się gdybym musiała z takim obcować. Wolałabym z okna skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Autorko uzmysłowij sobie, że dla większości Polaków nie jesteście ŻADNYMI KONKURENTKAMI z Azjatkami.

Ale te biedne Azjatki to was biorą, bo tam u siebie za miskę ryżu musza pracować. Chociaż ja na ich miejscu jednak wolałabym tam pozostać i nawet za darmo pracować i umrzeć niż dawać Polakom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale te biedne Azjatki to was biorą, bo tam u siebie za miskę ryżu musza pracować. Chociaż ja na ich miejscu jednak wolałabym tam pozostać i nawet za darmo pracować i umrzeć niż dawać Polakom 

 Takie jak ty kończą dając za piwo i bułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu
49 minut temu, Gość Melania napisał:

Co Tobie to tego? Ja uwielbiam ich gładkie młode i aksamitne ciałka. Te delikatne chłopięce buźki i ich niewielka dłoń na moich piersiach. 

Mialam dużo 18 letnich młodych ciach z Korei 

Ja mam też chłopiecą twarz ale też wiele męskich cech,  i co z tego 😉

 

Ty paulina P. i te twoje fantazje,  najpierw ruscy teraz azjaci.  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
2 minuty temu, Gość Bìcu napisał:

Ja mam też chłopiecą twarz ale też wiele męskich cech,  i co z tego 😉

 

Ty paulina P. i te twoje fantazje,  najpierw ruscy teraz azjaci.  😄

Daj już spokoj knurze 

Azjaci są najlepsi wyglądają jak wyciągnięci z obrazy jak jakiegoś widze to nie mogę ustać na nogach tak mnie kręcą. Nie mogę zrobić kroku, nie mogę wziąć głębokiego oddech mam ochotę nabić się na jego żółtego ogórasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
10 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Takie jak ty kończą dając za piwo i bułkę.

Ale skończ już. Lepiej dać za piwo i bułkę azjacie niż Polakowi za miliony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania

Zresztą muszę dodać, że Azjaci to mężczyźni z klasą i kasą o urodzie już chyba wspominać nie muszę? Sami zapraszają mnie do motelów i oferują prezenty za noce z nimi. Czyli mogę sobie wybrać prezent i jeszcze poujezdzac go sobie a polusy to nawet czeklade kupić nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania
12 minut temu, Gość Bìcu napisał:

Ja mam też chłopiecą twarz ale też wiele męskich cech,  i co z tego 😉

 

Ty paulina P. i te twoje fantazje,  najpierw ruscy teraz azjaci.  😄

Nie jestem żadną Pauliną i skończ już tą chorą obsesję na punkcie tej dziewczyny. Wszędzie ją widzisz to się leczy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvda

Nie, nie. To wy jesteście tak zakompleksione na punkcie swojego pochodzenia, że każdy obcokrajowiec wydaje się wam przystojniejszy, mimo że w rzeczywistości nie jest. A wami interesują się tylko przegrywy, których nie chciała żadna kobieta w ich kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość pravvda napisał:

Nie, nie. To wy jesteście tak zakompleksione na punkcie swojego pochodzenia, że każdy obcokrajowiec wydaje się wam przystojniejszy, mimo że w rzeczywistości nie jest. A wami interesują się tylko przegrywy, których nie chciała żadna kobieta w ich kraju.

Za małego masz pindolka słodziaku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvda
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Za małego masz pindolka słodziaku 😘

Mylisz mnie z kimś 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ratunku to znowu te 20latki dziewice z marzeniem o azjatach, prawie codziennie tu piszą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azjaci Azjaci
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ratunku to znowu te 20latki dziewice z marzeniem o azjatach, prawie codziennie tu piszą 

A co Ty tak się uczepilas tego dziewictwa? Nie kazda kobieta chce być wyruçäna przez tabuny mężczyzn w dodatku polskich oblechow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×