Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Oglądam Zabójczą broń

Polecane posty

Gość Gosc

Po raz ... nawet nie wiem który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I robię przysiady i brzuszki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

I robię przysiady i brzuszki 

To kobiety lubią takie filmy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjanuszu

g.ówno nas obchodzi co oglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, lonelyman napisał:

To kobiety lubią takie filmy? 

Ja lubię, nie wiem jak reszta. Lepsze kryminały i horrory niż te komedie romantyczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość tyjanuszu napisał:

g.ówno nas obchodzi co oglądasz

A mnie co myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja miss agent II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A po Zabójczej broni obejrzę jeszcze... i tu będzie zaskoczenie... Zabójczą broń 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja lubię, nie wiem jak reszta. Lepsze kryminały i horrory niż te komedie romantyczne 

Co prawda to prawda 👍. Ja bardzo lubie filmy wojenne. Szczególnie druga wojna światowa. Wczoraj obejrzałem film " Fury " z Bradem Pittem. Jak dla mnie świetne kino wojenne ukazujące co wojna potrafi robić z człowiekiem. Na pewno jeszcze kiedyś do tego filmu wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ten film z kroczem gdzie nic nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, lonelyman napisał:

Co prawda to prawda 👍. Ja bardzo lubie filmy wojenne. Szczególnie druga wojna światowa. Wczoraj obejrzałem film " Fury " z Bradem Pittem. Jak dla mnie świetne kino wojenne ukazujące co wojna potrafi robić z człowiekiem. Na pewno jeszcze kiedyś do tego folmu wróce.

Dunkierka widziales? Ostatni było głośno o nim. Widziałam tylko zakończenie i teraz pewnie nie ma sensu oglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dunkierka widziales? Ostatni było głośno o nim. Widziałam tylko zakończenie i teraz pewnie nie ma sensu oglądać 

O jeszcze nie widziałem ale wszystko przede mną. Zapamiętam tytuł. Ostatnio widziałem dość dobry film na faktach Siła przetrwania z 2017 r. Chłopak gubi się w górach i próbuje przetrwać zanim go odnajdą. Film jest na pełnych faktach. Na końcu po napisach pokazana jest prawdziwa osoba która to przeżyła i podane jest info gdzie teraz mieszka ,czym się zajmuje itp. Jak lubisz takie filmy to polecam. Jest wciągający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, lonelyman napisał:

O jeszcze nie widziałem ale wszystko przede mną. Zapamiętam tytuł. Ostatnio widziałem dość dobry film na faktach Siła przetrwania z 2017 r. Chłopak gubi się w górach i próbuje przetrwać zanim go odnajdą. Film jest na pełnych faktach. Na końcu po napisach pokazana jest prawdziwa osoba która to przeżyła i podane jest info gdzie teraz mieszka ,czym się zajmuje itp. Jak lubisz takie filmy to polecam. Jest wciągający.

O i już mam plan co po Zabójczej broni2😀 Tytuł słyszałam, gdzieś obil mi się o uszy, ale nie miałam jeszcze okazji obejrzec

Swoją droga, często oglądam filmy z lat 80-tych, nieskończona ilość razy a nigdy mi się nie nudza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam z Weselem Smarzowskiego heh. Chyba też nigdy mi się nie znudzi ☺. Ale ostatnio oglądam sporo filmów dokumentalnych właśnie z tematu 2 w. ś. I kolejny temat który mnie fascynuje to wszechświat czyli kosmos. Miłego oglądania i wieczoru a raczej nocy życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×