Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

simsyoli

Co zrobić by włosy były bardziej miękkie?

Polecane posty

Mam bardzo sztywne włosy a przez rozjaśnianie są puszące sie. Znacie jakis sposób żeby były bardziej miękkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Każdy włos jest inny... Kosmetyki dobrane indywidualnie zrobią co mogą... pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Kosmetyki zakwaszajace sprawdzają sie w przypadku rozjasnionych włosów... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, marawstala napisał:

Kosmetyki zakwaszajace sprawdzają sie w przypadku rozjasnionych włosów... 

Czyli jakie? Nie slyszałam o takich. Wszedzie pełno produktow do usztywniania, lakierow, pianek, żeli a do zmiękczania nic. Chyba spróbuję wypłukać w płynie do płukania prania tak mam dość tego sztywnego, gęstego siana na głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przed chwilą, simsyoli napisał:

Czyli jakie? Nie slyszałam o takich. Wszedzie pełno produktow do usztywniania, lakierow, pianek, żeli a do zmiękczania nic. Chyba spróbuję wypłukać w płynie do płukania prania tak mam dość tego sztywnego, gęstego siana na głowie. 

Czyli takich które zamykają łuskę włosa, konkretnej marki Ci nie podam, ale jak pojdziesz do hurtowni fryzjerskie to tam na pewno takie kosmetyki spotkasz, ewentualnie możesz poszukać w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataW

Moze jakis zabieg? Kosmetyki nie zawsze sa w staniedac taki intensywny fajny efkt. Misiac temu bylam na botohairze- polecam. Wlosy sa po nim bardzo gladkie, nawilzone i meeega miekkie :) az chce sie je dotykac :D czesanie jest bajecznie proste, bo nic sie nie plącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda

Wiesz co, ja jakiś czas temu (głównie ze względu na wypadające włosy) kupiłam lotion z Vitapil - taki w sprayu. Faktycznie, po jakimś czasie zahamowało to wypadanie włosów, ale wiadomo, że tu potrzeba czasu. Jednak mam wrażenie, że włosy stały się też właśnie bardziej miękkie, gładkie i przyjemniejsze w dotyku. W składzie jest m.in. keratyna i proteiny jedwabiu, więc ma szansę właśnie tak działać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka

Mam ten lotion Vitapil, faktycznie odżywia i wygładza włosy, mój facet też lubi mi go podbierać ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×