Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Snob

Kolagen, kwas hialuronowy...do kobiet po 30 :)

Polecane posty

Gość Snob

Panie po 30 czy używacie jakichs specjalnych kremów, kwasów, witaminek z myślą o skórze i wyglądzie? Ja od jakiegoś czasu stosuje kwas hialuronowy, jestem zadowolona, bo jest dobry na wszystko. Czytałam tez o kolagenie do picia,że lepiej sie przyswaja i są efekty. Macie doświadczenie w tym temacie? Podzielcie się jak dbacie o skórę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 40 i nic nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschla

Ja uzywam kwasow, ale tez zamierzam kupic hialuronowy dodatkowo, bo tamte sa typowo dla cery problemowej. Zakupilam raz tez kolagen z elastyna i dodalam do kremu. Czy moge stwierdzic, ze dzialaja przeciwzmarszczkowo? Wierze, ze tak:), ale mam cere mieszana w kierunku tlustej, a ona najpozniej sie starzeje, wiec zmaszczek nie widze, jedynie pod oczami zaczynaja sie robic "kreseczki", ale ja tez pije bardzo malo wody i to pewnie na minus, bo zawsze sie mowi, ze podstawa nawilzania to od srodka... Takze kwas hialuronowy chce tez stosowac pod oczy. i jeszcze mam na mysli mlekowy, ponoc jest swietny na wszystko.

A co do kolagenu, to mozna go sobie zrobic za grosze, gotujac kurze lapki i i pic ten wywar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Oschla napisał:

Ja uzywam kwasow, ale tez zamierzam kupic hialuronowy dodatkowo, bo tamte sa typowo dla cery problemowej. Zakupilam raz tez kolagen z elastyna i dodalam do kremu. Czy moge stwierdzic, ze dzialaja przeciwzmarszczkowo? Wierze, ze tak:), ale mam cere mieszana w kierunku tlustej, a ona najpozniej sie starzeje, wiec zmaszczek nie widze, jedynie pod oczami zaczynaja sie robic "kreseczki", ale ja tez pije bardzo malo wody i to pewnie na minus, bo zawsze sie mowi, ze podstawa nawilzania to od srodka... Takze kwas hialuronowy chce tez stosowac pod oczy. i jeszcze mam na mysli mlekowy, ponoc jest swietny na wszystko.

A co do kolagenu, to mozna go sobie zrobic za grosze, gotujac kurze lapki i i pic ten wywar.

Chyba kupię w kapsulkach 😄 ja nie widzę u siebie zmarszczek, ale skóra jest inna nic kiedys. Widać,ze brak jej nawilżenia i elastyczności. Szyja nie taka. Starość nie radość 😄 kwas hialuronowy polecam, świetnie napina, dodaje go tez do kremu do rąk, odżywki do włosów i w koncu mam włosy geste i mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kremy z filtrami (minimum 30) cały rok, do tego antyoksydanty (witamina c, resveratrol, kwas liponowy...), łagodne kwasy, jesienią i zimą kuracja retinoidowa. Nawilżanie - wiadomo, podstawa.

Dieta bogata w warzywa i zdrowe tłuszcze, mało cukrów (poczytaj o glikacji białek). Z suplementów tylko astaxantyna. Kolagen do picia to bajka zasadniczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie witaminy ale do jedzenia.I Kolagen też do jedzenia.Najlepiej się wchłania.Suplementy i kremy to pic na wodę.

Wszystko od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kwas hialuronowy na codzien i w zimie kwas mlekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kolagen do picia naprawdę pomaga. W kremach niestety nie mogę, bo prawie na każdy mam alergię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumchen

Najlepszy kolagen to kolagen wpłynie, tylko nie ten z apteki według mnie jest totalnie beznadziejny. Poza tym za taki kolagen trzeba liczyc ze 175 zł. Ostatnio zamawiałam mojej babci na osteoporoze, bo biedna ma bardzo słabe kości. I ma ogromne ryzyko złamania. Co do zmarszczek nie wiem. Jak z kremami, czy kolagenem. Moja mama zdecydowałam sie na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, a dokładniej Restylane. ładny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W kremach tylko retinol reszta to pic 

i tak jak dziewczyny mówią do picia kolagen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nia

Po 30 to najlepiej pokrzywę do majtek, porąbało was kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia37

mam 37 lat i oto czego używam:

twarz myję żelem do skóry wrażliwej i delikatnej, taki sam tonik;  raz na tydzien (lub rzadziej) maseczka nawilżająca gotowa;1-2x w tygodniu maseczka domowa (z oleju lnianego; z ogórka;  z platkow owisanych i miodu).

co drugi wieczor (lub rzadziej bo jestem zapominalska) smaruje twarz odeobiną dobrej jakości czystej witaminy E.

Nie mieszkam w Polsce i tu, gdzie mieszkam, nalezy pytać o wiek osobę kupującą alkohol jesli zdaniem sprzedawcy wyglada na mniej niż 25. jeszcze 3 lata temu ytano mnie o wiek dosć często. teraz już nie pytają, chyba że jest to osoba 70+ a ja akurat nie mam makijażu i rozpuszczone włosy  ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Kremy tak, ale regularnie chodzę na mezo. To dopiero daje efekt wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×